Nokia N97

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Elims
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2009-03-22 vas. 18:47:56
Készüléktípus: N8 N95 E60
Nem: Férfi
Has thanked: 40 times
Been thanked: 6 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: Elims »

nylacika írta:Garis a telefon? mert akkor igencsak pótolni kellene.
Dehogy garis. )
Csak magát a telefont vettem meg.Nincs hozzá semmi tartozék. (na persze nekem megmaradt a n96-ból a bontatlan 2részes head-set,adatkábel és videókábel.Hétfőn vennem kell egy töltőt mert számítógépről tölteni....tiszta "kocka" leszek :-) )

Az az időjárás program használ vmennyi adatforgalmat,ugye? Necc kijelzőjén nagyon jól mutat.
gyuluskaje
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009-01-24 szomb. 18:47:27
Készüléktípus: Sam Galaxy S XXJVK-XXJVK-XXJVK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: gyuluskaje »

Elims írta:
nylacika írta:Garis a telefon? mert akkor igencsak pótolni kellene.
Dehogy garis. )
Csak magát a telefont vettem meg.Nincs hozzá semmi tartozék. (na persze nekem megmaradt a n96-ból a bontatlan 2részes head-set,adatkábel és videókábel.Hétfőn vennem kell egy töltőt mert számítógépről tölteni....tiszta "kocka" leszek :-) )

Az az időjárás program használ vmennyi adatforgalmat,ugye? Necc kijelzőjén nagyon jól mutat.
én most raktam fel ezt:SPB.SOFTWARE.WEATHER.V2.0.395.S60V3.V5. csak nincs benne magyar vagy van egy fálj csak nem tudom hova kell beilleszteni :hmm2:
Amúgy menj be egy szervízpontba nem lehet drága egy olyan csúszka ;)
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: Damir »

Elims írta:
nylacika írta:Garis a telefon? mert akkor igencsak pótolni kellene.
Dehogy garis. )
Csak magát a telefont vettem meg.Nincs hozzá semmi tartozék. (na persze nekem megmaradt a n96-ból a bontatlan 2részes head-set,adatkábel és videókábel.Hétfőn vennem kell egy töltőt mert számítógépről tölteni....tiszta "kocka" leszek :-) )

Az az időjárás program használ vmennyi adatforgalmat,ugye? Necc kijelzőjén nagyon jól mutat.
Bátor cselekedet gari nélkül venni egy ilyen telefont :D
Avatar
nsee
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:04:50
Készüléktípus: Huawei M20 - LG G4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: árnyékvilág
Has thanked: 75 times
Been thanked: 80 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: nsee »

Damir88 írta:
Elims írta:
Dehogy garis. )
Csak magát a telefont vettem meg.Nincs hozzá semmi tartozék. (na persze nekem megmaradt a n96-ból a bontatlan 2részes head-set,adatkábel és videókábel.Hétfőn vennem kell egy töltőt mert számítógépről tölteni....tiszta "kocka" leszek :-) )

Az az időjárás program használ vmennyi adatforgalmat,ugye? Necc kijelzőjén nagyon jól mutat.
Bátor cselekedet gari nélkül venni egy ilyen telefont :D
Biztos occóér vette :D Időjárás progi mennyi adatforgalmat generálhat egy hónap alatt?
Elims: igazából csak egy voda számról kapok mostanában sms-t és aki küldi "telóantitalentum"
nem telepített progira gondolok mint kiváltó ok.
Huawei M20
LG G4
N8-00 Dark Grey
N95
gyuluskaje
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009-01-24 szomb. 18:47:27
Készüléktípus: Sam Galaxy S XXJVK-XXJVK-XXJVK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: gyuluskaje »

nsee írta:
Damir88 írta:
Elims írta:
Dehogy garis. )
Csak magát a telefont vettem meg.Nincs hozzá semmi tartozék. (na persze nekem megmaradt a n96-ból a bontatlan 2részes head-set,adatkábel és videókábel.Hétfőn vennem kell egy töltőt mert számítógépről tölteni....tiszta "kocka" leszek :-) )

