Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
KonyN8
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2010-12-20 hétf. 18:30:22
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: KonyN8 »

pasadenasbeach írta:
apaszka írta:
pasadenasbeach írta:N8... Erre a remek készülékre rá lehet valahogy varázsolni egy Android OS-t? Volt már ilyenre példa?
Számora az Android a best oprendszer, és az N8 lenne a best teló, ha nem symbian lenne rajta...:/
:hmm2:




Sajna ahhoz kevés lenne ez a teló! Az LG GT540 esek,és a 600 as procival bíró telósok mind küszködnek vele. Elmenne rajta ,de szerintem az appok amik jók hozzá,mert az igaz,hogy nem olyan régi rendszer ,mint a symbi ,de nagyon gyártják,a jobbnál jobb appokat,és nagyrészt ingyenes! Persze van fizetős is, én is vettem fizetősből 3-4 et tavaly,de 240 forintok voltak! :laugh:

Nem bírná el?:/ 600hmz-s xperia x8-om anno simán vitte a 2.2-2.3 android romokat:)
appok... nekem vhogy az ovi nem jön be:S anno n97-en, töltögettem oviról, és érdekes volt mert minden apphoz, amit oviról szedtem kellet aktív netkapcsolat hogy beinduljon:S:S és csinálta az adatforgalmat nekem:S pedig nem netes appot szedtem le..:S tök alap offline pl mario-t:D
de a legnagyobb bajon a symbiannal hogy nincs rá IGO:$:$:$:$ n97en próbálgattam az OviMaps-ot, meg egyéb navi appkoat, de netkapcsolat nélkül extrém lassu volt mind, akadtak és nem találtak jelet sehol (teló volt gagyi?), míg androidon az igo 2sec mire betölt, és még ott is talál jelet ahol a rendes gps-ek nem, és persze mindezt aktív netkapcsolat nélkül. de érdekes mert se x8 hardveresen sztem elég gyenge teló, azon is tök jó volt az igo. n97-en, ami sztem erösebb hardvesen, annál semmilyen nav.app nem produkálta azt a minöséget mint az igo x8-on.
jelenleg htc desire z-m van, de akkor is best teló az n8 lenne ha androidos lenne:D:D:D
Ennek gy semmiértelme !? !?! N8 pont a symbian miatt jó . USB , HDMI , FM Transmiter... ha rárakod a Kuka robotot akkor semmi értelme az N8 nak. Plusz Bnőm nek samsung gagyakszi S plus a van , Igo val . Miután 3x baszta el az útvonalat megelégeltem és elővettem az N8 at. Sokkal kellemesebb volt használni a Nokia MAPS ot, gyorsabb is. A jelet is hamarabb találta meg mint az Igo. Plusz tovább bírja akkuval ...

Ha android kell ne Nokiát nézegess.. Vannak nagyon jó HTC k, samsungok és Motorollák!
These users thanked the author KonyN8 for the post:
symbian7610 (2012-04-13 pén. 12:34:29)
Rating: 2.63%
Priby
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012-04-10 kedd 14:08:28
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Priby »

bobvosgy írta:
Priby írta:sziasztok!
tudtok másolni egy linket, ahol van leírás, hogy hogyan tudok feltenni a telefonra QT-t? Nem igazán vágom mi az, és egyszerűen a keresésben sem találok semmit :(
köszi
Ha N8-hoz kell abban gyárilag benne van. :pislog:
Akkor idézem mi a hiba:
"Nem telepíthető. 4.07(4) vagy újabb verziójú Qt szükséges"
Birthdays_S^3.sis ezt próbálom feltenni, de nem engedi. Ilyenkor mi a teendő?
Avatar
bobvosgy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2011-12-16 pén. 13:12:13
Készüléktípus: LG G2 mini + N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békés megye
Has thanked: 68 times
Been thanked: 83 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bobvosgy »

Priby írta:Akkor idézem mi a hiba:
"Nem telepíthető. 4.07(4) vagy újabb verziójú Qt szükséges"
Birthdays_S^3.sis ezt próbálom feltenni, de nem engedi. Ilyenkor mi a teendő?
Ha neki ez kell itt van: http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=43636 :Notworty:
break333
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012-04-13 pén. 18:53:04
Készüléktípus: Nokia N8
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: break333 »

Sziasztok. Kis help-re lenne szükségem. Régóta nyúzom már az N8-am, de hétvégén megviccelt. Nem akar működni a vaku. Beállításoknál, kiírja, hogy aktív, de nem villan. Valaki járt már így, esetleg ötlet? Előfordulhat, hogy cserés a kicsike? Kössz előre is. break333
sergio81
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2011-03-21 hétf. 20:19:51
Készüléktípus: N8
Has thanked: 10 times
Been thanked: 5 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: sergio81 »

break333 írta:Sziasztok. Kis help-re lenne szükségem. Régóta nyúzom már az N8-am, de hétvégén megviccelt. Nem akar működni a vaku. Beállításoknál, kiírja, hogy aktív, de nem villan. Valaki járt már így, esetleg ötlet? Előfordulhat, hogy cserés a kicsike? Kössz előre is. break333
Hy!Könnyen meglehet hogy cserés, nekem is volt hogy egyik pillanatról a másikra nem működött!Természetesen gariban kötözködés nélkül cserélték, mondjuk nekem már a fülest meg a hátoldali hangszórót is!Persze mielőtt visszavinnéd,ha esetleg moddolt szoftot használsz azt tüntesd el róla!
bandi0407
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011-09-21 szer. 12:18:11
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bandi0407 »

bandi0407 írta:Hali!

