Nokia N95

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
vastagpeti
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009-01-28 szer. 21:01:04
Készüléktípus: 5800 XpressMusic Tube Blue
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: vastagpeti »

gixxergabi írta:
erikke írta:Szia!

szoktak elé kis szivacsot vagy zsepit tenni álítólag az szűri az iylesféle zajt de én nempróbáltam de sztem próbáld ki sokat nemv eszitesz vele:)

Am miylen gixered van 600v 1000?
on-board készítésnél szoktak, hogy ne fújjon bele a szél, de itt inkább a 100 fölötti decibel volt neki sok, és betorzít.
750-es is lehetne, de 1000-esem van ;)
(tegnap megvolt az első teló leejtés :confused2: )
Csumi!
Nekem egész jól felveszi a motorhangot, pedig nekem is elég hangos sport dob van fent!
Bár a köbcenti csak 400 (V4) :cry3:
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

Én faterom Renault Lagunájának a hangját vettem fel még anno :P Le lett véve a kipufogó és elég harapós hangja lett a kocsinak :P Gyönyörűen visszaadta a telefon a hangzását... Persze 5.1-re rákötve :) Semmit nem torzított :)
Kép
Kép
Avatar
vadlud
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2009-01-29 csüt. 14:21:36
Készüléktípus: N95-C6-00 samsung galaxy w
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: vadlud »

dussy írta:Hali!
A HB-209-es fülest használja valaki a telcsihez?
Nem a BH-209-re gondolsz?
Avatar
dussy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:30:54
Készüléktípus: SE X10 mini
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: dussy »

vadlud írta:
dussy írta:Hali!
A HB-209-es fülest használja valaki a telcsihez?
Nem a BH-209-re gondolsz?
De igen, elnézést. Véletlen felcseréltem.
-dussy-
Jakucs39
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 16:02:21
Készüléktípus: Nokia 5610
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: Jakucs39 »

Sziasztok!
valaki nemtud N95re olyan progit amivel a vakut égve lehet tartani?
előre is köszi
Avatar
mofere
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 754
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:54:48
Készüléktípus: Nokia N95
Tartózkodási hely: Vác
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: mofere »

Jakucs39 írta:Sziasztok!
valaki nemtud N95re olyan progit amivel a vakut égve lehet tartani?
előre is köszi
Szia!
Én úgy tudom nincs ilyen :roll:
tuzpenge
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 11:47:43
Készüléktípus: Samsung Galaxy Note 3 Neo 7505
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: tuzpenge »

laci64 írta:
tuzpenge írta:Nem tudom mi történhetett, de egyik verziós coreplayer sem müködik nálam. Mindnél szaggat a kép is és a hang is. Már leszedtem visszatettem minden, de nem jó. A divx playerrel is ugyan ilyen gondom van. Tudtok esetleg valami megldást rá?
Lehet, hogy a kártyával van a gond, nem tudja valamiért rendesen olvasni.

Az a baj hogy a belső memóriából is szaggat. Igaz nem akkora mértékben de szaggat. Élvezhetetlen még ugy is.
Egy ideig mikor megvettem müködött rendesen, aztán egyik napról a másikra ezt csinálta. Ennek van már vagy 3 hónapja. Azóta egyik verzió sem jó. Igazából akkora nagy jelentősége nincs, mivel nem filmet nézek rajta, csak a kamerával felvett videót, meg egy két átküldött kisvideót, de akkor is érthetetlen hogy miért nem játsza le rendesen ezeket. Jobban szerettem a coreplayert mint a gyári lejátszót, ezért szeretném ha müködne.
"3210 -> 6230i -> E51 -> N95! / (E71) / Xperia Pro -> HTC Desire V -> Galaxy S4 mini duos"
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: laci64 »

tuzpenge írta:Az a baj hogy a belső memóriából is szaggat. Igaz nem akkora mértékben de szaggat. Élvezhetetlen még ugy is.
Egy ideig mikor megvettem müködött rendesen, aztán egyik napról a másikra ezt csinálta. Ennek van már vagy 3 hónapja. Azóta egyik verzió sem jó. Igazából akkora nagy jelentősége nincs, mivel nem filmet nézek rajta, csak a kamerával felvett videót, meg egy két átküldött kisvideót, de akkor is érthetetlen hogy miért nem játsza le rendesen ezeket. Jobban szerettem a coreplayert mint a gyári lejátszót, ezért szeretném ha müködne.
Akkor két dolgot tudok még elképzelni. Lehet, hogy másik program zavar be, vagy nem ártana a telefonnak egy frissítés.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Avatar
nsee
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:04:50
Készüléktípus: Huawei M20 - LG G4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: árnyékvilág
Has thanked: 75 times
Been thanked: 80 times

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: nsee »

tuzpenge írta: Az a baj hogy a belső memóriából is szaggat. Igaz nem akkora mértékben de szaggat. Élvezhetetlen még ugy is.
Egy ideig mikor megvettem müködött rendesen, aztán egyik napról a másikra ezt csinálta. Ennek van már vagy 3 hónapja. Azóta egyik verzió sem jó. Igazából akkora nagy jelentősége nincs, mivel nem filmet nézek rajta, csak a kamerával felvett videót, meg egy két átküldött kisvideót, de akkor is érthetetlen hogy miért nem játsza le rendesen ezeket. Jobban szerettem a coreplayert mint a gyári lejátszót, ezért szeretném ha müködne.
Hell!
Ilyen gond nekem is volt, a frissítés ahogy laci64 kolléga :D írja segíthet!
Nekem nem segített az otthoni fresh. Mivel garis volt a telefon szervizbe vittem majd szóltak mehetek érte.
Rendben is volt kb. három napig. Direkt nem raktam fel semmi progit ami bekavarhatna, de szaggatott akárhová rögzítettem a felvételt (számítógépen lejátszva is!) Ja ekkor már felvétel közben kilépett és nem is mentette a filmet.
Visszavittem és másodszorra is csak annyit mondtak, hogy szoftvert frissítettek. :hmm2:
Azóta jó!!!
Huawei M20
LG G4
N8-00 Dark Grey
N95
Avatar
pepezino
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:38:45
Készüléktípus: Nokia N95
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: pepezino »

Sziasztok!
Csak érdeklődnék, hogy használja e valaki a messmo nevű, internet alapú sms küldő progit. Kíváncsi lennék, hogy mennyire megbízható, mert hogy a működéséhez meg kell adni a tel.számot. Viszont nagyon jó proginak tűnik.
A válaszokat előre is köszönöm!
N95 v21.0.016 SanDisc SDHC 8Gb
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”