Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

apaszka írta:De a taskmant felraktam,és ez az állapotom!
És hogyan törölted a googlenav_autostart -ot ? csak simán megkeresem,és delete? Utána lesz navim gondolom,csak nem indul automatán?!
az az exe azon meghajtó \sys\bin könyvtárában van ahová telepítve van. persze ettől még minden működik, főleg mivel symbian alatt nincs is navigáció a gmaps-ban. az szerintem csak valamiért bennemaradt. de nálad nem látok ilyesmit futni ugyhogy nálad nem ez a gond.
amik okék és nálam is futnak: besttaskman, batteryinfo, minden odpn-el kezdődő, xmmp, ombengine, wrtserviceresolver

amik nekem nincsenek
boldbeast: ez a hívásrögzítő cucca, én nem használom passz hogy ez okozhat-e merülést
carmodelauncher: nokia car mode, én csak felraktam kipróbáltam, töröltem. nem lehetetlen hogy ez zabál.
tap2screen: ez a képlopód, de ez ugye nem fut mindig csak amig screenshotot csináltál
stagehdmilistener: ezt nem tudom nagyon hova tenni, mivel hdmi-t figyel igy a big screen-re tippelek. akár ez is esélyes az akkuzabáló címre.
weatherpublisher: ez az új belle-s időjárás widgetnek a cucca. ha fentvan a widget akkor ez kell, e nélkül nem működik. de hogy ez is mit csinál a háttérben a fene tudja. mivel a widget gps alapján mutatja az időjárást így nem lehetetlen hogy ez a hunyó.
ahogy janek javasolta, kezd el kilövöldözni ezeket a processzeket és nézd meg melyiknél esik le a fogyasztás a normál szintre. kezdeném a weatherrel, aztán a carmode, stagehdmi és végül a boldbeast.
persze az sem lehetetlen hogy rossz az akksid. de erre meg megoldás ha csinálsz egy teljes formázást, E: -t is formázod, majd nem raksz fel az égvilágon semmit sem és leteszteled úgy. ha úgy is lemerül (amágtól a csupasz os-től) akkor ott vmi hw hiba van.
These users thanked the author bladehu2 for the post:
apaszka (2012-02-20 hétf. 17:43:47)
Rating: 2.63%
konfuciusz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 11:46:34
Készüléktípus: N 95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: konfuciusz »

T-mobil előfizető vagyod de sehogyan sem tudom a bellát feltölteni a telefonomra, tudna nekem ebben az ügyben segíteni?
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

konfuciusz írta:T-mobil előfizető vagyod de sehogyan sem tudom a bellát feltölteni a telefonomra, tudna nekem ebben az ügyben segíteni?
Üdv

Olvass vissza néhány oldalt, jópárszor ki lett már tárgyalva a napokban...
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

bladehu2 írta:
apaszka írta:De a taskmant felraktam,és ez az állapotom!
És hogyan törölted a googlenav_autostart -ot ? csak simán megkeresem,és delete? Utána lesz navim gondolom,csak nem indul automatán?!
az az exe azon meghajtó \sys\bin könyvtárában van ahová telepítve van. persze ettől még minden működik, főleg mivel symbian alatt nincs is navigáció a gmaps-ban. az szerintem csak valamiért bennemaradt. de nálad nem látok ilyesmit futni ugyhogy nálad nem ez a gond.
amik okék és nálam is futnak: besttaskman, batteryinfo, minden odpn-el kezdődő, xmmp, ombengine, wrtserviceresolver

amik nekem nincsenek
boldbeast: ez a hívásrögzítő cucca, én nem használom passz hogy ez okozhat-e merülést
carmodelauncher: nokia car mode, én csak felraktam kipróbáltam, töröltem. nem lehetetlen hogy ez zabál.
tap2screen: ez a képlopód, de ez ugye nem fut mindig csak amig screenshotot csináltál
stagehdmilistener: ezt nem tudom nagyon hova tenni, mivel hdmi-t figyel igy a big screen-re tippelek. akár ez is esélyes az akkuzabáló címre.
weatherpublisher: ez az új belle-s időjárás widgetnek a cucca. ha fentvan a widget akkor ez kell, e nélkül nem működik. de hogy ez is mit csinál a háttérben a fene tudja. mivel a widget gps alapján mutatja az időjárást így nem lehetetlen hogy ez a hunyó.
ahogy janek javasolta, kezd el kilövöldözni ezeket a processzeket és nézd meg melyiknél esik le a fogyasztás a normál szintre. kezdeném a weatherrel, aztán a carmode, stagehdmi és végül a boldbeast.
persze az sem lehetetlen hogy rossz az akksid. de erre meg megoldás ha csinálsz egy teljes formázást, E: -t is formázod, majd nem raksz fel az égvilágon semmit sem és leteszteled úgy. ha úgy is lemerül (amágtól a csupasz os-től) akkor ott vmi hw hiba van.
A pár cuccot letörlöm,aztán meglátom!
Big screen,carmode , weather,

http://www.mediafire.com/i/?lxzmxappqdabbzg Ez meríti? és a Retro óra?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára apaszka 2012-02-20 hétf. 17:46:44-kor.
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

MrAngelo írta:
konfuciusz írta:T-mobil előfizető vagyod de sehogyan sem tudom a bellát feltölteni a telefonomra, tudna nekem ebben az ügyben segíteni?
Üdv

