Nokia N97 mini

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
BlackOps
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2408
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:23:35
Készüléktípus: Galaxy S6 Duos
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 42 times

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: BlackOps »

szabokareszka írta:Sziasztok! Köszi a segítséget, sajna hard reset után kezdhettem elölről szinte mindent. A biztonsági mentésem májusi volt ott visszajöttek a dolgok de a millió ikont, foldert ezt azt újra kellet raknom.Az Ovi maps kiírja,hogy van frissebb mint az enyém, ha a telefonon nyomom a frissítést akkor letölt 8 mb-t majd telepíti majd egyszercsak kiírja,hogy rendszerhiba -5-ös kód és leáll a telepítés....
Hanyas fw van rajta?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BlackOps 2010-08-17 kedd 06:31:54-kor.
Galaxy S6 Duos SM-G920FD :cool3:
G920FXXU3COI9
PHOENIX SEGÉDLET ver.:2.0
Avatar
BlackOps
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2408
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:23:35
Készüléktípus: Galaxy S6 Duos
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 42 times

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: BlackOps »

Fecinho írta:Sziasztok,

egy olyan problémám támadt, amire nem találok megoldást. Emiatt kérnék segítséget valakitől. A lényeg, hogy fél éve van meg a minim és egy pár napja beletettem egy másik SIM kártyámat, amin bő 200 névjegy szerepelt. Erre már az első bekapcsoláskor megjelent a kijelző jobb felső sarkában egy kis boríték: " megtelt a SIM -mem." felirattal. Próbálkoztam azzal, hogy átmásoltam a telefonra a névjegyeket a kártyáról pedig töröltem azokat, de a boríték ugyanúgy ott van a kijelzőn. Levittem 200 db alá a névjegyeket, kivettem majd újra betettem a SIM-et, de semmi. Ugyanúgy villog...
Mi lehet a gond?
Bármilyen ötlet jól jönne :cool2:
Előre is köszönöm a segítségeteket!
A boriték az üzeneteket jezi, ne a nevekkel ügyködj, hanem az üzikkel.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BlackOps 2010-08-17 kedd 06:31:24-kor.
Galaxy S6 Duos SM-G920FD :cool3:
G920FXXU3COI9
PHOENIX SEGÉDLET ver.:2.0
Fecinho
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010-04-02 pén. 22:25:03
Készüléktípus: Nokia N97 mini + Nokia 6230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: Fecinho »

Tudom, arra gondoltam először, viszont nem gondolom, hogy a 23 bejövő sms okozna ekkora problémát( meg van 20 kimenő). Több nincs. Más ötlet?
Fecinho
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010-04-02 pén. 22:25:03
Készüléktípus: Nokia N97 mini + Nokia 6230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: Fecinho »

nem észleltem korábban egy olyan menüpontot, hogy sim üzenetek... most már megjavult :)
Köszönöm a segítséget!!!
szabokareszka
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2010-01-30 szomb. 14:54:23
Készüléktípus: n97 mini
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: szabokareszka »

SziaPll!
ezt írja ki a névjegy:
szoftver verzió: 11.0.102
egyéni szoftververzió: 11.0.045.244.01
A szinkronizálást sem értem továbbra sem!Hová szinkronizál? A pc "c" meghajtójára egy megfelelő mappába és akár a pc-n akár a telefonon történik változás az itt is ott is megjelenik ha rányomok egy szinkront?Ha igen ez miben más mintha néha lementem a telefonkönyvet?Olyan nincs ha lemerül ellopják stb a telefont akkor az ovi.com-on meg tudok nézni kontaktokat ha esetleg távol vagyok az otthoni pc-mtől??Köszi!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára szabokareszka 2010-08-17 kedd 14:46:50-kor.
Csabesz8919
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010-08-09 hétf. 11:56:04
Készüléktípus: NokiaN97mini+SE K310i+SE S500i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: Csabesz8919 »

potter55, köszönöm a választ.
Titkon reméltem, hogy a C: meghajtón én nem a Z:-n tárolja a gyári csengőhangokat. Tudom, hogy a Z: csak olvasható, ott nem lehet ügyködni. Ha C:-n lenne, akkor nem lenne gond. Na mindegy. Megpróbálom az .aac kiterjesztést, hátha.

Kipróbáltam a videólejátszót. Mp4-be konvertáltam egy filmet Format Factory-val. Meg lettem vele elégedve. Lehet, hogy nagyon laikus vagyok, de azért én nem várok csodákat egy telefontól.

Hát kipróbáltam ezt a híres "gyorsítást" a leírtak alapján. Láss csodát. Múkodj van. Nem nagy durranás, de egy picit észre lehet venni. Nálam az Alkalmazások menü lett egy picit gyorsabb, zenelejátszó betöltése, fényképek görgetése, menübe/ből lépés, görgetés mind gyorsult. Igaz nem sokkal, de érezhetően jobb lett, úgyis, hogy 1-2 program fut mellette a háttérben.

