Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
Roland
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 14:33:15
Készüléktípus: Lumia 800 + BB Z10
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Magyarország
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Roland »

A Biztonsági beállításokban eddig is volt Titkosítási lehetőség? Használati útmutatóban nem találtam róla infót. Meg milyen algoritmust használ vajon? :hmm2:
...::: Nokia Lumia 800 Cyan & BlackBerry 9360 :::...
dearpi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009-12-27 vas. 11:44:14
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: dearpi »

Sziasztok! Létezik az hogy mégis csak van autó fókusz videó módban? Mert én úgy vettem észre hogy működik csak nagyon lassan reagál.
szabeebmx
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011-08-26 pén. 22:12:14
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: szabeebmx »

Megjött Telenoros Anna!!:) :lol3:
BLAUZOO
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2011-03-05 szomb. 14:44:10
Készüléktípus: N8-00
Has thanked: 47 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: BLAUZOO »

Sziasztok.

Most ,hogy felraktam az Annát rakosgatom vissza a cuccokat. Vannak olyanok amiket nem találok a letöltések között ,de kellene . Az eygik egy widget volt ,amiben megjelentek sms-ek ,nem fogadott hívások ,egy üres kis ablakocska. A másik pedig agyári video lejátszóhoz valami frissítés féle ,aminek a feltelepítése után kezelte a feliratokat.(az Annás nálam nem kezeli)
A Beta Labsból az új Sleeping Screent rakta már fel valaki ,és működik ? Ha igen hova és hogyan ,mert nekem csak nagy feketeség van . Az elöző verzio működik ,az új nem akar.

Köszönöm.
CsCsabesz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009-10-07 szer. 14:45:02
Készüléktípus: nokia C7
Has thanked: 13 times
Been thanked: 6 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: CsCsabesz »

Sziasztok

Én c7-vel nyomom és nekem is gondjaim vannak a sleeping screennel. Nekem is fekete a beállítások menüje, de ha így aktíválom akkor kiteszi az órát a pötyökkel. Csak nem tudom átállítani másra. Pláne, hogy most lett frissítve a sleeping is. Pedig nekem nagyon bejött. Még Anna előtt felraktam és pár fotómat nagyon jól kipontozta. Volt már formázás, *#7370# és phoenix-vel újra raktam Annát is, de így sem lett jó. Ha valaki rájönne a titokra, akkor írja már meg.

Üdv Cs
padlkizan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2011-04-25 hétf. 11:13:42
Készüléktípus: Nokia N8-00
Has thanked: 8 times
Been thanked: 11 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: padlkizan »

Üdv BLAUZOO!

Valószínűleg nincs telepítve a qt-components.sis fájl a telefonodra, s ezért nem indul az új sleeping screen. Ennek hiányát a sleeping screen telepítésekor jelezte neked. Keress rá, töltsd le, telepítsd, s utána működni fog!

Hi!
These users thanked the author padlkizan for the post:
BLAUZOO (2011-08-27 szomb. 08:08:46)
Rating: 2.63%
Avatar
bazy
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2011-02-10 csüt. 15:21:04
Készüléktípus: SGS3+CM11 Snapshot+CM11kernel
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pest Állam/Nagykőrös City :)
Has thanked: 495 times
Been thanked: 163 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bazy »

BLAUZOO
Nem tudom, erre a widgetre gondolsz-é: http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=40581
A feliratokat kezelő videólejátszót letöltheted az aláírásomban a MEGOSZTÁSOM-ból, lejátszó felirat kezelés.rar a neve. :up:
A sleeping screen-hez pedig a qt component.sis-t is a megosztásomból tudod leszedni! ;)
These users thanked the author bazy for the post:
BLAUZOO (2011-08-27 szomb. 08:08:24)
Rating: 2.63%
Eddigi telóim: 3310, 3410, Siemens C62, 3220, E51, N95, N97mini, N8, SGS3
Ha bárki segít itt neked a fórumban egy hozzászólásával,ILLIKmegköszönnöd az idézet gomb körül lévő kis :up: gombbal a jobb felső sarokban a hozzászólásnál! ;)
MEGOSZTÁSOM
t65a
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2010-10-03 vas. 09:31:13
Készüléktípus: N8-00
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: t65a »

oggy írta:Na végre sikerült feldobnom Annát! :taps1:
NSU-val nem ment mert valami összetevő nem jött le hozzá, pedig a Nokia honlapjáról töltöttem le.
Aztán nekiugrottam Ovi Suittal, bár nem sok bizodalmam volt hozzá, mivel itt többen írtátok, hogy megszakad, meg órákig nem történik semmi.
Hát nekem sikerült vele, lejött a 300mb-nyi motyó, és összvissz talán fél óra alatt megvolt az egész.
Utána még FOTA-n letöltöttem a fontos Annát (asszem ez a fényképező tuning),meg az 1/1, 2/2, közösségi hál, Ovi áruház, és ezzel még vagy elkínlódott fél órát mire telepítette.
Első benyomások:Baromi furcsa az előző után (főleg azok a nyomi gömbölyű ikonok), pedig az 1.1-et is talán csak 3 hétig használtam, de jó lesz ez!!
Egy nagy negatív dolog sajnos beigazolódott:Nincs kamerahang opció ki, és ezáltal megmaradt a számomra oly kellemetlen hang, amit barom fejemmel véletlenül bekapcsoltam (a pittyenés és az exponálás közötti vínyítás).
Ezt a "jópofa" fícsört nem kellett volna beépíteni a telefonba a Nokiának! :(
Szia!

nekem is csont nélkül ment a frissítés! ÉS NÁLAM VAN KAMERAHANG [ KI ] OPCIÓ!! Te szolgáltatós vagy? mert az enyém független. esetleg lehetnek ilyen különbségek?
Avatar
lived
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 310
Csatlakozott: 2009-10-27 kedd 19:28:33
Készüléktípus: Nokia N8 Belle
Has thanked: 6 times
Been thanked: 10 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: lived »

T-mobilos a telóm, de már az 1.2-est sem a szolgáltatótól raktam fel, hanem a bzs félét.
Most felraktam Phoenix-el az Anna-t (meg a bellet- aztán vissza az annat bla-bla-bla).
A szoftver frissítésnél nekem ott van a kamera frissítési lehetőség amit csak számítógépen keresztül enged frissíteni.
Ha most rádugom a gépre és ovi suittal fel frissítem abból nem lesz nekem gond, hogy előtte meg phoenix-el frissítettem a szotftvert?
BLAUZOO
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2011-03-05 szomb. 14:44:10
Készüléktípus: N8-00
Has thanked: 47 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: BLAUZOO »

bazy írta:
BLAUZOO
Nem tudom, erre a widgetre gondolsz-é: http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=40581
A feliratokat kezelő videólejátszót letöltheted az aláírásomban a MEGOSZTÁSOM-ból, lejátszó felirat kezelés.rar a neve. :up:
A sleeping screen-hez pedig a qt component.sis-t is a megosztásomból tudod leszedni! ;)
Köszi .

QT fent van Qt.4.7.3 , QT mobility 1.1.2 , Qt componens és a QT-s flickr-musicplayer-qmlgallery. A régi Sleeping Screen megy ,csak az új nem amibe külön fotokat is be lehet tenni.

A widget pedig ilyen mint ez (http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... t=0&page=1) csak nem ilyen romba főzhető változat.

Előre is köszi a további ötletet segítséget.
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”