Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
janek69
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 19:31:25
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zákányszék
Has thanked: 10 times
Been thanked: 24 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: janek69 »

Járt már valaki más is így? Feltettem az Opera mini 7-et és csodálkozásomra a postr,tv2,axn piros csillagos lett.Ez mind semmi,de ezek után mindet tudtam törölni,még a postr-t is,amit sehogyan nem sikerült eddig. :D Ja és azóta veszett gyors a menü görgetés annak ellenére,hogy csak 1-el kevesebb az ikon,pedig eddig akadt rendesen. :-)
These users thanked the author janek69 for the post:
Zsouel (2012-03-02 pén. 13:26:43)
Rating: 2.63%
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

bobvosgy írta:
apaszka írta:Csak nekem ilyen hülye a fülem, vagy tényleg használhatatlan a gyári füles? Már a fiam senije gumiját is kipróbáltam, de könnyen kiesik!
Én maximálisan elégedett vagyok a gyári fülessel,eleinte a legkisebb dugóval használtam,gondoltam az jó bár elég kotli hangja volt,aztán rájöttem hogy a közepes kell és előkerültek a mélyek is rendesen :taps2: Nem esik ki,nem nyomja a fülem sehol.Biztos van ettől jobb is,de nekem tökéletesen megfelel.
Nem értem! 2 perc és már kinn van! Minden gumival,és más fajtával is kipróbáltam,de kirúgja magát! Nem használom! Egyszerűen nekem sz@r! Meg a Munkatársaim is ezt állítják?? A környékkel van a baj??? Nem hiszem el! Pedig életemben nagyon sok fülest használtam,de ilyent nem tapasztaltam!
Avatar
lucio05
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:44:05
Készüléktípus: Nokia N8 Green
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: lucio05 »

Üdv Urak.
Mióta fent van a belle nem volt semmi probléma egész idáig. tettem fel pár uj zenét a telóra , de a zenelejátszóm nem találta meg őket frissítés után és azóta semmi zenét nem játszik le. ha a fájlkezelőből nyitom meg elindul a kiválaszott zene és ttpod is működik csak a gyári zenelejátszó nem. ötlet h mi lehet a hiba?
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

lucio05 írta:Üdv Urak.
Mióta fent van a belle nem volt semmi probléma egész idáig. tettem fel pár uj zenét a telóra , de a zenelejátszóm nem találta meg őket frissítés után és azóta semmi zenét nem játszik le. ha a fájlkezelőből nyitom meg elindul a kiválaszott zene és ttpod is működik csak a gyári zenelejátszó nem. ötlet h mi lehet a hiba?
Frissítés után kéne látni,viszont nekem tegnap mobilnetről letöltés közben újra indult! Gyári Bellével! V2 vel nem volt ilyen! Gondolom a memória elfogyott :tomatoes:
Avatar
feroooo
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2011-02-24 csüt. 08:41:27
Készüléktípus: Galaxy S4 4.4.2 HUN
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Has thanked: 57 times
Been thanked: 31 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: feroooo »

Új Opera van fent a 12-es!Állandóan a betútipus adatokat gyűjt vagy mi és újrainditja a telefont!Lehet valamit csinálni ezzel a problémával?
Avatar
Zsouel
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2010-11-25 csüt. 15:26:25
Készüléktípus: Nokia N8+E75
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Zsouel »

janek69 írta:Járt már valaki más is így? Feltettem az Opera mini 7-et és csodálkozásomra a postr,tv2,axn piros csillagos lett.Ez mind semmi,de ezek után mindet tudtam törölni,még a postr-t is,amit sehogyan nem sikerült eddig. :D Ja és azóta veszett gyors a menü görgetés annak ellenére,hogy csak 1-el kevesebb az ikon,pedig eddig akadt rendesen. :-)
Nem tudom hogy csináltad de éppen most raktam fel és semmi változás :( nem tudom törölni ezeket a gyári progikat..t-mobilos vagyok :hmm2:
Üvegtigris az Isten:-) GlassTiger forever:-)
BLAUZOO
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2011-03-05 szomb. 14:44:10
Készüléktípus: N8-00
Has thanked: 47 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: BLAUZOO »

