Nokia N95

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
n79
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2011-01-03 hétf. 20:25:20
Készüléktípus: nokia500 nokia n95
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: n79 »

vadlud írta:
n79 írta:sziasztok segítséget kérek.ha sötétben akarok fényképezni a vakku csak vibrál és nem világit és fényképezéskor sem villan.lehet cserélni a ledet vagy szoftveres a hiba?
Vagy a ledet meghajtó áramkörhiba. Nem hinném, hogy szoft lenne a hibás, de egy szoftresetet érdemes lenne megejteni! Anno a bal hangvégfokomat tudtam így életrekelteni.
szia ok megprobálom .
Bally
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011-04-06 szer. 14:42:44
Készüléktípus: N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: Bally »

Szevasztok, jo reggelt!
N95-öm van, és ha mp3-at másolok a memoriakartyara akkor nem mindet ismeri föl ha zenét akarok hallgatni, ezek a fájlok csak akkor jelennek meg mind ha a "data" böngészövel keresek rá. Probléma: Ha ugy megnyitok egy mp3-at, lejátsza de utánna nem ugrik automatikusan a következö számra.

Installálva van a PC-Suite, de ott is csak adatot tudok másolni, zenét csak online tudok vele keresni az ovi store-ban.

Köszi elöre is a segitseget!

Csöö

Bally
Avatar
vadlud
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2009-01-29 csüt. 14:21:36
Készüléktípus: N95-C6-00 samsung galaxy w
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: vadlud »

Bally írta:Szevasztok, jo reggelt!
N95-öm van, és ha mp3-at másolok a memoriakartyara akkor nem mindet ismeri föl ha zenét akarok hallgatni, ezek a fájlok csak akkor jelennek meg mind ha a "data" böngészövel keresek rá. Probléma: Ha ugy megnyitok egy mp3-at, lejátsza de utánna nem ugrik automatikusan a következö számra.

Installálva van a PC-Suite, de ott is csak adatot tudok másolni, zenét csak online tudok vele keresni az ovi store-ban.

Köszi elöre is a segitseget!

Csöö

Bally
Sima n95 vagy n95 8gb?
zalaapati112
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2010-12-31 pén. 18:51:36
Készüléktípus: N97 32GB writhe
Tartózkodási hely: Zalaapáti
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: zalaapati112 »

vadlud írta:
Bally írta:Szevasztok, jo reggelt!
N95-öm van, és ha mp3-at másolok a memoriakartyara akkor nem mindet ismeri föl ha zenét akarok hallgatni, ezek a fájlok csak akkor jelennek meg mind ha a "data" böngészövel keresek rá. Probléma: Ha ugy megnyitok egy mp3-at, lejátsza de utánna nem ugrik automatikusan a következö számra.

Installálva van a PC-Suite, de ott is csak adatot tudok másolni, zenét csak online tudok vele keresni az ovi store-ban.

Köszi elöre is a segitseget!

Csöö

Bally
Sima n95 vagy n95 8gb?
Meg oldota talán a problémáját azért nem jelentkezik
Avatar
kalasz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 17:17:36
Készüléktípus: N95+8GB SanDisk
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: kalasz »

Üdvözlet Mindenkinek!
Sima N95-ös telefonom van, csináltam pc suite-l egy biztonsági mentést az összes telefonon levő dologról. Problémám gondom az lenne, hogy visszaállításnál mindent visszarak csak az sms-ket nem, pedig azok lennének a legfontosabbak. Mit lehet-lehetne tenni az sms-k visszaállítása érdekében. Válaszokat előre is köszönöm. Üdv kalasz
A tapasztalat jó iskola, csak
a tandíj magas.
Avatar
kt76
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 01:30:38
Készüléktípus: Nokia N8
Nem: Férfi
Has thanked: 24 times
Been thanked: 1 time

Nokia N95 Névjegy szerkezet

Hozzászólás Szerző: kt76 »

Hello !

Olyan kérdésem lenne, hogy a telefonban merre találom a névjegyek szerkezeti felépítését: Vez.név, Ker.név, mobil, stb...
tudom, hogy programon belül van, azt is gondolom, hogy C meghajtón(nem tuti) csak azt nem tudom, hogy pontosan merre. Valaki segítene nekem ebben, mert 2 hónapja olvasgatom a fórumot, de sehol sem találok ilyen feljegyzést.

Előre is köszi a segítséget, ha valaki tudja a választ !
Kis Tomi
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N95 Névjegy szerkezet

Hozzászólás Szerző: Damir »

kt76 írta:Hello !

Olyan kérdésem lenne, hogy a telefonban merre találom a névjegyek szerkezeti felépítését: Vez.név, Ker.név, mobil, stb...
tudom, hogy programon belül van, azt is gondolom, hogy C meghajtón(nem tuti) csak azt nem tudom, hogy pontosan merre. Valaki segítene nekem ebben, mert 2 hónapja olvasgatom a fórumot, de sehol sem találok ilyen feljegyzést.

Előre is köszi a segítséget, ha valaki tudja a választ !
Névjegyzékben benne van :)

Vagy nem értem, hogy mire gondolsz.... :roll:
kukszi
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 19:16:45
Készüléktípus: Galaxy trend Alcatel POP C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 13 times
Been thanked: 188 times

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: kukszi »

:D Szerkeszteni akarja a gyári szoftvert hogy olyan legyen amilyenek ö szeretné. Kt76 szoftokat buherál mikor unatkozik :yeah:
Skyp: kukuc-
Avatar
kt76
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 01:30:38
Készüléktípus: Nokia N8
Nem: Férfi
Has thanked: 24 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: kt76 »

Így van, kukszi kolléga jól látja, már megőrülök, hogy pont ezt az apróságot nem tudom megoldani. Sokkal komolyabb dolgokon sem akadtam fenn, de ez valami kiakasztó !!! Valaki, csak tud róla valami infót, vagy csak egyedül én foglalkozom ilyesmivel ?
Kis Tomi
vasasger
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010-09-19 vas. 18:12:44
Készüléktípus: Nokia N95 [5800 XpressMusic]
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: vasasger »

Sziasztok!
Sajnos elromlott a Nokia 5800-ám, így hát beszereztem egy Nokia N95-öt. Az lenne a kérdésem, hogy ezen a készüléken megy az ingyenes navigáció? Mert az a Térképek verzió ami most rajta van az fizetős, és sehol nem találom, hogy le lehetne tölteni újabb verziót is.
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”