Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

semetka írta:
sadboy írta:update: Ma bevittem az n8-t a győri nokia szervízbe. Ahol érdekes módon nem látták azt hibát amit csak egy színvak nem lát hogy a főképernyőn minden aminek szürkés színűnek kéne lennie lila. Azt mondták nincs semmi baja. A csávó végül úgy bizonygatta az igazát hogy egy ugyan olyan fos kijelzős telefonnal hasonlítgatta össze. Aztán mikor megmutattam neki a tesztképet ahol a szürke részben feltünően lila csík látszik. Az volt a válasza hogy egy kijelző sem tudja normálisan megjeleníteni a feketét. Na ekkor majdnem elküldtem melegebb éghajlatra. Azon se lepődnék meg ha még életében nem látott volna normális n8-as kijelzőt. Minden esetre visszaküldtem szervízre amire azt mondták csak annyit érek el vele hogy egy hétig nem lesz telefonom, a kijelzővel úgysem csinálnak semmit. :angry: íme egy kép a kijelzőről Kép
Részvétem, harcolj a jó kijelzőért. Enyém 4-szer volt szervízben.

Ez vacakabb mint az enyém tuti! Nekem csak egy szürke árnyalatot lilásít el,neked meg szinte mindet!??

Valamit kikell találni,és össze szedni a lilás kijelzőjű N8 tulajokat! Aztán petíciót írni a Nokiának,hogy rakják rendbe már a soraikat,és a telefonokat. :hmm2:
sadboy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010-03-24 szer. 06:10:46
Készüléktípus: Nokia 808 PureView
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: sadboy »

Minimális fényerőnél sötétben produkál ilyet a telefon. Szervíz előtt nem volt ilyen.
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

sadboy írta:Minimális fényerőnél sötétben produkál ilyet a telefon. Szervíz előtt nem volt ilyen.
Ijesztő az biztos! http://kepfeltoltes.hu/120417/greytest_ ... es.hu_.jpg Nekem azt a szürkét lilásítja el! De több téma pont azt a szürkét /feketét használja,így zavaró!

Tényleg a skandinávval vissza tudom varázsolni,a gyári Romot ugye? Mert itt már a Nokia N8 Pro Edition V7nél verziószám ugrás volt.!Kép :bolond2:
sadboy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010-03-24 szer. 06:10:46
Készüléktípus: Nokia 808 PureView
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: sadboy »

Nekem is valahol ott lila a sáv. Csak szélesebb a lila sáv.
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

sadboy írta:Nekem is valahol ott lila a sáv. Csak szélesebb a lila sáv.
Azért a menüd is olyan! Nem értem,miért nem foglalkozott vele a Kép érdemben! Visszahívást,vagy valamit kitalálhatott volna! Mert elengedi az ügyfeleket,ami nem lesz jó hosszú távon Kép
t65a
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2010-10-03 vas. 09:31:13
Készüléktípus: N8-00
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: t65a »

sziasztok!

olyan kérdésem lenne, hogy az új térképek alkalmazás "frissíti magát", de a végén mégsem történik meg a frissítés!
a készüléken lévő verziószám v3.0912wk09b05, az áruházban elérhető frissítés v3.9.95 / 355kb. ez a kettő ugyanaz?
a suite-on megnéztem a telepített alkalmazásokat. ott szerepel egyszer a Nokia Térképek 3.09(8), majd lejjebb ismét megtalálható Nokia Térképek 3.09(8) néven. :hmm2:
esetleg ez kavarhat be? mit lehet ennek csinálni?

t65a
hali
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2010-08-26 csüt. 00:36:52
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2 Nokia E52
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: hali »

Sziasztok.

Ma újabb kedves hibát produkált a "tökéletesen hibátlan" N8-as telefon. Böngésztem a neten az Operával. Függőlegesen volt a telefon, átforditottam vizszintesbe. Erre kifagyott, majd pár másodperc múlva újra indult. :-(
Samsung Galaxy SII PDA:XWLP7
fegaf
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2009-10-04 vas. 09:09:09
Készüléktípus: N8
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: fegaf »

Valaki tudja miért kerül mindig vissza Liechtenstein térképe? Hiába törlöm a következő alkalommal megint ott van.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

fegaf írta:Mi lehet az ok, hogy nem lát frissebb térkép programot a suite? Nekem a 3.06 van fenn, a nokia oldalon látom van már 3.08, de csak térkép frissítéseket talál, magát a progit nem. :?2:
Áruházból frissítsd.
t65a írta:sziasztok!

olyan kérdésem lenne, hogy az új térképek alkalmazás "frissíti magát", de a végén mégsem történik meg a frissítés!
a készüléken lévő verziószám v3.0912wk09b05, az áruházban elérhető frissítés v3.9.95 / 355kb. ez a kettő ugyanaz?
a suite-on megnéztem a telepített alkalmazásokat. ott szerepel egyszer a Nokia Térképek 3.09(8), majd lejjebb ismét megtalálható Nokia Térképek 3.09(8) néven. :hmm2:
esetleg ez kavarhat be? mit lehet ennek csinálni?

t65a
Nekem is ez volt a hibám, sőt, havernál is, hogy igazából feltelepítette és működik is, de valahogy az Áruház nem látta így. Aztán tegnap újra kellett húzni a telómat, letöltöttem újra az Áruházból, és most tényleg azt látja, hogy fel van telepítve.
Ha működik rendesen, akkor ne foglalkozz vele ;)
These users thanked the author Damir for the post:
t65a (2012-04-22 vas. 13:39:31)
Rating: 2.63%
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

fegaf írta:Valaki tudja miért kerül mindig vissza Liechtenstein térképe? Hiába törlöm a következő alkalommal megint ott van.
Töröld a cities mappa tartalmát, indítsd el a Térképeket, lépj ki, majd töltsd le a neked kellő térképeket.
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”