Nokia N900

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
muchacoado
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2010-10-30 szomb. 08:02:55
Készüléktípus: Nokia 6310i Nokia E 50
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N900

Hozzászólás Szerző: muchacoado »

edit: kész: http://darktl.com/n900.html
De vigyázz, egyben 3500 hozzászólás, egy csomó képpel meg minden, könnyen szétfagy a webböngésző, meg a gép is :D :D
Bár ha türelmesen megvárod amíg teljesen betölt, akkor nem lesz baj :)
Ugyes vagy :taps2: (Nekem opera + 6 mag 5 mp alatt hozta be :tease: .)
2ma
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009-05-19 kedd 19:09:22
Készüléktípus: N900+6650+X3-02+HTC Hero
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N900

Hozzászólás Szerző: 2ma »

Szellei írta:
2ma írta:valaki találkozott már olyannal,hogy az ikon nem indítja a programot, viszont ha megkeresem terminálba gond nélkül fut. megnéztem a .desktop file-t és minden jól van beírva, mégse akar úgy futni.
Találkoztam bizony! Véletlen nem használtad a "mymenu" alkalmazást? Ha nem futtatod törlés előtt az uninstall.sh-t, akkor bekavar a menünek és csekély mennyiségű ikon marad csak meg a menüben. Ha ez a gondod, tudok segíteni.
a mymenu-t nem,a másik mappás progit igen. de mondjuk azóta működött. többi ikon megy,legalábbis eddig nem találtam más hibást. mi lenne a megoldásod?azért kipróbálom hátha :)
edy01
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2010-10-26 kedd 12:20:18
Készüléktípus: n900
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N900

Hozzászólás Szerző: edy01 »

Sziasztok!
Vettem egy másik n900at!

Minden ok csak lépett fel egy probléma amit nem tudok hova tenni.
Mikor hívnak a kijelző nem világít, ki kell nyitnom a billentyűzárat h lássam ki hív, ugyanaz van amikor hivást indítok, azonnal besötétül a kijelzőő...DE ez csak akkor van ha csukva van a telefon!!!
Mit csináljak h jo legyen???
2ma
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009-05-19 kedd 19:09:22
Készüléktípus: N900+6650+X3-02+HTC Hero
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N900

Hozzászólás Szerző: 2ma »

na úgynézki lesz meego az n900ra,egy fejlesztői/hekkelős verzió(nekünk pont jó :D ), azt írják,hogy az alap funkciókra és a sebességre mennek rá(tehát hogy ne olyan csiga legyen mint a mostani) hívás,sms, böngészés wlan-on át. remélem hamar kiadják!
http://wiki.meego.com/ARM/N900/DeveloperEdition
kajakbajnok
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011-02-17 csüt. 12:00:39
Készüléktípus: nokia n900
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N900

Hozzászólás Szerző: kajakbajnok »

Andy1210 írta:
kajakbajnok írta:
Andy1210 írta:én perl-lel csinálnám, de nincs erre időm :D
nem kéne szétoffolni a témát :P

léccciiiiiii! :D vagy csak mond el, hol találok róla anyagot, ami alapján meg tudom csinálni én is! :)
dolgozom rajta :)

edit: kész: http://darktl.com/n900.html
De vigyázz, egyben 3500 hozzászólás, egy csomó képpel meg minden, könnyen szétfagy a webböngésző, meg a gép is :D :D
Bár ha türelmesen megvárod amíg teljesen betölt, akkor nem lesz baj :)

húúúú Andy, nagyon szépen köszönöm, tényleg hálás vagyok!! :)
Compufun
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-03-03 csüt. 18:04:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N900

Hozzászólás Szerző: Compufun »

Sziasztok!

Az ukeyboard csomaghoz keszítettem magyar hardveres billentyűzet kiosztást. Van QWERTZ és QWERTY is.

Ha tudjátok teszteljétek, és ha nincs gond vele, akkor beküldöm a csomag karbantartójának, hogy bekerüljön az extras-ba. Ha gond van írjatok, megpróbálom javítani.

Ami nem megy, az a Shift-Backspace=Delete. Az ékezetes karakterek a billentyűzet jobb szélén lévő gombokkal Fn-nel (kék nyilas gomb) érhetők el illetve a Z X C gombokon. Az onnan kikerült karaktereket betettem a szimbolumok közé (Fn+Ctrl).

Elérhető innen: http://f3x.hu/files/ukeyboard_2.5-2_armel.deb

Mindenki saját felelőségére használja, én nem vállalom a felelősséget semmilyen kárért!

Üdv.
Compufun
Flashhh
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 00:28:31
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N900

Hozzászólás Szerző: Flashhh »

Compufun írta:Sziasztok!

Az ukeyboard csomaghoz keszítettem magyar hardveres billentyűzet kiosztást. Van QWERTZ és QWERTY is.

Ha tudjátok teszteljétek, és ha nincs gond vele, akkor beküldöm a csomag karbantartójának, hogy bekerüljön az extras-ba. Ha gond van írjatok, megpróbálom javítani.

Ami nem megy, az a Shift-Backspace=Delete. Az ékezetes karakterek a billentyűzet jobb szélén lévő gombokkal Fn-nel (kék nyilas gomb) érhetők el illetve a Z X C gombokon. Az onnan kikerült karaktereket betettem a szimbolumok közé (Fn+Ctrl).

Elérhető innen: http://f3x.hu/files/ukeyboard_2.5-2_armel.deb

Mindenki saját felelőségére használja, én nem vállalom a felelősséget semmilyen kárért!

Üdv.
Compufun
Feltettem, bejövős nagyon eddig, csak meg kell szokni hogy vannak ékezetek. Azt is dijazom van QWERTZ meg QWERTY. gratula szep munka :)
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N900

Hozzászólás Szerző: potter55 »

2ma írta:na úgynézki lesz meego az n900ra,egy fejlesztői/hekkelős verzió(nekünk pont jó :D ), azt írják,hogy az alap funkciókra és a sebességre mennek rá(tehát hogy ne olyan csiga legyen mint a mostani) hívás,sms, böngészés wlan-on át. remélem hamar kiadják!
http://wiki.meego.com/ARM/N900/DeveloperEdition
Itt egy magyar nyelvű hír is hozzá. :)
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
krisz6314
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-03-04 pén. 16:02:57
Készüléktípus: n900
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N900

Hozzászólás Szerző: krisz6314 »

Sziasztok!

1 hete vettem egy N900-at használtan. teljesen jó állapotban! Amikor csatlakoztam wifin keresztül a nethez kiadta, hogy van egy frissités a telefonhoz. Rámentem, hogy telepitse, ttelepítette, ujraindult és a következő napokban azt tapasztaltam hogy a telefon néha fogja magát és ujraindul. Ezért Ovi-n keresztül ujratelepítettem a rendszert, azt követően pedig a kikapcsolódáson kívül a kamera is szarakodik, mert nagyon akadozva mükszik, és általában az a vége hogy a kamerából kilép:(
Amugy minden funkció működik, a telefon sebességével sincs probléma.
Légyszi, ha valaki tud legyenszíves mondja el a véleményét, hogy mit is tudnék kezdeni a problémával.

Köszönöm!
Avatar
koon
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2009-01-27 kedd 22:41:17
Készüléktípus: Samsung Galaxy S6 SM-G920F
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pest megye
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N900

Hozzászólás Szerző: koon »

Hali!
valaki tudna abban segíteni hogy milyen lejátszóval lehet megnézni az "mkv" kiterjesztésű filmeket az N900-on?
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”