Az az időjárás program használ vmennyi adatforgalmat,ugye? Necc kijelzőjén nagyon jól mutat.
Bátor cselekedet gari nélkül venni egy ilyen telefont :D
Biztos occóér vette :D Időjárás progi mennyi adatforgalmat generálhat egy hónap alatt?
Elims: igazából csak egy voda számról kapok mostanában sms-t és aki küldi "telóantitalentum"
nem telepített progira gondolok mint kiváltó ok.
Van rajta WIFI az ingyen van :D
Elims
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2009-03-22 vas. 18:47:56
Készüléktípus: N8 N95 E60
Nem: Férfi
Has thanked: 40 times
Been thanked: 6 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: Elims »

Nem is az árával lenne a baj,hanem hogy van-e.?
Viszont ötletet adtál,mert felfogom hívni őket.

Nem bátor,vakmerő. :-))
Nem vagyok fosos,eddig mindig leszűrtem,hogy mi a helyzet...(És csak egy vagy két telefont vettem újonnan a kb.20-30-ból.)
De ennyi pénzért...nem tudtam volna otthagyni. :-)

Akkor én is letöltöm azt az időjárást. )

Nsee: Szerintem az egy vmilyen flash sms lehet.Tuti nem normális sms.Ha lenne 70-es kártyám rádüzennék. Vagy esetleg vmilyen furfangos sms küldő oldalról küldheti.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: Damir »

Elims írta:Nem is az árával lenne a baj,hanem hogy van-e.?
Viszont ötletet adtál,mert felfogom hívni őket.

Nem bátor,vakmerő. :-))
Nem vagyok fosos,eddig mindig leszűrtem,hogy mi a helyzet...(És csak egy vagy két telefont vettem újonnan a kb.20-30-ból.)
De ennyi pénzért...nem tudtam volna otthagyni. :-)

Akkor én is letöltöm azt az időjárást. )

Nsee: Szerintem az egy vmilyen flash sms lehet.Tuti nem normális sms.Ha lenne 70-es kártyám rádüzennék. Vagy esetleg vmilyen furfangos sms küldő oldalról küldheti.
Elmondod mennyiért jutottál hozzá? :roll:
Elims
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2009-03-22 vas. 18:47:56
Készüléktípus: N8 N95 E60
Nem: Férfi
Has thanked: 40 times
Been thanked: 6 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: Elims »

Persze. :-) Többért adtam el nagyon gyorsba a n96-ot,mint amennyiért ezt vettem.. 40e volt az ára. )
Szerintem baráti. ;-)

Egy ILYENRE fáj a fogam.Vmikor tavasszal akartam volna rácserélni,de még csak nem is hallottam erről. De ez kinézetre mindent visz! )
Ha tudjátok,hogy mi ez -n97 mellé írva..- írjátok ki légyszives.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: Damir »

Elims írta:Persze. :-) Többért adtam el nagyon gyorsba a n96-ot,mint amennyiért ezt vettem.. 40e volt az ára. )
Szerintem baráti. ;-)

Egy ILYENRE fáj a fogam.Vmikor tavasszal akartam volna rácserélni,de még csak nem is hallottam erről. De ez kinézetre mindent visz! )
Ha tudjátok,hogy mi ez -n97 mellé írva..- írjátok ki légyszives.
Vagy hamisítvány, vagy látványterv :D
Jó ár volt, nekem is kell egy ennyiért :D
Avatar
Necc
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 21:36:08
Készüléktípus: N900 + E63 + BH503 +Venus5 GPS
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: Necc »

Elims írta:...Meg a térkép részletezettsége szerintem semmit nem ér...
Emberek, ekkora ökörséget ne írjatok már!
Amikor bárki ilyet ír, egyszerűen ordít róla, hogy vagy soha se használta a programot, vagy legutoljára 2 évvel ezelőtt használta.
Ugyanez érvényes a "garmin jobban tervez" címszavú megállapításra is!

