Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
lived
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 310
Csatlakozott: 2009-10-27 kedd 19:28:33
Készüléktípus: Nokia N8 Belle
Has thanked: 6 times
Been thanked: 10 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: lived »

TommyX írta:Ezt valaki tudta?
Zenelejátszóban a cd-n jobbra-balra húzva az ujjunkat, zene számot válthatunk.
Nem mondod? :D
Szerintem már mindenki tudta (rajtad kívül) :D
(Ezzel nem megszólni akartalak, szóval ne legyen harag :) )

Egyébként szerintem el is lehetne hagyni a gombokat már.
Ha ráböksz a borítóra megáll, ha ismét ráböksz elindul a szám.
Aztán ami a Maemo 5-nél volt a kép nagyítás, hogy az ember forgatta az ujját a kijelzőn és úgy nagyított a képre, azt itt meglehetne a hangerő növelésre csinálni.
Avatar
kt76
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 01:30:38
Készüléktípus: Nokia N8
Nem: Férfi
Has thanked: 24 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00 Telefonkönyv

Hozzászólás Szerző: kt76 »

Üdv. mindenki !

Olyan problémám, pontosabban kérdésem lenne, hogy merre találom,a szoft.ban a telefonkönyv adatcimkéket (vez.név, ker.név...stb) mert szeretném olyanra módosítani, mint az N95-ösé volt, hogy a 'cimkék' szövegét is módosítani tudjam.

Előre is köszönöm a segítségeteket ! Üdv.: kt67
Kis Tomi
Avatar
norbertvizi
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2009-01-25 vas. 15:09:42
Készüléktípus: ennyooc
Tartózkodási hely: Székesfehérvár-Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: norbertvizi »

bladehu2 írta:
apaszka írta:Alig tudtam munkába megszabadulni tőle! Tele rakta a voda mindenféle szeméttel! Független telóra vodalájv???
és te amugy miről beszélsz? :)
Sziasztok!
blade2hu megerősítem apaszka által leírtakat!Csak most olvastam a posztot és az Auchanban vásárolt független N8 frissítése után dettó ugyan ez volt a telóval. :yes:
These users thanked the author norbertvizi for the post:
apaszka (2012-03-23 pén. 09:55:21)
Rating: 2.63%
Avatar
TommyX
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 21:10:52
Készüléktípus: Nokia Lumia 1520 + 808 PV
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Somogy-megye
Has thanked: 0
Been thanked: 33 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: TommyX »

lived írta: Nem mondod? :D
Szerintem már mindenki tudta (rajtad kívül) :D
(Ezzel nem megszólni akartalak, szóval ne legyen harag :) )

Egyébként szerintem el is lehetne hagyni a gombokat már.
Ha ráböksz a borítóra megáll, ha ismét ráböksz elindul a szám.
Aztán ami a Maemo 5-nél volt a kép nagyítás, hogy az ember forgatta az ujját a kijelzőn és úgy nagyított a képre, azt itt meglehetne a hangerő növelésre csinálni.
Rajtam kívül kb 2 ember nem tudta ezt, meg ide kell sorolni azokat, akik nem merik bevallni. :D
These users thanked the author TommyX for the post:
symbian7610 (2012-03-22 csüt. 08:33:48)
Rating: 2.63%
Kép

Hand's Up Music isn't dead as long as we're alive \O/
Kezdő N8 tulajok számára ajánlott!
Nyugodj Békében KilleR! :cry3:
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

norbertvizi írta:
bladehu2 írta:
apaszka írta:Alig tudtam munkába megszabadulni tőle! Tele rakta a voda mindenféle szeméttel! Független telóra vodalájv???
és te amugy miről beszélsz? :)
Sziasztok!
blade2hu megerősítem apaszka által leírtakat!Csak most olvastam a posztot és az Auchanban vásárolt független N8 frissítése után dettó ugyan ez volt a telóval. :yes:
az jó, csak nem értettem akkor se hogy mi is a tapasztalat. illetve ebből sem derül ki hogy most mivan a telóval. független auchan-os n8-ból frissítés után voda brand-es lett? akkor valszeg vodás a product code-ja, lehet hogy a voda
megmaradt készletét vette meg az auchan miután a voda kifüggetlenítette nekik. de amugy anno a közösségiről volt szó, szóval nem értettem hogy jön oda ez a vodalive-os történet. sőt igazából már magát a fenti mondatot sem nagyon tudtam így egyben értelmezni. ezért kérdeztem rá hogy miről is beszél pontosan, csak hogy azok is értsék akik nem mentalisták :)
sayruss
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009-06-15 hétf. 22:44:52
Készüléktípus: Nokia N8 + N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: sayruss »

