Nokia N86

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: Damir »

zoltan.szende írta:Letoltottem amit kell, egy RM-484_EUROPE.... exe file. Telepitettem is a szamitogepen. Tovabb? Nem lehet itt telefonszamot megadni? Akkor felhivnalak es gyorsabban vegeznenk. :D
Le van írva minden a phoenix topic első oldalán.
renaultkoleos
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-12-01 szer. 11:40:19
Készüléktípus: nokia N86
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: renaultkoleos »

Sziasztok!

Renault KOLEOS 2010-es DVD (v29) Niavigációs bose-S KIHANGOSÍTÓS AUTÓHOZ KÉREK SEGÍTSÉGET. A Bluetooth KIHANGOSÍTÓ LEVÁLTJA A NOKIA N86-OS TELEFONOMAT (A TELEFON KAPCSOLATBAN MARAD CSAK A Bluetooth KAPCSOLAT SZŰNIK MEG, AZ AUTO KIHANGOSÍTÓJA KB MÉG 10 MÁSODPERCIG KAPCSOLATOT JELEZ ) A telefonon a "telefon"gomb megnyomásával a beszélgetést tudom folytatni a telefonon és idővel újra csatlakozik a kihangosítóhoz is. A RENAULT SZERVÍZ SZERINT ELŐFORDUL A PROBLÉMA MEGANOKNÁL IS MEGOLDÁST NEM TUDNAK.
ESETLEG HA TUDTOK VALAKIT AKI SEGÍTENI TUD AZT IS KÖSZÖNÖM.

KÖSZÖNETTEL
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: Macika »

renaultkoleos írta:Sziasztok!

Renault KOLEOS 2010-es DVD (v29) Niavigációs bose-S KIHANGOSÍTÓS AUTÓHOZ KÉREK SEGÍTSÉGET. A Bluetooth KIHANGOSÍTÓ LEVÁLTJA A NOKIA N86-OS TELEFONOMAT (A TELEFON KAPCSOLATBAN MARAD CSAK A Bluetooth KAPCSOLAT SZŰNIK MEG, AZ AUTO KIHANGOSÍTÓJA KB MÉG 10 MÁSODPERCIG KAPCSOLATOT JELEZ ) A telefonon a "telefon"gomb megnyomásával a beszélgetést tudom folytatni a telefonon és idővel újra csatlakozik a kihangosítóhoz is. A RENAULT SZERVÍZ SZERINT ELŐFORDUL A PROBLÉMA MEGANOKNÁL IS MEGOLDÁST NEM TUDNAK.
ESETLEG HA TUDTOK VALAKIT AKI SEGÍTENI TUD AZT IS KÖSZÖNÖM.

KÖSZÖNETTEL
Beragadt a Caps Lockod...

Meg az sem ártana, ha átolvasnád és kijavítanád, mert pl. olyan, hogy "A Bluetooth KIHANGOSÍTÓ LEVÁLTJA A NOKIA N86-OS TELEFONOMAT (A TELEFON KAPCSOLATBAN MARAD CSAK A Bluetooth KAPCSOLAT SZŰNIK MEG,", az érthetetlen. Milyen kapcsolatban marad az autóval, ha a BT megszűnt?
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
Pokos
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009-12-14 hétf. 16:08:31
Készüléktípus: Nokia N9 + Nokia N86
Nem: Férfi
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: Pokos »

hahó

Aksi kérdésem lenne.
Kinek hogy bírja?!
Az aksi töltöttség kijelzése nálatok hogy jeleníti meg az állapotot?!
Nekem pl azt csinálja, hogy sokáig mutatja, hogy fullon van... Majd hirtelen 1 telefonálás után pl leugrik 3 csíkra ezt pl a 3 nap körül... majd ha pl jön egy sms, már energiatakarékos módra is vátl... aztán ha így van pittyeg, hogy ő le akar merülni... van amikor így is bírja még, de volt már ha bejött egy hívás, akár a hívás közben fogta magát és kpaut.. meghalt... :( én meg nézek hülyén! :blink:
Feltettem rá egy aksi figyel ő progit ami %os an mutatja... na ez 50%on állt mikor a kiejlzése fullon, szal érdekes a jelenség... most pl egy csíkot mutat, 0%t a progi, és nem ment le még energiatakarékos módba se...már 1 napja így van és simán használom... MI VAN ITT?!?!?! :shock:
Eddig ezt nem csinálta.... :x

vkinek hasonlók?!?!!?
Aksicsere?!
Szoft a legújabb... már egy ideje....

ötlet?!
zedlog
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2010-03-22 hétf. 15:55:25
Készüléktípus: n8 t39m
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: zedlog »

Pokos írta:hahó

Aksi kérdésem lenne.
Kinek hogy bírja?!
Az aksi töltöttség kijelzése nálatok hogy jeleníti meg az állapotot?!
Nekem pl azt csinálja, hogy sokáig mutatja, hogy fullon van... Majd hirtelen 1 telefonálás után pl leugrik 3 csíkra ezt pl a 3 nap körül... majd ha pl jön egy sms, már energiatakarékos módra is vátl... aztán ha így van pittyeg, hogy ő le akar merülni... van amikor így is bírja még, de volt már ha bejött egy hívás, akár a hívás közben fogta magát és kpaut.. meghalt... :( én meg nézek hülyén! :blink:
Feltettem rá egy aksi figyel ő progit ami %os an mutatja... na ez 50%on állt mikor a kiejlzése fullon, szal érdekes a jelenség... most pl egy csíkot mutat, 0%t a progi, és nem ment le még energiatakarékos módba se...már 1 napja így van és simán használom... MI VAN ITT?!?!?! :shock:
Eddig ezt nem csinálta.... :x

vkinek hasonlók?!?!!?
Aksicsere?!
Szoft a legújabb... már egy ideje....

