Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
KonyN8
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2010-12-20 hétf. 18:30:22
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: KonyN8 »

Tegnap Este óta Belle RCV2 dübörög a telefonomon . Hihetetlen mennyivel jobb mint az Annácska . Mindenkinek csak ajánlani tudom! Navi OK, Facebook OK , e-mail OK, HDMI OK , Wifi OK , Videólejátszás OK , WatsApp OK , Böngésző OK, Open Office OK, elég sokat nyüstöltem Akksi meglepően jól bírja.(jobban mint Anna val). Sokkal gyorsabb , gördülékenyebb és kezelhetőbb no meg testre szabhatóbb így a telefon. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Az Ovi suit al lementett képek/videók, címek, sms ek , névjegyek.. simán visszatehetőek rá ! Az egyetlen amit még nemt udtam feltenni az OVI áruház viszont ha PC re van csatlakoztatva a telo és onnan töltöd a hivatalos oldalról működnek a progik (van kimondottan belle szűrő)

Taylor Smartphonepro-s leírása alapján csináltam. Kicsit hiányos ugyan 1 laikusnak (tegnapig az voltam a phoneix el kapcsolatban) de 1 kis időt rászánva hamar megvan. :taps4: :taps2: :taps4: :taps2:

Bódogtág...
Avatar
danekdt
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009-02-18 szer. 18:04:38
Készüléktípus: Nokia N8-00
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: danekdt »

Sziasztok.
Egy, saját tapasztalatot szeretnék meg osztani veletek.
Nekem most a második N8as készülékem van. az első egy Maláj (szürke importos volt,(most cserélték ki...)) amikor azt meg vettem sok helyen olvastam hogy, sokaknak össze szerelési, minőségi problémái vannak, nem is értettem hiszem az enyém fogásra olyan tökéletes volt :D finom élek tökéletes illesztések, sehol nem akadt meg az ujjam ha végig húztam az oldalán.
Tegnap óta van egy Magyarországra szánt készülékem,kicsit recsegős alul átvilágít a led a müanyagon :D HDMI fedél nem záródik jól és a HDMI csatlakozó mellet belátni a telefonba :D kameránál a vakut takaró műanyag a régin egy síkban volt a kiemelkedéssel itt süllyesztve van és éles a műanyag.Ezektől függetlenül nagyon örülök hogy végre kicserélték. remélem ezzel már nem lesz semmi problémám :D
http://www.flickr.com/photos/danekdt Ha van egy kis időd,nézd meg a telefonnal készült fotoim és értékeld, köszönöm!
Avatar
gjoco1958
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2009-06-23 kedd 16:12:03
Készüléktípus: LG G3 2-16+LG G3 3-32- LGV10
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szolnok
Has thanked: 107 times
Been thanked: 62 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: gjoco1958 »

danekdt írta:Sziasztok.
Egy, saját tapasztalatot szeretnék meg osztani veletek.
Nekem most a második N8as készülékem van. az első egy Maláj (szürke importos volt,(most cserélték ki...)) amikor azt meg vettem sok helyen olvastam hogy, sokaknak össze szerelési, minőségi problémái vannak, nem is értettem hiszem az enyém fogásra olyan tökéletes volt :D finom élek tökéletes illesztések, sehol nem akadt meg az ujjam ha végig húztam az oldalán.
Tegnap óta van egy Magyarországra szánt készülékem,kicsit recsegős alul átvilágít a led a müanyagon :D HDMI fedél nem záródik jól és a HDMI csatlakozó mellet belátni a telefonba :D kameránál a vakut takaró műanyag a régin egy síkban volt a kiemelkedéssel itt süllyesztve van és éles a műanyag.Ezektől függetlenül nagyon örülök hogy végre kicserélték. remélem ezzel már nem lesz semmi problémám :D
Szia!
Olvastam a kálváriád a telóval és annyi hozzászólásom lenne az egészhez,hogy Én is a 2.-at nyúzom lassan egy hete és szintén vannak az enyémnek is az előzőhöz képest változások/hasonlóak,mint Neked,bár nem ennyire durvák/de sajnos itt nálunk a létező összes üzletet végig jártam és mindenhol annyi volt a válasz,hogy kifutó tipus és már nem is lesz úgyhogy Pestről kellett rendeljek egy GSM üzletből China-it.Ez van!De azért nagyon ragaszkodunk mindannyian ehez a tipushoz ;)
Heló!
"A gyakorlat a legjobb tanitómester"
/Publius Syrus/
Avatar
Taylor
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1223
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 15:44:41
Készüléktípus: Nokia N8 DG Pro
Nem: Férfi
Has thanked: 86 times
Been thanked: 508 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Taylor »

A romnak van saját topikja, de mivel ide írtál ezért válaszolnék. Gondolom a moddolt Pro verziót raktad fel. Frissíteni többféleképpen lehet. A leírás az aktuális legújabb Phoenix verzióhoz készült. A videón látszik hogy hány fájl kell a frissítéshez. Aki nincs képben az ne is kezdjen neki, mindig ajánlott utána olvasni a dolgoknak. A rom megosztási mappájában ott vannak a törölt alkalmazások. Amik nem véletlenül vannak beszámozva. A számok jelzés értékűek. A Nokia áruház előtt ezt fel kell telepíteni: 1_Nokia_Maps_and_Store!!!

