Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
kuma
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 334
Csatlakozott: 2009-01-31 szomb. 08:41:59
Készüléktípus: Nokia N8-00+32GB
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 41 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: kuma »

LaLi_87 írta:Vagyis ha jol értem Belle oficiálisan 38-hétbe jelenik meg a symbian 3 telokra? Ha igen akkor :yeah:
vagyis 2 hét múlva?
Nokia N8-00 GY.I.K! Használd Te is, mielőtt kérdezel ;)
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: potter55 »

kuma írta:
LaLi_87 írta:Vagyis ha jol értem Belle oficiálisan 38-hétbe jelenik meg a symbian 3 telokra? Ha igen akkor :yeah:
vagyis 2 hét múlva?
Igen. De én nem fogadnék rá. :D
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

potter55 írta:
kuma írta:
LaLi_87 írta:Vagyis ha jol értem Belle oficiálisan 38-hétbe jelenik meg a symbian 3 telokra? Ha igen akkor :yeah:
vagyis 2 hét múlva?
Igen. De én nem fogadnék rá. :D
én se. már csak azért se mert 2-3 héttel release előtt már közel végleges RC verziónak kellene lennie, de ez az aug 30-i belle még full bugos, betának is gyenge. ezt 2 hét alatt 1000% hogy nem tudnák javítani meg tesztelni és akkor még a lokalizációs tesztekről nem is beszéltünk márpedig a nokia mindig egyszerre dobja ki minden területre a fw-jeit.
szóval két dolog lehet:
a. kiadják valóban a véglegest 2 hét múlva, viszont akkor ez az aug 30-i dátumú belle egy oltári nagy kamu (nem lennék meglepve, ezek a kínaiak nagyon profik a kamuzásban)
b. az aug 30-i belle nem kamu, viszont akkor tuti hogy nem lesz végleges 2 hét múlva de még jó ha 2 hónap múlva lesz belőle valami
mondjuk azért az elég fura hogy ezek a "kiszivárgott" belle-k mindig csak apac régiósok, szóval én bízom az 'a' verzióban.
Avatar
MR007
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2010-07-19 hétf. 18:57:58
Készüléktípus: Nokia 808 PureView + N8
Tartózkodási hely: Debrecen
Has thanked: 8 times
Been thanked: 17 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: MR007 »

Hát van pár videó a youtubon amire úgy ahogy megcsinálták nehéz volna azt mondani hogy nem kell. Erre a bugos dologra kíváncsi leszek. Főleg így Anna után meg előtt is meg voltam elégedve a mostani symbian-nal.
zozo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-05-30 szomb. 17:42:06
Készüléktípus: SGS4mini+N8
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: zozo »

Tegnap ráböktem a szoftverfrissítés alkalmazásra és meglepetésre fontos frissítés érkezett a T-mobilos szoftra wi-fin keresztül, így már van office és pdf olvasó is. :taps1:
tomtrial
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2009-07-23 csüt. 13:00:42
Készüléktípus: Nokia N8 Dark Grey
Has thanked: 0
Been thanked: 7 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: tomtrial »

kuma írta:hali. Olyat tudok csinálni hogy ha hívnak vagy hívok valakit akkor a képe alatt lévő név és telefonszám mező átjátszó legyen? Mert így teljesen kitakarja az alatt lévő képet :(
Ez témafüggő. Nekem is voltak fent olyan témáim amik kitakarták a képet, próbálkozz más témák használatával.
These users thanked the author tomtrial for the post:
kuma (2011-09-09 pén. 08:16:36)
Rating: 2.63%
mataszitu
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010-12-30 csüt. 15:33:46
Készüléktípus: NOKIA N8
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: mataszitu »

Sziasztok!

Feltettem ANNÁT azóta a naplóba nem ment semmilyen csomag kapcsolt adatot csak hívás infók vannak szűrésbe sincs
és az összes kommunikációs adat alatt sem jelennek meg. Ilyen tapasztalat valakinek esetleg illetve megoldás?
Független 2 év garis made in finland, semmi buhera.A másik hogy anna előtt nem hdmi hanem tv kábellel össze volt kötve
a készülék és úgy néztem a filmeket ilyenkor ha lezárt a bill. feloldottam és megjelent a képernyőn a kezelője tudtam
beletekerni meg minden. Anna után amig nem zár le addig ok utánna ha feloldom fekete a kijelző és csak vakon tudok beletekerni leállítani stb...Erre valakinek esetleg ötlete.

előre is köszönöm
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

mataszitu írta:Sziasztok!
Feltettem ANNÁT azóta a naplóba nem ment semmilyen csomag kapcsolt adatot csak hívás infók vannak szűrésbe sincs
és az összes kommunikációs adat alatt sem jelennek meg. Ilyen tapasztalat valakinek esetleg illetve megoldás?
igen ez egy ismert hiba. CFW-ben a dataconnectionlogger.exe cseréjével javítható, de gyári fw-ben nem tudsz mit csinálni vele.
van sok adatkapcsolat logoló alkalmazás / widget, ezek lehetnek megoldás (pl spb wireless monitor).
These users thanked the author bladehu2 for the post:
mataszitu (2011-09-09 pén. 12:00:38)
Rating: 2.63%
zozo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-05-30 szomb. 17:42:06
Készüléktípus: SGS4mini+N8
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: zozo »

Ezt az ozone alkalmazást hogyan lehet eltüntetni szerintetek? Az ovi áruházban már nincs, találtam máshol de lejárt tanúsítvány miatt nem telepíthető, a dátum is hiába van állítgatva. Lassan betelik a C meghajtó tisztogatni kellene.
Avatar
Fejvadasz
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 17:14:47
Készüléktípus: Samsung Galaxy S III Titanium
Nem: Férfi
Has thanked: 48 times
Been thanked: 22 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Fejvadasz »

zozo írta:Ezt az ozone alkalmazást hogyan lehet eltüntetni szerintetek? Az ovi áruházban már nincs, találtam máshol de lejárt tanúsítvány miatt nem telepíthető, a dátum is hiába van állítgatva. Lassan betelik a C meghajtó tisztogatni kellene.
Ez az Ozone kerdes engem is erdekelne. Kivagnam szivesen a telobol par masikkal egyutt amitnem talalok az OVI ban. Pl. Post.r. Megvan meg a cim ahol a tanusitvanyhibas Ozonet talaltad?
Udv
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”