Nokia N82

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
BalaG
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 322
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 23:35:23
Készüléktípus: HTC ONE V
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP.
Has thanked: 21 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N82

Hozzászólás Szerző: BalaG »

hy

nekemis kopik mint állat sött pattogzik le...! :D a szürke rész...... :wacko: :wacko:
bár levan ragasztva nagy rész átlátszo fóliával ilyen házi tuning de jo majd lefotozom..!!! de akkor is kopik..és ha leszedem azta foliát jön festék is lehet.... :D
meg nekem multimédia gom alatt a 'c' gomb felsőrésze is kopik.. :S aztmég csak csak kicserélhetem de szürkerészhez nincs kedvem mwgbontani a telot... :D :hmm2: :hmm2:
Sparks72
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009-04-15 szer. 20:24:44
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2 - LP7 stock
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia N82

Hozzászólás Szerző: Sparks72 »

Ruff92 írta:hát ez igy nagyonronda :D és a célnak megfelel? mennyivel bir többet ?
Tegnap reggel fél nyolckor szedtem le a töltőről. Tegnap is és ma is használtam nem keveset. Most este sokat ment a GPS is, wifiztem is rengeteget, de még mindig 2 vonal van a kijelzőn. Az Energy pro most 3.68 voltot mutat. Szóval 2 napig is bírja a lelkem egy töltéssel, persze sok használat mellett. Kevés használattal szerintem 3-4 napot is vígan ellenne. Ja és éjszakára sem kapcsoltam ki, reggelre tűnt el az első vonal a 7-ből. Nekem úgy tűnik bevált, és ez még csak az első teljes töltés volt. Ma este megint feltöltöm és meglátjuk mit hoz a második menet :laza2:

A többit már csak általánosságban írom a fórumra:
Így valamivel több, mint egy hét használat után azt mondhatom megtaláltam álmaim telefonját az N82-ben. Baromi érzékeny a GPS-e, általában 10 másodperc alatt talál jelet, még a szoba közepén is, ahol a másik GPS-em nem igazán akar ilyesmit tenni, a Tescoban is vígan trekkelt :lol: (kiegészített GPS bekapcsolva). A wifi is állati szuper, stabil és érzékeny, nagyon jó szuperál. Internet telefon része is hibátlan, 3.5G-vel is meg wifivel is hibátlanul tudok telefonálni vele, a videó felvétel is baromira tetszik, no meg a fényképezője sem mondható rossznak. Elégedett vagyok, és ehhez az új akku is hozzájárult, remélem így is marad :king:
Samsung GS2 - Nokia N82 Titan
Avatar
BalaG
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 322
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 23:35:23
Készüléktípus: HTC ONE V
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP.
Has thanked: 21 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N82

Hozzászólás Szerző: BalaG »

hol van aza kiegészített GPS bekapcsolás..??? :hmm2: :hmm2:

nekem kb 10 perc kell mig megtalálja a telot de ezis nokia mapsban.....és szabadban....csak..!_ xd :D :confused2: :o
Sparks72
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009-04-15 szer. 20:24:44
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2 - LP7 stock
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia N82

Hozzászólás Szerző: Sparks72 »

BalaG írta:hol van aza kiegészített GPS bekapcsolás..??? :hmm2: :hmm2:

nekem kb 10 perc kell mig megtalálja a telot de ezis nokia mapsban.....és szabadban....csak..!_ xd :D :confused2: :o
Úgy tudom (javítsatok ki, ha nem így van), hogy a kiegészített GPS annyit tesz, hogy letölti valamilyen internetkapcsolaton keresztül az aktuális GPS műholdállásokat (GPS-almanach) és ezáltal gyorsabban éled a cucc. Tehát kell hozzá élő internetkapcsolat. Ha nem így van, akkor bocs :P
Egyébként: Eszközök-Beállítások-Általános-Helymeghatár.-Helyemgh.-módszerek: és itt lehet bekapcsolni.
A hálózat alapú GPS-nek van értelme? Tudja valaki, hogy az mit csinál? GSM tornyok alapján keres? Vagy mi a szösz? Ahhoz gondolom kéne valami szolgáltatás?! :hmm2:
Samsung GS2 - Nokia N82 Titan
Avatar
Salmi
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 11:20:43
Készüléktípus: N808 + N9 + Mate 10 Pro
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 68 times
Been thanked: 135 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N82

Hozzászólás Szerző: Salmi »

Nagyon jól értelmezed az AGPS-t! Amúgy a cellák alapján segíti a navigálást, amihez semmi extra szolgáltatás nem kell.
Avatar
BalaG
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 322
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 23:35:23
Készüléktípus: HTC ONE V
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP.
Has thanked: 21 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N82

Hozzászólás Szerző: BalaG »

jaa értem már!!!


akor az nekem is bavan kapcsolva és ha van net kapcsolat akkor engem is megtalál 10 mp alatt vagy keveseb..:)

csak aza k**** n.maps zavar hogy negyed ora mig meg talál söt mostanába nemis talál meg...!!!! (net nélkül) mondom..hogy alig lát... :hmm2:

bezzeg a régi mapsok jok voltak.....de már csak a legujabbat engedi használni azmeg fos....
namind1 :pislog: :bye1:
Avatar
stunts666
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:44:14
Készüléktípus: HTC Desire 16Gb
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N82

Hozzászólás Szerző: stunts666 »

Azt hittem, hogy sokkal drágább az elő/hátlap :D
http://www.gsmline.hu/mobiltelefon/1520 ... zes-fekete

Ha egyszer megunom a titaniumot (ami nem valószínű) akkor cserélek fekete karosszériára. :D
Avatar
Salmi
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 11:20:43
Készüléktípus: N808 + N9 + Mate 10 Pro
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 68 times
Been thanked: 135 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N82

Hozzászólás Szerző: Salmi »

Ennyiért remélem gyári az az elő- és hátlap! Eredetileg én is fekete N82-őt akartam, de aztán nem az lett. Erre a színre mintha jobban vigyázni kéne... :wacko:
Avatar
gyoref
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:22:10
Készüléktípus: Iphone 3GS
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N82

Hozzászólás Szerző: gyoref »

moco írta:neemnem. nem öregszik. ugyi garmin zabálta eddig az akksit. aztán feltettem 5.00.30-ast és az jól viselkedett. de most, most nem tudom mi eszegeti. manci érett korban van. most pont jó :) még nincs is két éves! :D
Nem akarlak elszomorítani de ezek az akksik kb 2 évet bírnak azt olvastam vhol. :hmm2:
Iphonom lett :) Vessetek a mókusok elé :)
Avatar
Ruff92
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:42:36
Készüléktípus: nokia n82 E7 Lumia 1020
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N82

Hozzászólás Szerző: Ruff92 »

stunts666 írta:Azt hittem, hogy sokkal drágább az elő/hátlap :D
http://www.gsmline.hu/mobiltelefon/1520 ... zes-fekete

Ha egyszer megunom a titaniumot (ami nem valószínű) akkor cserélek fekete karosszériára. :D
megkérdeztem a nokiába mert énis lassan házat akarok cserélni és aztmondta erre hogy 15-20 ezer :D csak az aksi fedél volt a nokiába 6 000 ft :D
Nokia5110,nokia3310,Siemens S55,sagemmyv56,sony e.w300i sony e.K610i, N82 N96 mostNokia N82 black 8gb nokia micro sdhc V 20.0.062 6600
Egy év terápia után a pszichiáterem azt mondta nekem: "Lehet, hogy az élet mégse való mindenkinek.
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”