Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
csabai22
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2009-04-04 szomb. 11:20:05
Készüléktípus: Samsung Galaxy Note4
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: csabai22 »

bobvosgy írta:
csabai22 írta:Sziasztok!A kérdésem nem az N8 kapcsolatos csak nem tudom hol tegyem fel.A Nokia suite valamiért nem akarja látni a telefont.A teló kiírja,hogy csatlakoztatva és a számítógépen is megtalálom a meghajtók között.Mi lehet a gond?Már újra telepítettem a programot a gépen és még sem.
menü/beállítások//kapcsolatok/usb itt a nokia ovi suite az alapértelmezett?
Igen,az és valamiért nem látja a program.
Avatar
bobvosgy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2011-12-16 pén. 13:12:13
Készüléktípus: LG G2 mini + N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békés megye
Has thanked: 68 times
Been thanked: 83 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bobvosgy »

Szabi46 írta:Hát ez elég szánalmasra sikerült, hogy átkerültek a képek a DCIM-mappába és külön kategorizálva sincsenek hónapok szerint, mint a Belle előtt normális módon :S
Van erre valami megoldás?
Dátum szerint sorba van az nem elég?
kakuk100
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 898
Csatlakozott: 2009-06-17 szer. 20:01:16
Készüléktípus: LG G5+Lumia 950XL+Sg.S7 edge
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Has thanked: 172 times
Been thanked: 50 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: kakuk100 »

bobvosgy írta:
kakuk100 írta:Sziasztok!

Pár oldallal előbb kérdeztem, hogy hogyan tudnám kikapcsolni az SMS felolvasót mert nagyon zavar, hogy minden SMS-t felolvas, de nem kaptam választ.
Nem tudna valaki mégis segíteni?
Köszönöm! :Notworty:
Nem tudom hogy neked miért olvassa fel autómatikusan,nekem nem olvas csak ha rábökök hogy meghalgatás.De a telefonmenüben van egy olyan hogy Üzen.olvasó lehet hogy ott kell off-olni valamit :hmm2: Nincs valami program külön rátöltve ami üzeneteket kezel?
Nem semmi ilyen nincs. Már mindent átnéztem. Csinálok egy resetet talán az segít. Köszi a választ.
Üdv.
shrek80
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012-03-04 vas. 21:41:44
Készüléktípus: Nokia N8+ Lumia 930
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: shrek80 »

Sziasztok.

Valaki tudna nekem abban segíteni, hogy honnan tudnám meg a n8 belle vodafone-os PC- kódját.
Vagy hogy tudnám visszarakni azt mert szervizbe kellene vinnem.
Phoenix-el szerettem volna felrakni újra a belle-t mert sok szemét maradt rajta. Annyira jól sikerült hogy csak a skand. verzióval sikerült újra életet varázsolni bele.
ezt sikerült felraknom: Anna 025.007 Pc:059d8j4 ha így nokia sute-re rakom és ott frissítem nem veszti el a garanciáját?

Köszi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára shrek80 2012-03-06 kedd 20:15:56-kor.
joseph21
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012-02-22 szer. 09:26:37
Készüléktípus: nokia N8-00
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: joseph21 »

Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy amikor a T-mobilos N8-ast frissitettem Bellére az valami féle másolatot csinált a C-röl az E meghajtora NOKIA_BELLE és NOKIA BELLE(2) néven, szoval az érdekelne hogy ezeket a mappákat törölhetem vagy kell a Bellének?
janek69
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 19:31:25
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zákányszék
Has thanked: 10 times
Been thanked: 24 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: janek69 »

shrek80 írta:Sziasztok.

Valaki tudna nekem abban segíteni, hogy honnan tudnám meg a n8 belle vodafone-os PC- kódját.
Vagy hogy tudnám visszarakni azt mert szervizbe kellene vinnem.
Phoenix-el szerettem volna felrakni újra a belle-t mert sok szemét maradt rajta. Annyira jól sikerült hogy csak a skand. verzióval sikerült újra életet varázsolni bele.
ezt sikerült felraknom: Anna 025.007 Pc:059d8j4 ha így nokia sute-re rakom és ott frissítem nem veszti el a garanciáját?

Köszi
Visszakerül a gyári szoft és kész. Észre sem veszik. A PC maradt a gyári azt nem tudod átírni.
These users thanked the author janek69 for the post:
shrek80 (2012-03-06 kedd 21:31:58)
Rating: 2.63%
Pincebogar
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009-02-23 hétf. 09:53:54
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Pincebogar »

Sziasztok!

Én még nem tettem fel a bellé-t, tanakodom még. Az lenne a kérdésem, hogy a sima symbian 3 verzióban a napló alkalmazásban rögzítette a netre lépés idejét, és adatforgalmát is. Nos ez annán már nem volt meg, pedig nekem nagyon kellett volna. A bellé-n van, vagy nincs ezen része a naplóban???

Köszi.
vivcsi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012-03-06 kedd 22:24:45
Készüléktípus: N8
Nem:
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: vivcsi »

Sziasztok! Tud valaki nekem segíteni? Rátettem az N8-ra a Belle-t Nokia Suite-tal, és nincs benne magyar nyelv.
Hogy lehet ezt megoldani?
Nem vagyok sajnos nagy guru hozzá...:( Van valami egyszerű megoldás?
janek69
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 19:31:25
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zákányszék
Has thanked: 10 times
Been thanked: 24 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: janek69 »

vivcsi írta:Sziasztok! Tud valaki nekem segíteni? Rátettem az N8-ra a Belle-t Nokia Suite-tal, és nincs benne magyar nyelv.
Hogy lehet ezt megoldani?
Nem vagyok sajnos nagy guru hozzá...:( Van valami egyszerű megoldás?
Valószínűleg nem magyar származású a telefonod,csak feltették rá a magyar szoftvert,most viszont a telefonnak megfelelő szoftvert rakott rá a suite a product kódja alapján. Fel tudod tenni rá a magyar szoftvert a navifirm és a phoenix programok segítségével.
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Todo »

Pincebogar írta:Sziasztok!

Én még nem tettem fel a bellé-t, tanakodom még. Az lenne a kérdésem, hogy a sima symbian 3 verzióban a napló alkalmazásban rögzítette a netre lépés idejét, és adatforgalmát is. Nos ez annán már nem volt meg, pedig nekem nagyon kellett volna. A bellé-n van, vagy nincs ezen része a naplóban???

Köszi.

A naplózásnak ezen része a belléből is hiányzik!
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”