Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

joe3 írta:C:\private\2000f847\config.dat
C:\private\10282bc4\rules
Gondolom ezek azok.
nem nem, a 10282bc4-nek semmi köze a widgetekhez. én írtam anno félreérthetően (mondjuk ott nem is a pontos leírás volt a cél, mert azt TommyX megtette csak el kellett volna ugye a kérdezőnek olvasni,ott van az útvonal is benne), nem rules hanem policy mappa van a 2000f847 alatt, abból kell törölni azokat a fájlokat amik ott vannak. a 10282bc4-ből nehogy kitöröljétek a rule-okat :)
These users thanked the author bladehu2 for the post:
bazy (2012-05-14 hétf. 14:25:05)
Rating: 2.63%
Avatar
bazy
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2011-02-10 csüt. 15:21:04
Készüléktípus: SGS3+CM11 Snapshot+CM11kernel
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pest Állam/Nagykőrös City :)
Has thanked: 495 times
Been thanked: 163 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bazy »

Én mondjuk csak a config.dat-ot szoktam törölni, widget eltávolítása a főképernyőről, majd restart, widget újra kirak, és már jó is! ;) :up:
Eddigi telóim: 3310, 3410, Siemens C62, 3220, E51, N95, N97mini, N8, SGS3
Ha bárki segít itt neked a fórumban egy hozzászólásával,ILLIKmegköszönnöd az idézet gomb körül lévő kis :up: gombbal a jobb felső sarokban a hozzászólásnál! ;)
MEGOSZTÁSOM
Avatar
WeghA
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2010-12-01 szer. 14:50:42
Készüléktípus: Nokia C7 +8Gb Kingston MicroSD
Has thanked: 9 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: WeghA »

Nem akarnak működni így se. Nem tudom mi lehet a baj :cry2:
Vagy nem jó a sorrend?!
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

WeghA írta:Nem akarnak működni így se. Nem tudom mi lehet a baj :cry2:
valszeg az hogy a fenti könyvtár csak a WRT widgetek engedélyeit/beállításait tartalmazza, és most nézem hogy neked a zenelejátszóval és következő esemény widgettel van gondod (gondolom a belle widgetről van szó és nem a comingnext-ről), azok pedig nem WRT (web runtime / java) hanem natív s60 widgetek. ha azok nem mennek annak más oka van, de annak az okát így jós módszerrel (annyi infóból hogy "nem működik") nem lehet megmondani. rom verzió (gyári vagy cfw)? esetleg általad felrakott mod-ok (legyen az bármilyen dll, txt, patch, stb)? sose működtek vagy csak X napja nem mennek? ha korábban működtek akkor mit csináltál azóta a telefonon amitől esetleg a hiba lehet? pl milyen appokat telepítettél az utóbbi időben?

btw, a profilodban C7 van. most akkor arról van szó vagy egy N8-ról?
bandi0407
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011-09-21 szer. 12:18:11
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bandi0407 »

Üdv!

Feltettem ezt a romot Nokia N8 Pro Edition V7.1 (2012.05.05) körülbelül 1 hete. Azóta rendszeresen lefagy, van hogy naponta többször akár ártatlan szituációkban, akár valaminek az elindítása közben. Van fenn egy témahatás, meg pár program. Fmobi, Velocimeter, skype, QE Scanner, Battery Monitor, Belle extra Buttons.

A gyári rendszeren csak a battery monitor volt fenn ezek közül. Akkor nem is volt semmi gond. Lehet, hogy ezek közül kavar be valamelyik? Vagy mi lehet ennek az oka? Mindegyikre szükségem van, tehát nem szeretnék megszabadulni egyiktől se. Segítsetek, hogy mit tudnék tenni, hogy abbamaradjanak ezek a fagyások, különben kénytelen leszek visszatérni a gyárira, ott nem volt probléma legalább.
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Todo »

bandi0407 írta:Üdv!

Feltettem ezt a romot Nokia N8 Pro Edition V7.1 (2012.05.05) körülbelül 1 hete. Azóta rendszeresen lefagy, van hogy naponta többször akár ártatlan szituációkban, akár valaminek az elindítása közben. Van fenn egy témahatás, meg pár program. Fmobi, Velocimeter, skype, QE Scanner, Battery Monitor, Belle extra Buttons.

