Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
top01
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009-08-17 hétf. 01:46:21
Készüléktípus: E7
Has thanked: 10 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: top01 »

Sziasztok!
A következő problémáim vannak:
1. JoikuSpot nem működik, Hiába van bekapcsolva az adatkapcsolat, netezni is tudok, de JS indítás után azt írja ki, hogy "Csatlakozás sikertelen, kapcsolat nem érhető el". Majd kisvártatva: "A Joiku Spot nem indítható el". Sajnos sem a Lite, sem a Premium,
2. USB-vel összekötve a telót meg a netbookot, OTA-val ugyan elindul a net, de félpercenként lekapcsolódik.
3. Hogy lehet megállapítani az akksi pontos töltöttségi szintjét Belle-en? Nekem csak kikapcsoláskor írja ki egy pillanatra. Battery monitorom is van, de az csak időnként frissíti magát, néha közben 20 %.ot is esik a töltet.
4. AccuWeather gyakran nem hajlandó betölteni az adatokat: "There was an error getting the data". Pedig van adatkapcsolat is, de se wifivel, se mobilnettel nem megy. Ilyenkor nekem csak az újraindítás segít. :-(
Ötletek? Kösz előre is.
Avatar
bobvosgy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2011-12-16 pén. 13:12:13
Készüléktípus: LG G2 mini + N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békés megye
Has thanked: 68 times
Been thanked: 83 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bobvosgy »

Valaki próbált már usb-s mobil internetet rákötni a telóra?Rálehet egyáltalán kötni?Kórházba mennék és volna egy ilyen lehetőségem ingyen.Laptopom nincs,de gondoltam hátha a telcsi is bírná használni :hmm2:
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5563
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: ferret »

bobvosgy írta:Valaki próbált már usb-s mobil internetet rákötni a telóra?Rálehet egyáltalán kötni?Kórházba mennék és volna egy ilyen lehetőségem ingyen.Laptopom nincs,de gondoltam hátha a telcsi is bírná használni :hmm2:
Szerintem nem működne, mert ahhoz el kell indítani a mobilnet alkalmazást, ami N8-on nem fog menni. Viszont az USB stickben lévő sim kártyát berakhatod a telóba és úgy tudsz netezni.
Kép Kép
janek69
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 19:31:25
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zákányszék
Has thanked: 10 times
Been thanked: 24 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: janek69 »

ferret írta:
bobvosgy írta:Valaki próbált már usb-s mobil internetet rákötni a telóra?Rálehet egyáltalán kötni?Kórházba mennék és volna egy ilyen lehetőségem ingyen.Laptopom nincs,de gondoltam hátha a telcsi is bírná használni :hmm2:
Szerintem nem működne, mert ahhoz el kell indítani a mobilnet alkalmazást, ami N8-on nem fog menni. Viszont az USB stickben lévő sim kártyát berakhatod a telóba és úgy tudsz netezni.
Osztom ferret véleményét,a stick-hez driver is kellene,hogy modemként használja. A legjobb ha viszel egy telefont amiről beszélsz,ha tudsz szerezni és a netes kártyát dugod az N8-ba. Nekem is csak netes kártya van benne,csak netezni,fényképezni,navigálni használom. :-) Remélem nem sokáig kell bent lenned.
atomka
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 19:06:19
Készüléktípus: N95 5800
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: atomka »

bladehu2 írta:
atomka írta:
zolee1977 írta:
Nekemis hiányzott az a hang hogyha beszélni akartam. Én úgy oldottam meg hogyha kapcsolódik a bluetooth headset akkor automatikusan a headset üzemmódot választja ki, és így jön a figyelmeztető hang hogy mikor kell beszélni.
És azt hol állitottad be??
Mert nekem (beállitások/telefon/tartozékoknál ) nem ajánl ilyen üzemmódot, csak néma, általános, stb...
gondolom Ő is csinált magának egy headset profilt (ahogy én is) a headset-hez/kihangosítóhoz illő beállításokkal (no vibra, no emelkedő hangerő, no képernyő rezgés, stb.) :)
Csináltam én is headset üzemmódot.
Most már csak azt áruljátok el, honnan látom, hogy átállt arra??
Ez már meg van...
Érdekes, hogy headsetnél hallanio a hangot tényleg, de a kihangosítónál is, de annyira hallkan, hogy szinte nem is...
Ezt be tudom állitani valahol??
:Notworty:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára atomka 2012-03-15 csüt. 17:54:38-kor.
Avatar
bobvosgy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2011-12-16 pén. 13:12:13
Készüléktípus: LG G2 mini + N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békés megye
Has thanked: 68 times
Been thanked: 83 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bobvosgy »

ferret írta: Szerintem nem működne, mert ahhoz el kell indítani a mobilnet alkalmazást, ami N8-on nem fog menni. Viszont az USB stickben lévő sim kártyát berakhatod a telóba és úgy tudsz netezni.
Köszi
janek69 írta:Osztom ferret véleményét,a stick-hez driver is kellene,hogy modemként használja. A legjobb ha viszel egy telefont amiről beszélsz,ha tudsz szerezni és a netes kártyát dugod az N8-ba. Nekem is csak netes kártya van benne,csak netezni,fényképezni,navigálni használom. :-) Remélem nem sokáig kell bent lenned.
Kösz
Hát akkor ez felejtős,annyira nem vagyok elengedve hogy 2 telcsim legyen. :cry2:
zolee1977
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011-08-08 hétf. 17:32:19
Készüléktípus: Nokia N8
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: zolee1977 »

Ha a headset kapcsolódott azt a "fejlécben" lehet látni, a hangerőt én kapcsolódás után állítom a telón.
BLAUZOO
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2011-03-05 szomb. 14:44:10
Készüléktípus: N8-00
Has thanked: 47 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: BLAUZOO »

Sziasztok .

Budapestieket kérdezném ,hogy az FM transmittert melyik frekvenciára állítjátok be ,mert akárhova állítom zajos. Egy erős súgás van benne állandóan. Annánál ilyen bajom nem volt ,100.00-án teljesen tisztán szólt . Vagy esetleg valami tipp ,hogy mi lehet a gond vele ?

Előre is köszönöm a válaszokat.
top01
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009-08-17 hétf. 01:46:21
Készüléktípus: E7
Has thanked: 10 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: top01 »

Nektek megy a Joiku Spot?
joseph21
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012-02-22 szer. 09:26:37
Készüléktípus: nokia N8-00
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: joseph21 »

top01 írta:Nektek megy a Joiku Spot?
Probáld ezt, én ezt használom! Telepítés után inditsd ujra a telot!! Nekem be kell kapcsolni előtte a wifit a telefonon és ki kell kapcsolni az F-secure programot aztán megy rendesen!

http://nokiaprogramok.hu/modules.php?na ... age=1#post
These users thanked the author joseph21 for the post (total 2):
top01 (2012-03-16 pén. 23:54:47) • csokabi (2012-03-17 szomb. 08:31:38)
Rating: 5.26%
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”