Nokia N70

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
zotyaaa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010-06-28 hétf. 20:48:37
Készüléktípus: N70
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N70

Hozzászólás Szerző: zotyaaa »

Sziasztok!

Egy kérdés: N70 szervíz és formatálás után pcsuite-al lett biztonsági mentésből "helyreállítva" :) Minden rendben működött, amíg egyszercsak jelentkezett az a hiba, hogy nem kapom meg az sms-eket, amiket nekem küldenek. Minden hívást fogad a teló, ha én írok üzit simán elküldi, még a jelentést is megkapom, csak a választ, vagy bármely más sms-t nem. Ha kikapcsolom, majd vissza, akkor indulás után jelenik meg, hogy x darab üzenet érkezett... Eléggé kellemetlen... :confused2: Amit még észleltem: ha bármely régebbi, a pcsuite által visszamásolt üzenetet szeretnék megnyitni, nem lehet... Van valami ötletetek, hogy mi lehet ez? Illetve mi lehet a megoldás? csináljak újabb reset-et, majd ismét egy helyreállítást biztonsági mentésből? (Csak a telefonkönyv közel ezer névjegye miatt lenne fontos...) :)
Avatar
lipiN70
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1081
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:29:44
Készüléktípus: P8 Lite
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp\\XXII\XIII\XI.ker
Has thanked: 36 times
Been thanked: 79 times

Re: Nokia N70

Hozzászólás Szerző: lipiN70 »

Nekem N95 8Gb csinálta ezt, és úgy szüntettem meg, hogy a mentett üzeneteket átállítottam 20-ról 50re.
Olyan mintha a üzenetmemória (ha van ilyen egyáltaláln...:) am. nem hiszem) teletöltődne, és csak újraindítás után tud újakat fogdani.....
múlt: ericsson337>768>motorola3690>panasonicGD70>siemensC45>nokia3510i>3200>6230i>N70&6233>N958GB&3110C>E72&2700C>SGS&C5>Note I
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Nokia N70

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

Én az üzenetek számát mindig maxra állítom. Sem N70-en, sem N82-n nem volt soha ilyen gondom.
Ha format után visszaállítod a teljes másolatot, az szinte olyan mintha nem is formáztad volna. Csinálj mentést csak a névjegyzékről és azt tedd vissza.
zotyaaa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010-06-28 hétf. 20:48:37
Készüléktípus: N70
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N70

Hozzászólás Szerző: zotyaaa »

Köszönöm a segítséget! :) A mentett üzenetek számának átállítása nem segített... :sad: A telefonkönyvet átmásoltam a memóriakarira. Kipróbálom azt, hogy leformázom a telót memkari nélkül, majd visszamásolom a névjegyeket. :D Valaki próbálta már, hogy az üzeneteknél a használt memóriát átálította memkarira? Érdemes vagy csak bekavar a teló :roll: lelki világába? :roll:
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Nokia N70

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

zotyaaa írta:Köszönöm a segítséget! :) A mentett üzenetek számának átállítása nem segített... :sad: A telefonkönyvet átmásoltam a memóriakarira. Kipróbálom azt, hogy leformázom a telót memkari nélkül, majd visszamásolom a névjegyeket. :D Valaki próbálta már, hogy az üzeneteknél a használt memóriát átálította memkarira? Érdemes vagy csak bekavar a teló :roll: lelki világába? :roll:
Mindenképp érdemes mert csak így tudsz nagyobb fájlokat fogadni bluetoothon. Nálam max kb 5MB volt szabad így egy hosszabb zeneszám már át se jött volna. Be nemigen kavar, szerintem állítsd át. De format után illik a kártyát is formázni. ;)
Egyébként a névjegyzéket mindig ezzel mentettem le/tettem vissza.
zotyaaa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010-06-28 hétf. 20:48:37
Készüléktípus: N70
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N70

Hozzászólás Szerző: zotyaaa »

