Nokia N97 mini

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
VasY
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2009-12-25 pén. 01:39:05
Készüléktípus: N97 mini
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: VasY »

potter55 írta:
VasY írta:Sziasztok
Ha nekem külföldiről behozott a minim, akkor simán NSU-val ha frissítem, akkor nem lesz rajta magyar nyelv?
Így igaz. Előtte át kell írni a product kódot.
Szia
Közben sikerült megoldani, mindent :D
Avatar
wzsz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2009-01-29 csüt. 09:16:18
Készüléktípus: Microsoft Lumia 950
Tartózkodási hely: Szolnok
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: wzsz »

jini írta:sziasztok,
Éredklődnék azoktól akiknek minijük van mennyire megbízható a gps/navigáció ebben a telefonban?? nekem sima n97-em van ésabban nagyon rossz, gyenge a gps rengeteg idő mire megtalál és csomószor elveszti a jelet, elég sokat téved a pozicióban is. Autóban egyenesen használhatatlan..Haverom n97jével is ugyan ez a gond szóval gondolm típushiba
Minibe ezek már javítva vaannak mik ezzel a tapasztalataitok? Mert ha a minibe már megfelelően működök akkor szerintem lecserélném a telóm egy minire..
Nekem kifogástalanul működik a Garmin és az Ovi maps is.
matec7
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2010-07-01 csüt. 09:12:19
Készüléktípus: n97 mini
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: matec7 »

GPS szerintem is isten, nekem azonban, 1 hónapos, és 2 problémám van:
1. Filmnézésnél 2percenként beakad, még a gyári szarok is. norm ez? fel van töltve, nem megy smemi közben.
2. Elkezdett leválni a billentyűzetet kitöltő lap. Simán jön ki a fény alóla, szal nem is kicsit. VOlt már valakinek ilyen? Vigyázok rá pedig mint a hímestojásra..:D
Mit tegyek?
Avatar
kutitomi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009-10-29 csüt. 21:01:52
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: kutitomi »

hi,
olyan témát keresek, amiben a widgeteknek nincs háttere....
(találtam 1-et: "pearlblack_yi1soxyw", de abban 1 ronda háttérkép van a menüben....)

kösz
rkn90
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2010-01-16 szomb. 21:34:49
Készüléktípus: Nokia N97 mini
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: rkn90 »

kutitomi írta:hi,
olyan témát keresek, amiben a widgeteknek nincs háttere....
(találtam 1-et: "pearlblack_yi1soxyw", de abban 1 ronda háttérkép van a menüben....)

kösz
Szia!
Nekem úgy rémlik, hogy a windows 7-es témáknál nincs hátterük (nem biztos, de azért egy próbát megnér).
momoboy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 13:48:52
Készüléktípus: Nokia N97 mini
Tartózkodási hely: Somogy Megye
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: momoboy »

Sziasztok.Két napja én is boldog mini tulajdonos lettem.Már majdnem sikerült végigolvasni a fórumot, de vannak még dolgok amiket nem igazán vágok.
Pl. a widgeteket nem lehet úgy beállítani, hogy ne a könyvjelzőket tegye ki hanem alkalmazásokat indítson? Vagy esetleg oldalra egy sor widgetet, nem vízszintesen.Az "opció" gombnak nem lehet más funkciót kiosztani valahogy? Köszönöm!
74krizsa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010-08-04 szer. 00:47:49
Készüléktípus: nokia n97 mini
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: 74krizsa »

Sziasztok!


Bocs ha már volt erről szó de nem találtam irományt és már kezd tele lenni a hócipőm mert nem akar a készülék úgy működni ahogy szeretném!
Első kérdésem,hogy ha USB-n csatlakoztatom a PC-hez akkor be lehet állítani,hogy azon keresztül böngésszek és ne keressen Wi-FI hálózatokat,mert a környéken nincs olyanom sajnos.....
Ha navigálást szeretnék és rákeresek egy címre, miért nem engedi keresni?Csak interneten keresztül képes a térképen megkeresni egy címet?
Köszönöm a segítséget
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: potter55 »

74krizsa írta:Sziasztok!


Bocs ha már volt erről szó de nem találtam irományt és már kezd tele lenni a hócipőm mert nem akar a készülék úgy működni ahogy szeretném!
Első kérdésem,hogy ha USB-n csatlakoztatom a PC-hez akkor be lehet állítani,hogy azon keresztül böngésszek és ne keressen Wi-FI hálózatokat,mert a környéken nincs olyanom sajnos.....
Ha navigálást szeretnék és rákeresek egy címre, miért nem engedi keresni?Csak interneten keresztül képes a térképen megkeresni egy címet?
Köszönöm a segítséget
1. Nem lehet.
2. Van térkép a telefonon?
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
74krizsa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010-08-04 szer. 00:47:49
Készüléktípus: nokia n97 mini
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: 74krizsa »

Köszi a segítséget!

Igen van!
Le is töltöttem többet is de ha be akarom írni a címet állandóan internetre akar csatlakozni ahelyett,hogy megkeresné a meglévő térképen!:-(
74krizsa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010-08-04 szer. 00:47:49
Készüléktípus: nokia n97 mini
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: 74krizsa »

Azt sem értem még ha felteszek valamit és mégsem kell akkor a számítógépen keresztül egyszerűen töröljem ki? Nem látok semmi menüt ahol felkínálná a törlést. Azt már meg sem merem kérdezni a főoldalra hogyan lehet olyan programot feltenni,ami alapban nem jön fel mint lehetőség.......Mondjuk az angol szótárt......ezt is köszi ha van válasz!
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”