Sziasztok

1 olyan problémám akad, hogy a N8funclub oldalon mutattot NortonHack 9-es /opcionális/ részét nem tudom megcsinálni pedig minden a mutatott sorrendben csinálok.
Nem tudom feltenni az installserver.exe-t. Valami trükköt ha tudtok az megköszönném

Köcce Sayruss
Avatar
norbertvizi
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2009-01-25 vas. 15:09:42
Készüléktípus: ennyooc
Tartózkodási hely: Székesfehérvár-Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: norbertvizi »

sayruss írta:Sziasztok

1 olyan problémám akad, hogy a N8funclub oldalon mutattot NortonHack 9-es /opcionális/ részét nem tudom megcsinálni pedig minden a mutatott sorrendben csinálok.
Nem tudom feltenni az installserver.exe-t. Valami trükköt ha tudtok az megköszönném

Köcce Sayruss
Csináld innen az 1-es módszert.Ez biztosan jó és magyarul van.
Hopp a link lemaradt!
http://www.smartnews.hu/2011/09/drweb-av-symbian-hack/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára norbertvizi 2012-03-22 csüt. 20:00:34-kor.
Avatar
norbertvizi
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2009-01-25 vas. 15:09:42
Készüléktípus: ennyooc
Tartózkodási hely: Székesfehérvár-Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: norbertvizi »

Blade2hu én nem is tulajdonítottam neki jelentőséget,sőt azzal magyaráztam magamnak,hogy biztosan azért van mert vodás kártyával használom... Mellesleg miután nem értek hozzá,a mai napig nem tudom van-e köze hozzá.Bár gyanítom semmi.Ha egy teló független,akkor független és slussz.Bár a gusztustalan szolgáltatókról bármit el tudok képzelni. :down:
t65a
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2010-10-03 vas. 09:31:13
Készüléktípus: N8-00
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: t65a »

norbertvizi írta:Blade2hu én nem is tulajdonítottam neki jelentőséget,sőt azzal magyaráztam magamnak,hogy biztosan azért van mert vodás kártyával használom... Mellesleg miután nem értek hozzá,a mai napig nem tudom van-e köze hozzá.Bár gyanítom semmi.Ha egy teló független,akkor független és slussz.Bár a gusztustalan szolgáltatókról bármit el tudok képzelni. :down:
sziasztok!

hogy mire képes egy szolgáltató?

forrás: mobilport, 2004 augusztus

"...Fontos megjegyezni, hogy a Vodafone kínálatában kapható K700-asra sajnos csak a Vodafone Live!-on keresztül lehet mp3akat tölteni. A szolgáltatók efféle butításait minden esetben helytelennek tartjuk, főleg egy 120ezer forintos mobil esetében."

ezt csak azért írom, mert nekem is volt ilyen készülékem (független) és akkor nem akartam elhinni, hogy ilyen létezik. pedig: DE!
nemrég egy ismerősöm vett egy "c" osztályos nokiát (t-mobil-ost) és nem tudok új postafiókot létrehozni, csak a szolgáltatói van, és nincs meg benne a web ikon (legalábbis nem találtam sehol), csak az origo van fent.
ja! és minden rózsaszín!!! :bolond2: :whaaa:

t65a
csokabi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012-03-11 vas. 21:30:43
Készüléktípus: lumia 820
Has thanked: 36 times
Been thanked: 34 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: csokabi »

t65a írta:
norbertvizi írta:Blade2hu én nem is tulajdonítottam neki jelentőséget,sőt azzal magyaráztam magamnak,hogy biztosan azért van mert vodás kártyával használom... Mellesleg miután nem értek hozzá,a mai napig nem tudom van-e köze hozzá.Bár gyanítom semmi.Ha egy teló független,akkor független és slussz.Bár a gusztustalan szolgáltatókról bármit el tudok képzelni. :down:
sziasztok!

hogy mire képes egy szolgáltató?

forrás: mobilport, 2004 augusztus

"...Fontos megjegyezni, hogy a Vodafone kínálatában kapható K700-asra sajnos csak a Vodafone Live!-on keresztül lehet mp3akat tölteni. A szolgáltatók efféle butításait minden esetben helytelennek tartjuk, főleg egy 120ezer forintos mobil esetében."

ezt csak azért írom, mert nekem is volt ilyen készülékem (független) és akkor nem akartam elhinni, hogy ilyen létezik. pedig: DE!
nemrég egy ismerősöm vett egy "c" osztályos nokiát (t-mobil-ost) és nem tudok új postafiókot létrehozni, csak a szolgáltatói van, és nincs meg benne a web ikon (legalábbis nem találtam sehol), csak az origo van fent.
ja! és minden rózsaszín!!! :bolond2: :whaaa:

t65a
Tépjük el láncainkat, máglyára a szolgáltatókkal!
Független készüléket mindenkinek!
Na meg alacsony percdíjakat,pl: osztrákia.
Szóltam, UFF!
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”