Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

Nem tudom újra rakni,mert támogatási szoftvert nem tud telepíteni!!!??
Jene59
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011-11-21 hétf. 18:48:57
Készüléktípus: Nokia N8-00
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Jene59 »

Sziasztok!

A következő lenne a problémám,nemrég hackeltem meg a N8-00 ás telómat, és azóta szinte minden nap egyszer lefagy!Előtte nem volt vele ilyen gond,pedig nem is raktam fel különösebb widgeteket,meg programokat sem.111.030.0609. szoftver van telepítve.Ha valakinek lenne valami ötlete megköszönném!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

apaszka írta:Nem tudom újra rakni,mert támogatási szoftvert nem tud telepíteni!!!??
Phoenix ;)
Kijelzőről csinálok majd képet, jelenleg nincs nálam értékelhető fotó készítésére alkalmas telefon.
Jene59 írta:Sziasztok!

A következő lenne a problémám,nemrég hackeltem meg a N8-00 ás telómat, és azóta szinte minden nap egyszer lefagy!Előtte nem volt vele ilyen gond,pedig nem is raktam fel különösebb widgeteket,meg programokat sem.111.030.0609. szoftver van telepítve.Ha valakinek lenne valami ötlete megköszönném!
Szia!
Csak sima hacktől nem kezd el újraindulgatni. Mit tettél fel azóta?
These users thanked the author Damir for the post:
Jene59 (2012-05-19 szomb. 20:20:25)
Rating: 2.63%
hjocco
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2009-03-04 szer. 09:38:13
Készüléktípus: Nokia Lumia 930
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 57 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: hjocco »

Damir írta:
apaszka írta:Nem tudom újra rakni,mert támogatási szoftvert nem tud telepíteni!!!??[/quote
Jene59 írta:Sziasztok!

A következő lenne a problémám,nemrég hackeltem meg a N8-00 ás telómat, és azóta szinte minden nap egyszer lefagy!Előtte nem volt vele ilyen gond,pedig nem is raktam fel különösebb widgeteket,meg programokat sem.111.030.0609. szoftver van telepítve.Ha valakinek lenne valami ötlete megköszönném!
hi. *#7370# ha mégse jó,akkor phoenixel delight belle 5.2,vagy taylor 7.1
üdv.
These users thanked the author hjocco for the post:
Jene59 (2012-05-19 szomb. 20:20:40)
Rating: 2.63%
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

Több óra küszködés után a gyári fenn van! Igaz Phoenixel,de garis,és cserére vár,így nem is próbálom meg a hack-et! 7.1 volt fenn szerviz előtt,de már nem rakom fel. Sajna nagyon vacakol a telóm,és egyre bosszantóbb ,így már nem érdekel semmi ,hogy felrakjak rá valamit! Email megjön,aztán ennyi! :sly: Nagy dilemma,hogy ha cserélik,mit kérjek! /persze ha lehet választani/ A lumia 800 szerintem ennél sokkal gyengébb telefon. Ez meg sajnos csalódást okozott?! Pénz lenne a legjobb,mert akkor samu2 lenne. Amit bánok,hogy nem azt vettem ! Bocs az offért !!!
hjocco
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2009-03-04 szer. 09:38:13
Készüléktípus: Nokia Lumia 930
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 57 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: hjocco »

apaszka írta:Nem tudom újra rakni,mert támogatási szoftvert nem tud telepíteni!!!??
*#7370# után tudja telepíteni.
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

hjocco írta:
apaszka írta:Nem tudom újra rakni,mert támogatási szoftvert nem tud telepíteni!!!??
*#7370# után tudja telepíteni.
Köszi ,,,sikerült! :taps4: :Notworty:
Avatar
djzolko
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2011-06-07 kedd 08:40:11
Készüléktípus: Lumia 800
Has thanked: 24 times
Been thanked: 61 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: djzolko »

apaszka írta:Több óra küszködés után a gyári fenn van! Igaz Phoenixel,de garis,és cserére vár,így nem is próbálom meg a hack-et! 7.1 volt fenn szerviz előtt,de már nem rakom fel. Sajna nagyon vacakol a telóm,és egyre bosszantóbb ,így már nem érdekel semmi ,hogy felrakjak rá valamit! Email megjön,aztán ennyi! :sly: Nagy dilemma,hogy ha cserélik,mit kérjek! /persze ha lehet választani/ A lumia 800 szerintem ennél sokkal gyengébb telefon. Ez meg sajnos csalódást okozott?! Pénz lenne a legjobb,mert akkor samu2 lenne. Amit bánok,hogy nem azt vettem ! Bocs az offért !!!
Sok cucc valóban nincs meg benne, tv kimenet, hdmi, fm transmitter, stb... Biztos sokan vannak, akiknek ezek fontosak, mert használják. Másik oldalról engem az őrjít meg, hogy sokszor döglassú az n8, a lumia ebben fényévekkel előrébb jár. :)

A kijelző mizériához annyit fűznék hozzá, hogy tök jó, hogy mindenki jobban ismeri a helyzetet, mint a nokia. :D Ő a hülye, hogy a samsungtól vásárol, biztos. Ha lcd lenne, ezért szidnátok, hogy miért nem fekete a fekete. Ezer százalék, hogy igen komoly elemzések előzték meg a beszállítói szerződést. Biztos vagyok benne, hogy a samsung tudott olyan árat mondani, és olyan feltételekkel tud szállítani, ami megfelelt a nokia elvárásainak. Ezek a dolgok nem úgy működnek, hogy valaki kitalálja, hogy legyen már benne amoled és oké, az lesz. Ilyen gyártási mennyiségeknél ha csak 1-2 dollár különbség van a panelok között, már az is durván milliós tétel szummázva. Ezer és egy pontja lehet egy ilyen kapcsolatnak, amin el tud hasalni a biznisz. Az n8-nak szerintem sokkal nagyobb hibái vannak, mint a lila kijelző. Ez persze csak az én szubjektív véleményem, mindenkinek mások a prioritásai, de ezért még eszembe sem jutott szervizbe vinni sem, nem hogy lecserélni. Más miatt viszont erősen gondolkozom és szép lassacskán gyűjtögetek. :D
bandi0407
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011-09-21 szer. 12:18:11
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bandi0407 »

Hali!

A cameraprot lehetséges valamilyen módon frissíteni újabb verzióra, ha korábban már megvásároltam a nokia áruházban? Vagy új verziót újra meg kell vásárolnom?
Avatar
djzolko
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2011-06-07 kedd 08:40:11
Készüléktípus: Lumia 800
Has thanked: 24 times
Been thanked: 61 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: djzolko »

bandi0407 írta:Hali!

A cameraprot lehetséges valamilyen módon frissíteni újabb verzióra, ha korábban már megvásároltam a nokia áruházban? Vagy új verziót újra meg kell vásárolnom?
Nem kell, simán frissíted. Ha belépsz a store-ba és van frissebb verzió, akkor jelez is neked, hogy elérhető.
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”