Épp az imént tettem fel SPB Mobile Shell-t. Jujújj, tetszik :taps1: :whaaa:

Egyre jobban bejövős a minike. Igaz, hogy nem volt még hasonló jellegű nokiám, csak anno még a 3310-esem. :D SE-ből több is volt, azokkal is megvoltam elégedve, annak ellenére, hogy sokan szidják. Na de ez nem ide való...
Hamar megszerettem a minit és én nem bántam meg, hogy ezt a készüléket választottam. Vannak hibái, lehetne jobb persze, de szerethető. :)
Avatar
LaLi_87
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2010-08-17 kedd 19:41:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S3 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 125 times
Been thanked: 20 times

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: LaLi_87 »

Sziasztok, nekem olyan kerdésem lenne hogy a Nokia n97 mini white (fehér :D) tulajdonosoktol leginkáb vagy sima Nokia n97 white tulajdonosoktol, hogy ido után nem sárgulnak e be a telefon eggyes részei, gondolok itt a hátujára vagy a qwerty bilentyu részeire. Elore is koszonom a válaszokat. :Notworty:
Kép
Avatar
BlackOps
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2408
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:23:35
Készüléktípus: Galaxy S6 Duos
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 42 times

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: BlackOps »

szabokareszka írta:SziaPll!
ezt írja ki a névjegy:
szoftver verzió: 11.0.102
egyéni szoftververzió: 11.0.045.244.01
A szinkronizálást sem értem továbbra sem!Hová szinkronizál? A pc "c" meghajtójára egy megfelelő mappába és akár a pc-n akár a telefonon történik változás az itt is ott is megjelenik ha rányomok egy szinkront?Ha igen ez miben más mintha néha lementem a telefonkönyvet?Olyan nincs ha lemerül ellopják stb a telefont akkor az ovi.com-on meg tudok nézni kontaktokat ha esetleg távol vagyok az otthoni pc-mtől??Köszi!
Ha nem szolgáltatós, akkor a 12-es fw-t ajánlom, abban frissebb az OviMaps is.
Meghajtóra nem szinkronizál, azt legfeljebb mentésnek hívjuk. Szinronizálni lehet outlook-kal, ovi-val, és a szerveres szinkron is megoldható, sőt még a gmail is.
Galaxy S6 Duos SM-G920FD :cool3:
G920FXXU3COI9
PHOENIX SEGÉDLET ver.:2.0
szabokareszka
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2010-01-30 szomb. 14:54:23
Készüléktípus: n97 mini
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: szabokareszka »

pll írta:
szabokareszka írta:SziaPll!
ezt írja ki a névjegy:
szoftver verzió: 11.0.102
egyéni szoftververzió: 11.0.045.244.01
A szinkronizálást sem értem továbbra sem!Hová szinkronizál? A pc "c" meghajtójára egy megfelelő mappába és akár a pc-n akár a telefonon történik változás az itt is ott is megjelenik ha rányomok egy szinkront?Ha igen ez miben más mintha néha lementem a telefonkönyvet?Olyan nincs ha lemerül ellopják stb a telefont akkor az ovi.com-on meg tudok nézni kontaktokat ha esetleg távol vagyok az otthoni pc-mtől??Köszi!
Ha nem szolgáltatós, akkor a 12-es fw-t ajánlom, abban frissebb az OviMaps is.
Meghajtóra nem szinkronizál, azt legfeljebb mentésnek hívjuk. Szinronizálni lehet outlook-kal, ovi-val, és a szerveres szinkron is megoldható, sőt még a gmail is.
Szia! Sajnos Pannon függő és már 2 hónapja várom,hogy tudjak frissíteni még a telefon logót sem írták át, még mindig Pannon van kiírva Telenor helyett miközben egy napon vettem egy barátommal ugyanott és neki már régewn át van írva nem is érte, Én az Ovi suite -ra gondoltam,hogy amikor bekapcsolom akkor ott 4 ablak jelenik meg,hogy szinkronizásás illetve szinkronizálás mindet. Azt nem értem ha rányomok, akkor elindul a skála,hogy szinkronizásás, eltart vagy 5 percig kiírja,hogy kész. na ekkor mimtörtént vajon? Hová és mit mivel szinkronizált?Csak ez ködös kissé.
Kayita
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010-08-18 szer. 22:28:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: Kayita »

Hi! Hol lehet azt beállítani,hogy kiírja a hívó nevét? Mert most minden fogadott ill. nem fogadott hívásomnál a nincs szám szerepel, pedig benne vannak a névjegyzékben.
Előre is köszi a választ. :)
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”