Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
szjoubert
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 17:05:26
Készüléktípus: Lumia 920 White T-Mobile
Has thanked: 22 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: szjoubert »

Todo írta:
[/quote]

bocsi, beírtam a keresőbe de akkor ezekszerint nem voltam elég figyelmes... :S de kösz az infót
john33
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 23:14:42
Készüléktípus: Galaxy SIII
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: john33 »

Örömmel olvasom, hogy kijött a Ts- hivatalos Belle :taps1:

Ma már nem akarok hozzáfogni, annyit kérdeznék, hogy a frissítés után MINDEN feltelepített progam+alkalmazás eltűnik-e (a norton-féle hack módszernek utánna olvastam, az lesz az első), vagy megmaradnak :?2:
pl. az Angry Birds-eket nem kezdeném előlről, hanem "csak" folytatnám...

Köszönöm előre is a választ!
lisi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-08-11 kedd 22:25:41
Készüléktípus: NOKIA 5800XM
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: lisi »

BLAUZOO írta:Sziasztok .

Miért van az ,hogy a Belle telepítése után a játékoknak ,meg néhány programnak az ikonján egy piros csillag van ?

Előre is köszi a válaszokat.
mert azokat a progikat még nem használtad Belle-vel.
Belle-vel készitett fénykép videó új mappába kerül. DCIM mappa!!
These users thanked the author lisi for the post:
BLAUZOO (2012-02-22 szer. 16:17:20)
Rating: 2.63%
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Todo »

john33 írta:Örömmel olvasom, hogy kijött a Ts- hivatalos Belle :taps1:

Ma már nem akarok hozzáfogni, annyit kérdeznék, hogy a frissítés után MINDEN feltelepített progam+alkalmazás eltűnik-e (a norton-féle hack módszernek utánna olvastam, az lesz az első), vagy megmaradnak :?2:
pl. az Angry Birds-eket nem kezdeném előlről, hanem "csak" folytatnám...

Köszönöm előre is a választ!
Bellét érdemes úgy feltenni, hogy elötte leformázod a meghajtókat! Ezért minden telepített progi + alkalmazás eltünik!
Játékadatok mentése!
HACK
These users thanked the author Todo for the post:
john33 (2012-02-22 szer. 08:15:27)
Rating: 2.63%
john33
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 23:14:42
Készüléktípus: Galaxy SIII
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: john33 »

Todo írta:
john33 írta:Örömmel olvasom, hogy kijött a Ts- hivatalos Belle :taps1:

Ma már nem akarok hozzáfogni, annyit kérdeznék, hogy a frissítés után MINDEN feltelepített progam+alkalmazás eltűnik-e (a norton-féle hack módszernek utánna olvastam, az lesz az első), vagy megmaradnak :?2:
pl. az Angry Birds-eket nem kezdeném előlről, hanem "csak" folytatnám...

Köszönöm előre is a választ!
Bellét érdemes úgy feltenni, hogy elötte leformázod a meghajtókat! Ezért minden telepített progi + alkalmazás eltünik!
Játékadatok mentése!
HACK

Köszönöm szépen, és abban az estben mi a helyzet, ha csak fogom, rádugom és simán frissítem Nokia Suite-tel Bellére mindenféle C,E formázás nélkül? Akkor is eltűnik minden játék-eredmény, vagy csak a C-re telepített programok tűnnek el és megmaradnak az E-re telepített alkalmazások???
Avatar
fannitomi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2009-07-21 kedd 15:40:25
Készüléktípus: LG G3--SAMSUNG K ZOOM
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 44 times
Been thanked: 3 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: fannitomi »

Sziasztok!
Nekem,mióta belle van rajta,a garminban nem jön elő a billentyűzet,ha beszeretném írni,hogy mi az úticél.
Ez csak nálam gond?
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

john33 írta: Köszönöm szépen, és abban az estben mi a helyzet, ha csak fogom, rádugom és simán frissítem Nokia Suite-tel Bellére mindenféle C,E formázás nélkül? Akkor is eltűnik minden játék-eredmény, vagy csak a C-re telepített programok tűnnek el és megmaradnak az E-re telepített alkalmazások???
Elméletileg lehet így is de azért ajánlott előtte formázni mert előfordulhat, hogy néhány fent maradt cucc galibát okoz. (fagyások, frissítési hibák telepítéskor, stb...)


fannitomi írta:Sziasztok!
Nekem,mióta belle van rajta,a garminban nem jön elő a billentyűzet,ha beszeretném írni,hogy mi az úticél.
Ez csak nálam gond?
Nem, már hallottam mástól is ezt s hibát. Elvileg nem tudsz vele mit kezdeni.

Kár, hogy nincs olyan billentyűzet program ami állandóan látszik ha akarom. Az megoldná a problémád, meg az enyémet is a mobilhex-szel... :wacko:
john33
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 23:14:42
Készüléktípus: Galaxy SIII
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: john33 »

MrAngelo írta:
john33 írta: Köszönöm szépen, és abban az estben mi a helyzet, ha csak fogom, rádugom és simán frissítem Nokia Suite-tel Bellére mindenféle C,E formázás nélkül? Akkor is eltűnik minden játék-eredmény, vagy csak a C-re telepített programok tűnnek el és megmaradnak az E-re telepített alkalmazások???
Elméletileg lehet így is de azért ajánlott előtte formázni mert előfordulhat, hogy néhány fent maradt cucc galibát okoz. (fagyások, frissítési hibák telepítéskor, stb...)


Összeszámoltam, kb. 60 program/alkalmazás és 25 játék van fennt az Annán, 6,2gb zene és 3,5 gb videó...
Tudom, a legjobb módszer a phoenix, mert akkor tutira mindent formáz és olyan, mintha szűz lenne a telefon, de ennyi dolgot újrarakni... :whaaa:
Öreg vagyok én már ehhez :shocked2:
joseph21
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012-02-22 szer. 09:26:37
Készüléktípus: nokia N8-00
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: joseph21 »

Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy a Nokia ugy hirdette a Bellét hogy "Háttérképekkel és fontos információkkal testre szabhatja a billentyűzár képernyőt (http://www.nokia.com/hu-hu/tamogatas/termek/n8-00/) " érdeklődnék hogy ezsikerült valakinek mert én nem tudtam rájönni hogyan lehet azt modositani, csak az ora van! Ha valaki tudna segiteni ebben azt megköszönném!
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

fannitomi írta:Sziasztok!
Nekem,mióta belle van rajta,a garminban nem jön elő a billentyűzet,ha beszeretném írni,hogy mi az úticél.
Ez csak nálam gond?
nem ez mindenkinél gond és ha megpróbálnád használni a keresőt (rövidebb ideig tartana mint leírni a kérdést) akkor már rég megtaláltad volna a megoldást rá.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bladehu2 2012-02-22 szer. 14:38:13-kor.
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”