Zsouel írta:
janek69 írta:Járt már valaki más is így? Feltettem az Opera mini 7-et és csodálkozásomra a postr,tv2,axn piros csillagos lett.Ez mind semmi,de ezek után mindet tudtam törölni,még a postr-t is,amit sehogyan nem sikerült eddig. :D Ja és azóta veszett gyors a menü görgetés annak ellenére,hogy csak 1-el kevesebb az ikon,pedig eddig akadt rendesen. :-)
Nem tudom hogy csináltad de éppen most raktam fel és semmi változás :( nem tudom törölni ezeket a gyári progikat..t-mobilos vagyok :hmm2:

Nekem is sikerült törölni ,ki próbáltam .
Avatar
Zsouel
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2010-11-25 csüt. 15:26:25
Készüléktípus: Nokia N8+E75
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Zsouel »

BLAUZOO írta:
Zsouel írta:
janek69 írta:Járt már valaki más is így? Feltettem az Opera mini 7-et és csodálkozásomra a postr,tv2,axn piros csillagos lett.Ez mind semmi,de ezek után mindet tudtam törölni,még a postr-t is,amit sehogyan nem sikerült eddig. :D Ja és azóta veszett gyors a menü görgetés annak ellenére,hogy csak 1-el kevesebb az ikon,pedig eddig akadt rendesen. :-)
Nem tudom hogy csináltad de éppen most raktam fel és semmi változás :( nem tudom törölni ezeket a gyári progikat..t-mobilos vagyok :hmm2:

Nekem is sikerült törölni ,ki próbáltam .
Én ezt töltöttem le:
http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... t=0&page=1

és a telepitett alkalmazásoknál probáltam kitörölni :hmm2: Ötlet :?3:
Üvegtigris az Isten:-) GlassTiger forever:-)
BLAUZOO
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2011-03-05 szomb. 14:44:10
Készüléktípus: N8-00
Has thanked: 47 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: BLAUZOO »

Nem tudom hogy csináltad de éppen most raktam fel és semmi változás :( nem tudom törölni ezeket a gyári progikat..t-mobilos vagyok :hmm2: [/quote]


Nekem is sikerült törölni ,ki próbáltam .[/quote]



és a telepitett alkalmazásoknál probáltam kitörölni :hmm2: Ötlet :?3: [/color][/quote]


T-s vagyok én is ,a postr simán lejött . Nekem az Opera 12 van fent ,de nem hiszem ,hogy ez miatt lenne. A piros csillagot én is kérdeztem pár oldallal előrébb ,és azt válaszolták ,hogy nem volt még elindítva a program azért van ott . Amúgy én nem az alkalmazás kezelőből toröltem . Ja ,és tényleg gyorsabb lett a vas ,eddig a görgetés nem volt folyamatos ,akadozott.
BLAUZOO
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2011-03-05 szomb. 14:44:10
Készüléktípus: N8-00
Has thanked: 47 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: BLAUZOO »

folytatva............

Az origot is sikerült törölni ,pedig azt az elején próbáltam ,mikor feltettem a Belle-t de nem ment. Valaki hozzáértő akkor kiokoskodhatja ,hogy ez mitől van.Nekem Navival letöltött Phoenixel telepített T-s DG szoft van rajta .
Ami lett változtatva az eredetin :Norton hack - Fut az Ope4all patch - Mappába mappa létrehozása - Anna értesítések widget - Dual home screen ,de ez lehet ,hogy csak egy egyszerű progi. Futtattam egyszer az itt fellelhető mobilecleanert ,ami leszedett a c-ről 23MB-t ,aztán 10 perc kellett a vasnak mire elindult.

Asszem nekem ennyi volt .
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”