A gyári rendszeren csak a battery monitor volt fenn ezek közül. Akkor nem is volt semmi gond. Lehet, hogy ezek közül kavar be valamelyik? Vagy mi lehet ennek az oka? Mindegyikre szükségem van, tehát nem szeretnék megszabadulni egyiktől se. Segítsetek, hogy mit tudnék tenni, hogy abbamaradjanak ezek a fagyások, különben kénytelen leszek visszatérni a gyárira, ott nem volt probléma legalább.
Frissítés elött formáztad a meghajtókat? Biztonsági mentést ugye nem tettél vissza?
bandi0407
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011-09-21 szer. 12:18:11
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bandi0407 »

Formázás volt, biztonsági mentést tettem vissza, de csak a névjegyzék, üzenetek, zene részt.
Avatar
WeghA
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2010-12-01 szer. 14:50:42
Készüléktípus: Nokia C7 +8Gb Kingston MicroSD
Has thanked: 9 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: WeghA »

Valóban C7 a telóm és azért írtam ide, mert itt találtam meg a leírást ami segíthet.
joe3 féle verzió van fenn.
A naptár, köv esem. gyári van fenn ez már rég nem működik szinte az elejétől fogva a zenelejátszó pedig1-2 napja.
Sajna ezt http://www.smartnews.hu/2012/05/hangszo ... widget-ek/ tettem fel és a következő újraindításnál már nem működött és a gyári sem, ha letöröltem ezt.
Sőt most már van egy olyan hogy Calendar Hungarian.wgz az se.
Csak témát és témahatást cseréltem az utóbbi időben.
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

bandi0407 írta:Formázás volt, biztonsági mentést tettem vissza, de csak a névjegyzék, üzenetek, zene részt.
akkor két dolgot tehetsz:
1. elkezded egyesével leszedni azokat amiket régen nem használtál és mindegyik után egy darabig teszteled lefagy-e. ha program okozza akkor előbb utóbb meglesz.
2. felraksz egy olyan cfw-t ami nem egy béta gyári fw-ből készült és megnézed hogy arra felpakolva a neked kellő appokat rendesen nműködik-e

bónusz lehetőség: megkeresed a cfw készítőjét és tőle kérdezel a saját topikjában
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

WeghA írta:Valóban C7 a telóm és azért írtam ide, mert itt találtam meg a leírást ami segíthet.
joe3 féle verzió van fenn.
A naptár, köv esem. gyári van fenn ez már rég nem működik szinte az elejétől fogva a zenelejátszó pedig1-2 napja.
Sajna ezt http://www.smartnews.hu/2012/05/hangszo ... widget-ek/ tettem fel és a következő újraindításnál már nem működött és a gyári sem, ha letöröltem ezt.
Sőt most már van egy olyan hogy Calendar Hungarian.wgz az se.
Csak témát és témahatást cseréltem az utóbbi időben.
sajnos nem ismerem a c7 cfw-ket ugyhogy nem tudom mi van benne és amugyis az nem n8 topikba való téma. ha felteszel egy ilyen módosított widgetet az azzal jár hogy felülírja a gyárit, majd amikor eltávolítod akkor ugye a módosítottat leszedi a gyári meg már nincs ott mert az felül lett csapva. keresgálj neten hátha találsz valahol telepíthető formában gyári zene widgetet (én eddig csak az új kisméretűt láttam így telepítős verzióban, mivel a nagy az ugye minden fw-ben bennevan) és akkor azt felrakva visszakapod a gyárit valszeg működőképesen. naptárra nincs ötletem, nem hiszem hogy akár a zenejátszó akár a témahatások el tudnák azt rontani. talán maga a naptárban van valami hibás esemény (erre utal hogy a wrt widget sem indul el) és azért nem indul a widget mert nem tudja olvasni/értelmezni a naptár tartalmát. de szerintem ezt folytassátok joe3-al a c7 (cfw?) topikban, mert ez így abszolut nem ide tartozik még akkor sem ha mindkettőn belle van.
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”