Köszönöm a gyors választ! :D Átállítom a memóriát. :) Tudom, hogy az "igazi" formázáshoz a memkari formázása is hozzá tartozik, de ha nem muszály, azt nem tenném meg. Igazából meg van a teló 4 éve, éjjel-nappal használom, és az egy hónappal ezelőtti kijelzőhibáján kívül soha semmi bajom nem volt vele. Fexploreren kívül nem is telepítettem rá semmit, csak használtam. Tökéletesen működött. Most jelentkezett ez a "nem vagyok hajlandó sms-t fogadni csak újraindításkor" probléma. :tongue2: De valszeg ez a rengeteg névjegyzék, meg több ezer tárolt sms miatt van... Csak furcsáltam nagyon, hogy több száz üzenet törlése után is megmaradt a probléma, illetve miért nem tudom a pcsuite által visszamásolt üzeneteket megnyitni. :hmm2: Egyetlen egy problémám volt csak a telóval, hogy a blutyúkos fülessel egyfolytában azt játssza, hogy lecsatlakozik róla, vár picit, majd visszacsatlakozik... :wacko:
monya1987
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-08-27 pén. 10:42:46
Készüléktípus: N70
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N70

Hozzászólás Szerző: monya1987 »

Üdv!

A Nokia N70-es készülékem mikrofonja halk, tehát rosszul vesz. Mikrofon kapszulát cseréltem már, szoftvert is frissítettem, de egyik se oldotta meg a problémám.
Találkozott már valaki hasonló problémával? Esetleg Tudja valaki a megoldást?

Köszi
tenkjuh
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2009-02-12 csüt. 21:33:53
Készüléktípus: Samsung Galaxy S5
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N70

Hozzászólás Szerző: tenkjuh »

Sziasztok!


Tyűűű de rég jártam erre!

Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok hogy a le van tiltva a nemzetközi bejövő sms ! N70 en! és valamiféle feloldó kódot kér! Amit persze nem tudok! Szóval ha ráeresztek a telóra egy formatot / vagy gyári viszzaállitások akkor van rá esély hogy ne kérjen kódot vagy valamiféle gyári 0000 , 1234 stb elfogadjon!

köszi ha tudtok segiteni és boccs a kuszaságért!

*eszközök- beállítások-híváskorl.-Nemzetközi hívások,kivéve hazai (és az állapot lekérdezés esetén azt írja: Aktív: üzenetek; a többi menüpont esetén nincs korlátozást ír, jah meg a Bejövő hívások külföldön esetén Aktív: Aszink.Adatszerver de azt nem tom mi)
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N70

Hozzászólás Szerző: Damir »

tenkjuh írta:Sziasztok!


Tyűűű de rég jártam erre!

Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok hogy a le van tiltva a nemzetközi bejövő sms ! N70 en! és valamiféle feloldó kódot kér! Amit persze nem tudok! Szóval ha ráeresztek a telóra egy formatot / vagy gyári viszzaállitások akkor van rá esély hogy ne kérjen kódot vagy valamiféle gyári 0000 , 1234 stb elfogadjon!

köszi ha tudtok segiteni és boccs a kuszaságért!

*eszközök- beállítások-híváskorl.-Nemzetközi hívások,kivéve hazai (és az állapot lekérdezés esetén azt írja: Aktív: üzenetek; a többi menüpont esetén nincs korlátozást ír, jah meg a Bejövő hívások külföldön esetén Aktív: Aszink.Adatszerver de azt nem tom mi)
Szia!

Biztos, hogy le van tiltva? Kipróbáltad?

Szerintem format orvosolja... :hmm2:
tenkjuh
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2009-02-12 csüt. 21:33:53
Készüléktípus: Samsung Galaxy S5
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N70

Hozzászólás Szerző: tenkjuh »

Szia Damir!

Igen probáltuk ! több sms nek is érkeznie kellett volna Orange hálozatból! de semmi... :(
Hát akkor marad a format!

Köszi


Nos megvolt a format! a probléma maradt! korlatozva van nemzetközi bejövö sms! valami 4 jegyű kodot kér! :( nem 0000 . nem 1234 :(

Szerintetek?!
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”