Olvass vissza néhány oldalt, jópárszor ki lett már tárgyalva a napokban...
http://www.smartnews.hu/2011/08/nokia-n ... ade-elese/
Avatar
sover
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2009-01-28 szer. 09:51:04
Készüléktípus: Samsung Galaxy S4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Somogy/Siófok
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: sover »

Sikeresen megjártam a szervízt. :taps4: Igaz mikor mondtam hogy bronz szinű N8-am van az volt a válasz, hogy olyan nincs is.
Mikor megmutattam, az eladó el is kérte a garipapírt hogy megnézze tényleg van e rá gari. He-he van! Mondtam is neki, hogy ha
már itt vagyok nézzük meg ezt a lilás sávot is. Megvárhattam míg a szaki kicserélte az érintőpanelt, és kipróbált két kijelzőt is,
de mind a kettő ugyan olyan volt. Na mind1 marad az eredeti. Viszont egy kis infó a bronz szinű N8 tulajoknak. Ha érintőpanelt kell cserélnetek, és szeretnétek ha fekete maradna a széle, akkor ne a szervízbe vegyétek meg, mert ott nincs fekete. Azt mondták nem is tudnának rendelni se. Kiváncsiságból megnéztem melyik ország Nokia oldalán van bronz szinű N8. Hát Kína... :whaaa:
http://5mp.eu/fajlok2/ssrallyteam/img_7 ... mp.eu_.jpg
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

apaszka írta:A pár cuccot letörlöm,aztán meglátom! Big screen,carmode , weather,
http://www.mediafire.com/i/?lxzmxappqdabbzg Ez meríti? és a Retro óra?
ha az spb 3d -re gondolsz, az biztos hogy nem. nekem azóta fut nonstop amióta az első bétája elérhető lett. a retro ora alatt meg gondolom a belle-s widgetet érted, bár sose használtam ilyen egész oldalt elfoglaló óráka, de szerintem az sem merítheti. azt is elég sokan használják ahoz hogy teli lenne az internet ilyen gyorsanmerülős panaszokkal ha azzal gond lenne.
AnubiSV
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2009-11-08 vas. 23:56:22
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 10 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: AnubiSV »

bladehu2 írta:
AnubiSV írta:Nemrég felkerült ide egy számomra hasznos progi a Callsafe, aminek nagyon örültem mert nekem mindig sikerül beszéd közben tartásba rakni a másik felet. A progi megfelelően működik kivéve az autostart részét, valakinek ez megy vagy esetleg tudtok mondani egy külön autostart progit amivel ezt auto el lehetne indítani a teló bekapcsolásakor mert hiába keresem ilyet nem találok normálisan bellén működőt...
Köszi!
nekem asszem elindult automatikusan, viszont elég vicces volt hogy hívás közben a képernyő elsötétül tőle és hiába veszem fel a fülemtől nem kapcsol be, a billzár gombbal kellett mindig életet lehelnem a képernyőbe, aztán utána még elhúzni a szúnyoghálót is... :? szóval én le is dobtam elég gyorsan mert ez így nekem több bosszúságot okozott mint hasznot. persze lehet hogy a nokia bubbles-el nem szeretik egymást, de az sokkal hasznosabb nekem.
mindenesetre letöltések közt van egy apps keeper nevű progi, próbálkozz azzal elindíttatni.
Nekem működés közben teljesen jól működik azzal nincs gondom, de az autostart nem megy, a Nokia bubbles-t nem használom, az apps keeper meg szerintem csak annyit csinál hogy megvizsgálja egy bizonyos időben hogy fut e a progi és akkor elindítja, de ha jól nézem egy friss bekapcsoláskor nem indítja el autón a progit... más "autostarter" progi nincs bellére csak ez?
Belle_v111.030.609_CFW_by_bladehu2_final
janek69
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 19:31:25
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zákányszék
Has thanked: 10 times
Been thanked: 24 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: janek69 »

sover írta:Sikeresen megjártam a szervízt. :taps4: Igaz mikor mondtam hogy bronz szinű N8-am van az volt a válasz, hogy olyan nincs is.
Mikor megmutattam, az eladó el is kérte a garipapírt hogy megnézze tényleg van e rá gari. He-he van! Mondtam is neki, hogy ha
már itt vagyok nézzük meg ezt a lilás sávot is. Megvárhattam míg a szaki kicserélte az érintőpanelt, és kipróbált két kijelzőt is,
de mind a kettő ugyan olyan volt. Na mind1 marad az eredeti. Viszont egy kis infó a bronz szinű N8 tulajoknak. Ha érintőpanelt kell cserélnetek, és szeretnétek ha fekete maradna a széle, akkor ne a szervízbe vegyétek meg, mert ott nincs fekete. Azt mondták nem is tudnának rendelni se. Kiváncsiságból megnéztem melyik ország Nokia oldalán van bronz szinű N8. Hát Kína... :whaaa:
http://5mp.eu/fajlok2/ssrallyteam/img_7 ... mp.eu_.jpg
A Sárgákhoz az passzol. :lol:
dearpi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009-12-27 vas. 11:44:14
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: dearpi »

Sziasztok ! Létezik olyan program ami a letiltja azokat a hívásokat amik szám kijelzés nélkül jönnek?
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”