Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
nagyix
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2009-01-27 kedd 10:51:17
Készüléktípus: LG G3 gold HTC ONE2 M8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hernád
Has thanked: 50 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: nagyix »

Gondoltam megpróbálom a gyári főképernyőt, de valahogy csak "Webeszköz -katalógus"-ból enged ikonokat kiválasztani, sehogy nem jöttem rá hogyan lehetne alkalmazásokat kijelölni. Ha valaki ebben tudna segíteni meg köszönném

Újra itt!
Tovább böngésztem ezt az Annát, de sehogy nem tudok rájönni hogyan lehetve Webes eszközökön kívül mást kitenni a főképernyőre! :duhos2: :censored: :angry:

Ez irányú észrevételeket szívesen fogadnék!
Avatar
nagyix
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2009-01-27 kedd 10:51:17
Készüléktípus: LG G3 gold HTC ONE2 M8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hernád
Has thanked: 50 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: nagyix »

Ez kész van!

Most toltam megint adatokat számítógépről, és ahogy lehúzom a kábelről újra indul a telcsi A memória egységre mentett téma nem jön vissza, eddig kalap sz :censored: szerintem!
Más hogy áll az adatkábeles kérdéssel, esetleg SPB-vel?
vicctoy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-08-20 szomb. 09:53:37
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: vicctoy »

Hali!

Főképernyőre "Hivatkozások" hozzáadásával, majd egyenkénti beállítással lehet négyesével alkalmazásokat kitenni.
Én is felraktam Annát, és eddig nagy csalódás számomra. A régi ikonok jobban tetszettek, a hívásinfó, beállítások stb mind sima fehér... semmi szín??? A zene lejátszó egyesével külön albumba rakta a számokat, a naptárban sokkal többet kell nyomkodnom h akár 1 sima emlékeztetőt létrehozzak. A böngésző nem megy fel netre automatikusan... stbstb... Csak nekem vannak ilyen gondjaim? Eddig nagyon elégedett voltam az N8-al, de Anna elrontott kb mindent:S
Nem lehet vhogy Anna megtartásával visszahozni pl a régi naptárat?

Üdv, vicctoy:)
These users thanked the author vicctoy for the post:
nagyix (2011-08-20 szomb. 10:21:18)
Rating: 2.63%
Avatar
nagyix
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2009-01-27 kedd 10:51:17
Készüléktípus: LG G3 gold HTC ONE2 M8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hernád
Has thanked: 50 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: nagyix »

vicctoy írta:Hali!

Főképernyőre "Hivatkozások" hozzáadásával, majd egyenkénti beállítással lehet négyesével alkalmazásokat kitenni.

Hali!
Ezt kirészleteznéd nekem, hogy, amolyan szájbarágós, lépésről lépésre módon, ha megkérhetnélek, mert Én nem találok ilyet, hogy "Hivatkozások hozzáadása" :whaaa:

Előre is köszi :Notworty: :Notworty: :Notworty: :Notworty: :Notworty: :Notworty: :Notworty: :Notworty: :Notworty:


Megvan! :censored: :angry:
Avatar
symbian7610
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2009-01-22 csüt. 16:57:52
Készüléktípus: Nokia 808 PureView
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 68 times
Been thanked: 39 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: symbian7610 »

11 perces videó a Belléről N8 készüléken.

http://www.youtube.com/watch?v=7ZePeLU_ ... r_embedded
Nokia 808 PureView FP 2
Kingston microSD XC 64GB Class 10.
Avatar
kuma
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 334
Csatlakozott: 2009-01-31 szomb. 08:41:59
Készüléktípus: Nokia N8-00+32GB
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 41 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: kuma »

köszi mindenkinek a hozzászólást. ... Nem kell anna. Mert ahogy olvasom nem nemtetszés kérdése hanem működési gondok is vannak... :)
Nokia N8-00 GY.I.K! Használd Te is, mielőtt kérdezel ;)
xooma19
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2009-03-05 csüt. 10:47:03
Készüléktípus: N95 8Gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: xooma19 »