A honlapon a halott és normál mód is részletesen le van írva. Képtelenség mindenki észjárása szerint külön-külön leírni, megosztani valamit. A lényeg az, hogy nyitott szemmel és figyelmesen cselekedjünk és nincs gond. Ebben a témában itt ne offoljunk tovább.

KonyN8 írta:Tegnap Este óta Belle RCV2 dübörög a telefonomon . Hihetetlen mennyivel jobb mint az Annácska . Mindenkinek csak ajánlani tudom! Navi OK, Facebook OK , e-mail OK, HDMI OK , Wifi OK , Videólejátszás OK , WatsApp OK , Böngésző OK, Open Office OK, elég sokat nyüstöltem Akksi meglepően jól bírja.(jobban mint Anna val). Sokkal gyorsabb , gördülékenyebb és kezelhetőbb no meg testre szabhatóbb így a telefon. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Az Ovi suit al lementett képek/videók, címek, sms ek , névjegyek.. simán visszatehetőek rá ! Az egyetlen amit még nemt udtam feltenni az OVI áruház viszont ha PC re van csatlakoztatva a telo és onnan töltöd a hivatalos oldalról működnek a progik (van kimondottan belle szűrő)

Taylor Smartphonepro-s leírása alapján csináltam. Kicsit hiányos ugyan 1 laikusnak (tegnapig az voltam a phoneix el kapcsolatban) de 1 kis időt rászánva hamar megvan. :taps4: :taps2: :taps4: :taps2:

Bódogtág...
Kép
hjocco
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2009-03-04 szer. 09:38:13
Készüléktípus: Nokia Lumia 930
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 57 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: hjocco »

Hi.Egy kis help.Pc-n végig,N8-on meg nem lehet meg nézni AXN tv egy filmet sem max.8-9.percet enged azt megáll. Mi lehet a baj?Annát is vissza raktam már,de akkor sem ment végig.Üdv.
Murrencs
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2009-12-25 pén. 18:56:07
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Murrencs »

potter55 írta:
Murrencs írta:Sziasztok!
Ti milyen office programot használtoka telefonon? Nekem a quickoffice pro sem hajlandó megnyitni a *.doc fájlokat. A vicc az, hogy az N85-ön simán ment minden doc fájl.
Köszi
Itt van 3 megoldás is.
Hát, leszedtem azt, ami az annába volt benne (most Bellém van) de ugyan az, sima dic formátumra azt mondja, nem támogatott fájlformátum... eddig ennél újabb és pro verzió volt fent, az is ezt írta rá:S
3310->3510i->6101->6290->N85->N8
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Todo »

Murrencs írta:
potter55 írta:
Murrencs írta:Sziasztok!
Ti milyen office programot használtoka telefonon? Nekem a quickoffice pro sem hajlandó megnyitni a *.doc fájlokat. A vicc az, hogy az N85-ön simán ment minden doc fájl.
Köszi
Itt van 3 megoldás is.
Hát, leszedtem azt, ami az annába volt benne (most Bellém van) de ugyan az, sima dic formátumra azt mondja, nem támogatott fájlformátum... eddig ennél újabb és pro verzió volt fent, az is ezt írta rá:S
Esetleg próbáld ki ezt a progit: http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=44333
These users thanked the author Todo for the post:
Murrencs (2012-01-11 szer. 10:14:33)
Rating: 2.63%
Murrencs
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2009-12-25 pén. 18:56:07
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Murrencs »

Hát, leszedtem azt, ami az annába volt benne (most Bellém van) de ugyan az, sima dic formátumra azt mondja, nem támogatott fájlformátum... eddig ennél újabb és pro verzió volt fent, az is ezt írta rá:S[/quote]

Esetleg próbáld ki ezt a progit: http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=44333[/quote]


Köszi, ez bejött, negyon jó kis progi:))
3310->3510i->6101->6290->N85->N8
fudejovagy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2011-10-28 pén. 14:29:48
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2 JB 4.1.2
Nem: Férfi
Has thanked: 33 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: fudejovagy »

belle van! megyek szervízbe, teszem vissza anna-t, először downgrade skandira és utána mehet az anna ugye?
Avatar
golan7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 706
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 16:41:25
Készüléktípus: Note2 LTE+HUAWEI IDEOS S7 Slim
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 141 times
Been thanked: 138 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: golan7 »

fudejovagy írta:belle van! megyek szervízbe, teszem vissza anna-t, először downgrade skandira és utána mehet az anna ugye?
Megy skandi utána Anna és végül szervíz! :yes:
Mi a gondja?
Samsung Galaxy Note II LTE (T-mobil) DN3 Rom
Megosztásom
Mielőtt valamit megkérdeznél használd a keresőt és nézd meg az első oldalt és ha van, a GY.I.K. oldalt!!!
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”