Minden amit írtok a Nokia Maps-ról 1 vagy 2 évvel ezelőtt még megállta a helyét, de ma már nem! Akkor tisztázzuk:
1) 1 éve a Maps 2.x valóban rettentően hülyén navigált, még a legkisebb falvak földutas, vagy kátyús mellékutcáira is lazán benavigált, de a Maps 3.x -ben teljesen átírták a navigációs kódot, és már ugyanolyan ostobán navigál (értad: bele a legnagyobb dugókba :mrgreen: ), mint bármely más navigációs program.

2) 2 éve a Maps térképrészletessége valóban gyatra volt. De azóta 2 év telt el! Már kb. 1.5 éve megközelítette a Maps részletességre az iGo / Garmin szintjét, és a Maps 3 megjelenésével, és a gyalogos térképek tartalmazásával már egyszerűen lealázza a Garmint, és ez utóbbit meg se csinálták rendesen érintőkijelzők támogatására.

Lassacskán elkészül a Maps 3.1 is és remélhetőleg lassan az iGo is befejezésre kerül, és még csak hab a tortán, hogy a konkurencia is elkezdte elég keményen feltérképezni Közép-Európát, és innentől a Garmint lehet is lehúzni a ... -ba :mrgreen:
Roleeka1771 írta:
Nekem nem engedi letölteni...
Azt írja ki, hogy nincs file... (File does not exist.)
Biztonsági okokból mindig tartok egy alternatív letöltési lehetőséget:
http://necc86.extra.hu/nevjegy_frissito_v1.5.zip
Elims írta:Köszi! Akkor inkább rárakom azt a bill.zár programot. (megvannak a cer,key fájlok..gyorsan ment)
A telefon (közel) szétnyomása nélkül biztos nem fog összejönni bármilyen véletlen lenyomódás a zsebedben. Én sose használom a billentyűzár funkciót ha a zsebemben tartom a telefont, de tégy ahogy jónak látod.
Elims írta:Dehogy garis. )
Csak magát a telefont vettem meg.Nincs hozzá semmi tartozék. (na persze nekem megmaradt a n96-ból a bontatlan 2részes head-set,adatkábel és videókábel.Hétfőn vennem kell egy töltőt mert számítógépről tölteni....tiszta "kocka" leszek :-) )

Az az időjárás program használ vmennyi adatforgalmat,ugye? Necc kijelzőjén nagyon jól mutat.
Hacsak nem "lopottan" lett beszerezve, akkor igen is garis a telefon! Még fél éve sincs a piacon, és a bolti sufnigarik is minimum 1 évre szólnak! Inkább nem mondok véleményt az előző tulajról, aki ezt az egészet ennyiben hagyta... Kérdezz körül a többiek közt, akik tapasztaltak a Nokia szervizesek/kereskedések között, hogy melyik az a kereskedő, aki garipapír nélkül is hajlandó lenne pár ezresért berakni azt a bizonyos lezárógombot.

PC-ről persze hogy szívás a töltés, mert USB-ről maximum 5V/500mA -t tud leadni (2.5W töltőáram maximum, amiből az USB "önfenntartására" elmegy még valamennyi tippjeim szerint). A gyári, hálózati töltő neve: "Nokia AC-10E" és 5V/1200mA avagy 6W a töltőteljesítménye, és mindenféle utángyártott vackot erősen nem ajánlok.
nsee írta:Időjárás progi mennyi adatforgalmat generálhat egy hónap alatt?
Az időjárás program (accuweather) generál némi forgalmat, 1 lekérés kb. 15KB, és óránként frissíti magát, de csak akkor, ha a készenléti kijelzőt nézed. Azaz ha lerakod a telefont 3 órára, majd használod, csak ekkor áll neki lefrissíteni magát ami néha beletelhet jó pér másodpercbe is.
Az SPB weather adatformalma pedig nagyban függ a beállított városok számától, illetve hogy milyen gyakran frissíted, illetve képes csak akkor frissíteni, ha épp wifire van csatlakoztatva a telefon.
A normális világ elleni védekezésül hülyékkel veszem körbe magam!
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”