Teló formázása

Symbian rendszerű telefonok formatálásával és memóriakezelésével kapcsolatos témák
Avatar
sozs
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 13:23:33
Készüléktípus: LG K42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kaposvár
Has thanked: 10 times
Been thanked: 36 times
Kapcsolat:

Re: Teló formázása

Hozzászólás Szerző: sozs »

GetDataBack nevű progi, NTFS, Fat-os programjaik nagyon jók! Többit Pü-ben, ha érdekel!
tkiceg
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013-10-19 szomb. 02:58:52
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Teló formázása

Hozzászólás Szerző: tkiceg »

Sziasztok
van egy nokia c7 készülékem, és az a problémám vele, hogy folyamatosan csökken a c meghajtón a memória csak úgy magától. Valamint az e meghajtón pedig egyéb fájlként feltüntet 700 megányi cuccot(private mappa), amitől jó lenne megszabadulni mert csak lefoglalja feleslegesen. A memóriakártyánál még gázabb a történet, mert bármi szabad hely van rajta, azonnal lecsap rá a belle, és bepakol valamit a private mappába egyből. Jelenleg 600 mega. Egyfolytában irja hogy a memk tele, töröljön. Hiába törlöm a private mappát mindig visszapakolja egy idő után, és full tele ismét. Pedig már formáztam a kártyát de hiába. Egyébként a c-n is egyéb fájlként tüntet fel 100 megát. Ja, el is felejtettem irni hogy amúgy 2 napja raktam rá phoenixel a legújabb szoftvert, mikor feltelepült, 7.1 gb-nak ismerte fel az e meghajtót (tehát eemmc fpsx is be volt rakva a phoenix mappájába, szóval a mass is formázva lett és telepítve a phoenix által), 6 gb volt free. A c meghajtón 250 mb volt free, ami már csak 230, pedig nem csináltam semmit. Fe explorer pro programmal néztem egy kis rendszer infót, az meg azt jelzi hogy rom meg ram memóra full tele van.. Mi lehet a probléma? Előre is köszönöm.
Válasz küldése

Vissza: “Formatálás és memóriagondok”