Történt tegnap este, hogy a telefonkönyvemben található neveket párosítottam a facebook profilokkal. Értelemszerűen minden névhez a saját profilt. Tegnap este még nem is volt vele semmi gond, aztán éjszakára kikapcsoltam a telefont. Reggel mikor bekapcsoltam és a telefonkönyvbe bementem, mindenkihez azt írja, hogy "névtelen". Ha rámegyek akkor kiírja a nevet rendesen, ami előzőleg meg volt adva. Mi lehet a probléma?
Erre valaki megoldást? Vagy valami ötlet?
Avatar
nse
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2009-12-29 kedd 12:20:38
Készüléktípus: Nokia Samsung SonyEricsson
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: nse »

nsee írta:
nse írta:Sziasztok!

Ismerősöm sokat feszegette a beletört sim-jét is ki is törte. Lehet N8-hoz venni, egész Sim kártya tartót? És ha igen akkor kilehet cserélni?
Esetleg mennyi lehet ennek az össz költsége?

A válaszokat előre is köszönöm.
Ui.: Én is N8-at szeretnék, csak nehéz kifogni olyat amit olcsón minden tartozékkal és jó állapotban is adják. Ha tudok valamikor ilyet akkor egy privit küldjön az illető nekem. :D Vágyok egy N8-asra. (Max. 40000Ft-ig gondolkodok, több nemigen van jelenleg.)
Ismerősödnek a választ Macika fórumtársunktól kaphatsz.
A második kérdésed, hát igényeid vannak :) de ahhoz pénzmag kell vagy kevés pénz és szerencse. ;)
Köszönöm a választ, már írtam Macika társunknak.
zedlog
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2010-03-22 hétf. 15:55:25
Készüléktípus: n8 t39m
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: zedlog »

pasadenasbeach írta:
apaszka írta:
pasadenasbeach írta:N8... Erre a remek készülékre rá lehet valahogy varázsolni egy Android OS-t? Volt már ilyenre példa?
Számora az Android a best oprendszer, és az N8 lenne a best teló, ha nem symbian lenne rajta...:/
:hmm2:




Sajna ahhoz kevés lenne ez a teló! Az LG GT540 esek,és a 600 as procival bíró telósok mind küszködnek vele. Elmenne rajta ,de szerintem az appok amik jók hozzá,mert az igaz,hogy nem olyan régi rendszer ,mint a symbi ,de nagyon gyártják,a jobbnál jobb appokat,és nagyrészt ingyenes! Persze van fizetős is, én is vettem fizetősből 3-4 et tavaly,de 240 forintok voltak! :laugh:

Nem bírná el?:/ 600hmz-s xperia x8-om anno simán vitte a 2.2-2.3 android romokat:)
appok... nekem vhogy az ovi nem jön be:S anno n97-en, töltögettem oviról, és érdekes volt mert minden apphoz, amit oviról szedtem kellet aktív netkapcsolat hogy beinduljon:S:S és csinálta az adatforgalmat nekem:S pedig nem netes appot szedtem le..:S tök alap offline pl mario-t:D
de a legnagyobb bajon a symbiannal hogy nincs rá IGO:$:$:$:$ n97en próbálgattam az OviMaps-ot, meg egyéb navi appkoat, de netkapcsolat nélkül extrém lassu volt mind, akadtak és nem találtak jelet sehol (teló volt gagyi?), míg androidon az igo 2sec mire betölt, és még ott is talál jelet ahol a rendes gps-ek nem, és persze mindezt aktív netkapcsolat nélkül. de érdekes mert se x8 hardveresen sztem elég gyenge teló, azon is tök jó volt az igo. n97-en, ami sztem erösebb hardvesen, annál semmilyen nav.app nem produkálta azt a minöséget mint az igo x8-on.
jelenleg htc desire z-m van, de akkor is best teló az n8 lenne ha androidos lenne:D:D:D
Próbáld ki a Sygic Aura-t. Szerintem messze a legkellemesebb navi program. És a térképadatai is frissek.
Avatar
lived
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 310
Csatlakozott: 2009-10-27 kedd 19:28:33
Készüléktípus: Nokia N8 Belle
Has thanked: 6 times
Been thanked: 10 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: lived »

Nézegettem az újabb nokiákat amik már erősebb procival és GPU-val vannak felszerelve, hát nem mondhatnám hogy gyorsabbak.
A játékok ugyan úgy mennek a régebbieken mint az újakon. Pedig a régiekben 680 Mhz-es proci és 32 MB-s VGA volt míg az újak ugye 1Ghz-es CPU és 128 MB-s VGA-al vannak felszerelve.
Gondolkoztam, hogy emiatt is cserélek 808-asra hogy erősebb vas van alatta és biztos a játékok és az appok is gyorsabban mennek, de eddig nem úgy tűnik. (Habár a 808-as mellett ott szól a kamera is.)

Na majd ha kijön és lesznek konkrét tesztek akkor meglátjuk érdemes e cserélni.
These users thanked the author lived for the post:
feroooo (2012-04-14 szomb. 10:31:38)
Rating: 2.63%
Avatar
feroooo
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2011-02-24 csüt. 08:41:27
Készüléktípus: Galaxy S4 4.4.2 HUN
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Has thanked: 57 times
Been thanked: 31 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: feroooo »

Felraktam ezt a Microsoftos szar alkalmazásokat és frankón eltüntette a betűtipusomat!Vissza lehet állitani?Delight 5.1-et használok!
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”