ötlet?!
Az akksifigyelővel annyi a baj, hogy megnézi, mennyi idő telik el 2 töltés között átlagosan, és utána a százalékként azt mutatja, hogy milyen az aránya a legutóbbi töltés óta eltelt időnek és ennek az átlagos értéknek. Ami nagyjából jó is lehet, de én pl. egy aktív GPS használat mellett fél nap alatt lemerítettem az akksit, az akksifigyelő meg vígan mutatta a 78%-ot.

A kérdésedre is válaszolva: igen, ez tipikus probléma, hogy az akksi szintjelzője hirtelen zuhanni kezd. Beszéltünk itt is erről. De szerintem a tiéd - az elmondásod alapján - túl durván merül, így nincs kizárva, hogy új akksi után kell nézned.
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

Zedlog jól írja. Az akksi ellenőrző progik nem a legtökéletesebbek...

Az is lehet a baj, hogy túl sok minden fut a háttérben. Pl. net kapcsolat, GPS, esetleg automatikusan frissülő progik (email, időjárás, stb.)
Ezek mind nagyban befolyásolják az akkumulátor üzemidejét.
Avatar
Pokos
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009-12-14 hétf. 16:08:31
Készüléktípus: Nokia N9 + Nokia N86
Nem: Férfi
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: Pokos »

MrAngelo írta:Zedlog jól írja. Az akksi ellenőrző progik nem a legtökéletesebbek...

Az is lehet a baj, hogy túl sok minden fut a háttérben. Pl. net kapcsolat, GPS, esetleg automatikusan frissülő progik (email, időjárás, stb.)
Ezek mind nagyban befolyásolják az akkumulátor üzemidejét.
Azért már használom egy ideje :yes: szal ezeket csekkoltam! ;) SEmmi olyan nem fut a háttérbe amiről nem tudnék... legalábbis nem nem találtam erre utaló jeleket...
Sebaj, most tesztelem.... Meglátjuk mi lesz, de tény, ezek az aksi figyelő progik nagyon szarok..... :no:

Neked korrektül jelzi a töltöttséget?! Vagy neked is egy idő után hirtelen leesik!?
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

Az én akksimról inkább ne beszéljünk! :mrgreen:
Nagyon ratyi, úgyhogy nekem is hamar leesik, sőt, olyan is van hogy kettesről egyszercsak felmegy fullra. Tölti magát :D aztán kikapcsol.
De szinte minden teló olyan, hogy sokáig maxon van aztán ha lemegy egyet onnantól pikk-pakk vége. Egyébként meg ha már néhány száz töltésen túl van az akksi akkor ne csodálkozz, hogyha nem pontosan jelzi.
boksz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2009-03-27 pén. 15:43:49
Készüléktípus: N8
Tartózkodási hely: Kecskemét. Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: boksz »

Pokos írta:hahó

Aksi kérdésem lenne.
Kinek hogy bírja?!
Az aksi töltöttség kijelzése nálatok hogy jeleníti meg az állapotot?!
Nekem pl azt csinálja, hogy sokáig mutatja, hogy fullon van... Majd hirtelen 1 telefonálás után pl leugrik 3 csíkra ezt pl a 3 nap körül... majd ha pl jön egy sms, már energiatakarékos módra is vátl... aztán ha így van pittyeg, hogy ő le akar merülni... van amikor így is bírja még, de volt már ha bejött egy hívás, akár a hívás közben fogta magát és kpaut.. meghalt... :( én meg nézek hülyén! :blink:
Feltettem rá egy aksi figyel ő progit ami %os an mutatja... na ez 50%on állt mikor a kiejlzése fullon, szal érdekes a jelenség... most pl egy csíkot mutat, 0%t a progi, és nem ment le még energiatakarékos módba se...már 1 napja így van és simán használom... MI VAN ITT?!?!?! :shock:
Eddig ezt nem csinálta.... :x

vkinek hasonlók?!?!!?
Aksicsere?!


Szoft a legújabb... már egy ideje....

ötlet?!
Mekem is ezt csinálja, a második nap után egyszer csak lemegy 3 csíkra majd rögtön akksikimélő mód kővetkezik.
Természetesen egy csíkkal még vígan elmegy 1/2 napot.
navaho911
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010-05-04 kedd 19:29:46
Készüléktípus: Nokia 6730 C
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: navaho911 »

Sziasztok.

Kérem segitsen aki tud... Van egy N86 8mp készülékem, s nem tudom a biztonsági kódot. Csináltam már nagy hard resetet, akkor sem állt vissza az alapra az 12345-re. próbáltam az imei számból egy progival kikalkulálni a kódot, az sem működött. van megoldás?
Előre is köszi a segitséget
Tisztelettel Navaho.
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”