Rájöttem hogyan jönnek be az anna ikonok frissítés után:
A témák kavarják be a szoftvert. Belemész a beállításokba aztán a témákba elvileg minden témanévből 2db lesz egyik mellett ott van valami ikon, na válassz olyan témát ami mellett nincs ikon és láss csodát bejönnek az anna ikonok, nekem a gyári navi ikonja nem változott a többi igen... Sajnos a többi anna frissítésnél wi-fin keresztül továbbra is hibákat ír ki vagyis NEM frissít, szerintem az anna 2 frissítés a vastag kezdőképernyőn változtat vagyis a térerő aksi töltöttség és az alsó menüsáv lesz vékonyabb, mint androidon, amúgy az anna lelassította az egész telót, szerintem az ikonok komolytalanok, ehhez a telefonhoz nem illenek, gyerekesek ez meg egy komoly megjelenésű készülék...Ha valaki tudja miért nem megy föl az anna 2 frissítés tudassa már velünk! Köszi Üdv!
Avatar
symbian7610
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2009-01-22 csüt. 16:57:52
Készüléktípus: Nokia 808 PureView
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 68 times
Been thanked: 39 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: symbian7610 »

kuma írta:köszi mindenkinek a hozzászólást. ... Nem kell anna. Mert ahogy olvasom nem nemtetszés kérdése hanem működési gondok is vannak... :)
Szerintem,semmi gond nincs az Anna-val ....Én a gyári szoftvert csak az miatt nem rakom fel mert teli szemeteli a c meghajtót,( illetve felraktam,de vissza tettem a bzs által főzőtett) frissíteni tudtam a bzs féle verziót is ,gond nélkül.
Nokia 808 PureView FP 2
Kingston microSD XC 64GB Class 10.
Avatar
golan7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 706
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 16:41:25
Készüléktípus: Note2 LTE+HUAWEI IDEOS S7 Slim
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 141 times
Been thanked: 138 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: golan7 »

kuma írta:köszi mindenkinek a hozzászólást. ... Nem kell anna. Mert ahogy olvasom nem nemtetszés kérdése hanem működési gondok is vannak... :)
Szerintem nem az anna-val van a baj, hanem a felrakással!
Ahogy látom aki Phoenix-el rakta fel annak jó!
Samsung Galaxy Note II LTE (T-mobil) DN3 Rom
Megosztásom
Mielőtt valamit megkérdeznél használd a keresőt és nézd meg az első oldalt és ha van, a GY.I.K. oldalt!!!
antonov.an124
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2011-05-06 pén. 15:10:56
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 14 times
Been thanked: 7 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: antonov.an124 »

vicctoy írta:Hali!

Főképernyőre "Hivatkozások" hozzáadásával, majd egyenkénti beállítással lehet négyesével alkalmazásokat kitenni.
Én is felraktam Annát, és eddig nagy csalódás számomra. A régi ikonok jobban tetszettek, a hívásinfó, beállítások stb mind sima fehér... semmi szín??? A zene lejátszó egyesével külön albumba rakta a számokat, a naptárban sokkal többet kell nyomkodnom h akár 1 sima emlékeztetőt létrehozzak. A böngésző nem megy fel netre automatikusan... stbstb... Csak nekem vannak ilyen gondjaim? Eddig nagyon elégedett voltam az N8-al, de Anna elrontott kb mindent:S
Nem lehet vhogy Anna megtartásával visszahozni pl a régi naptárat?

Üdv, vicctoy:)
A zenelejátszónál nekem is ez a problémám. Naptárral nincs bajom, a böngésző nálam probléma nélkül felmegy netre, ha elimdítom vagy ha levélben, vagy máshol hivatkozásra nyomok. Ikonok bejönnek. a menü még mindig lassú szerintem, meg beszaggat egy kis ideig. a webböngészőnél nekem fura, hogy ha kicsit lökök rajt, végigrohan az oldalon, nekem nehézkes lágyan csúsztatni az oldalakat, korábbinál ez nem volt, de lehet csak meg kell szokni.
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”