Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
emre33
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2009-10-22 csüt. 10:05:47
Készüléktípus: Nokia 808 pureview
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: emre33 »

bladehu2 írta:
emre33 írta:Hack sikerült.
Viszont jól látom, hogy mappába már nem lehet mappát létrehozni?
Erre van valami hack?
nem, sajnos nem lehet. viszont iExtra7 készített egy olyan menurenderer.dll -t amivel lehet almappákat létrehozni illetve át lehet nevezni a programokat.
Innen letöltheted: http://www.mediafire.com/?dqfpktp87q1ebt6
hackelt telón másold be a c:\sys\bin könyvtárba a kicsomagolt dll-t, indítsd ujra a telót és voila.
Köszönöm.
Müködik.
Isten vagy.:)

Remélem az a DLL másra nincs kihatással.
Nokia 808 pureview, Nokia N8 és Nokia N82
kalmah05
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2011-07-12 kedd 12:21:54
Készüléktípus: Samsung Galaxy Note 4
Has thanked: 24 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: kalmah05 »

Starrk írta:sziasztok!
nekem egy olyan kérdésem lenne hogy, hogyan lehet energiatakarékos módba tenni Belle-s N8-as telót?
Előre is Köszönöm Szépen

Köszönöm Szépen a válaszaitokat!:) és tényleg, el is felejtettem ezt a módszert :(, már megszoktam hogy Annán a kis elemre mentem és ott kapcsoltam be.
Avatar
zsolez
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 11:37:12
Készüléktípus: Samsung Galaxy S7
Tartózkodási hely: Kecskemét
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: zsolez »

Hát nekem sajnos semelyik hack módszer nem lett jó! Mindet próbáltam,jól is ment minden,rompacher aktiválva,de ha telepítek mindig tanusítvány hibát ír! Pedig már reseteltem is a telót! Annával sosem volt gondom a hackeléssel.... :( Mondon megpróbálom a régi módszert de a "drweb6" fájt meg nem engedi telepíteni mert "telepített összetevő"!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsolez 2012-02-08 szer. 16:06:23-kor.
janek69
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 19:31:25
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zákányszék
Has thanked: 10 times
Been thanked: 24 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: janek69 »

bladehu2 írta:
janek69 írta:Kicsit túl Androidos lett,mert mostmár csak ki be kapcsolgatni lehet az adatkapcsolatokat és nem kérdezi ha akarom,hogy melyiket használja.
valóban, mivel most már automatikusabban használja a beállított kapcsolatokat sorrend szerint. én jobban örülök mintha állandóan kérdezgetne. ha meg nem akarom hogy valamelyik fajta kapcsolatot (wifi vagy mobilnet) használja akkor két klikkel letiltom és kész.
Most,hogy már használtam egy kicsit azt kell mondjam,hogy tényleg nem rossz. Figyelgettem,hogy ha engedélyezem bármelyik kapcsolatot,akkor is csak akkor használja,ha olyan alkalmazást nyitok meg, ellentétben az androiddal,mert az aztán ha nyitott kapcsolatot talál akkor megy a netre mintha muszáj lenne. Rendesen kémkedik,azóta szerepel is a wifi routerem az adatbázisukban koordinátákkal együtt. :whaaa:
janek69
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 19:31:25
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zákányszék
Has thanked: 10 times
Been thanked: 24 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: janek69 »

zsolez írta:Hát nekem sajnos semelyik hack módszer nem lett jó! Mindet próbáltam,jól is ment minden,rompacher aktiválva,de ha telepítek mindig tanusítvány hibát ír! Pedig már reseteltem is a telót! Annával sosem volt gondom a hackeléssel.... :( Mondon megpróbálom a régi módszert de a "drweb6" fájt meg nem engedi telepíteni mert "telepített összetevő"!
Én a nortonos verzióval csináltam és úgy jártam mint te először,mert a rompatcherből akartam az installserver patch-et haszbálni,ami az annán ment is,de itt sajnos be kell másolni az installserver.exe-t,ráadásul a hibás próbálkozás után nekem is resetelni kellett. A rompatcher-en csak az open4all patchet indítsd el,hogy elérd a c:\sys\bin mappát és rakd bele az installserver.exe-t. A leírás szerint töröld a c:\share-t és az intallserver patch-et,vagy ha nem akarsz sokat mahinálni,akkor a rompatcher-t is leszedheted.
Avatar
zsolez
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 11:37:12
Készüléktípus: Samsung Galaxy S7
Tartózkodási hely: Kecskemét
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: zsolez »

janek69 írta:
zsolez írta:Hát nekem sajnos semelyik hack módszer nem lett jó! Mindet próbáltam,jól is ment minden,rompacher aktiválva,de ha telepítek mindig tanusítvány hibát ír! Pedig már reseteltem is a telót! Annával sosem volt gondom a hackeléssel.... :( Mondon megpróbálom a régi módszert de a "drweb6" fájt meg nem engedi telepíteni mert "telepített összetevő"!
Én a nortonos verzióval csináltam és úgy jártam mint te először,mert a rompatcherből akartam az installserver patch-et haszbálni,ami az annán ment is,de itt sajnos be kell másolni az installserver.exe-t,ráadásul a hibás próbálkozás után nekem is resetelni kellett. A rompatcher-en csak az open4all patchet indítsd el,hogy elérd a c:\sys\bin mappát és rakd bele az installserver.exe-t. A leírás szerint töröld a c:\share-t és az intallserver patch-et,vagy ha nem akarsz sokat mahinálni,akkor a rompatcher-t is leszedheted.
KÖSZI SZÉPEN! JÓ LETT!!!!!! :taps1: :taps1: :taps1: Felraktam a Fogaskerekes mechanikus órát de nem tudom előszedni? :hmm2:
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Todo »

lopi írta:Sziasztok! Nekem olyan gondom van, hogy bármelyik phoenix-et telepítem fel, mindegyikbe vírust talál és megszakad a telepítés.
A belle már megvan, csak nem tudom mivel felrakni. Mi ilyenkor a teendő?
Windows 7 van a gépemen, és az AVG talál valamilyen trójait.
EZT töltsd le és telípítsd! Vírusírtó legyen kikapcsolva és semmilyen nokiás progi ne fusson még a háttérben sem a telepítés közben! Win7 alatt rendszergazda módban futtasd!
mataszitu
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010-12-30 csüt. 15:33:46
Készüléktípus: NOKIA N8
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: mataszitu »

bladehu2

a belle felrakás előtt csináltam az e: formázást és a factory resetet is ezután fel belle és biztonsági mentésből névjegyzék és üzenetek más nem.
viszont annánál az alkalmasáskezelőbe ott volt a qt itt meg nincs.
Avatar
Salmi
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 11:20:43
Készüléktípus: N808 + N9 + Mate 10 Pro
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 68 times
Been thanked: 135 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Salmi »

zsolez írta:Felraktam a Fogaskerekes mechanikus órát de nem tudom előszedni?
Hogy érted, hogy nem tudod "előszedni"? A Webeszközök-ben kellene legyen "Clock, mechanic" néven. De ha utólag feltelepített óráról van szó, akkor próbáld ki az "Óra, analóg", vagy "Óra, nagy, analóg" widgetet!
sadboy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010-03-24 szer. 06:10:46
Készüléktípus: Nokia 808 PureView
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: sadboy »

Sziasztok én csak azt nem értem miért vették ki a képeknél a nyomtatás funkciót ami Annánál még benne volt, ja és hogy videolejátszásnál miért nem lehet az érintőképernyőn állítani a hangerőgomb használata nélkül a hangerőt ami Annán még működött. :?2:
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”