Programok törlése

Symbian rendszerű telefonok telepítés és eltávolításával kapcsolatos témák
adri5
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012-02-17 pén. 22:59:59
Készüléktípus: Nokia E 51
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Programok törlése

Hozzászólás Szerző: adri5 »

Köszönöm a választ már sikerült. :)
ottoka
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012-03-22 csüt. 14:58:20
Készüléktípus: nokia c5-03
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Programok törlése

Hozzászólás Szerző: ottoka »

Sziasztok!

Abban kérném segítségeteket, hogy a Nokia C5-03 telefonomon működött a WhatsApp nevű program A szolgáltatóm frissítette az internetbeállításokat, a Whatsapp kérte, hogy telepítsem újra, azóta nem hajlandó elindulni, hanem egyből kilép..
Próbáltam teljesen eltávolítani, többször újratelepíteni, de mindíg ide jutok a végén, hogy nem indul el..

Ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném!
Bogica
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012-04-08 vas. 17:13:55
Készüléktípus: nokia c5-03
Nem:
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Programok törlése

Hozzászólás Szerző: Bogica »

Sziasztok!

Nemrég vettem egy Nokia c5-03-at. Töltögettem le témákat, de megtelelt a C memória. A Total Commanderes módszerrel le is törölgettem, viszont az alkalmazáskezelőben még mindig ott vannak. Nincs olyan opció, hogy eltávolítás, vagy törlés, a C pedig még mindig meg van telve. Tud nekem valaki segíteni, légyszi?!?! :asit:
Avatar
wtomasz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 18:46:54
Készüléktípus: Nokia 700
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Programok törlése

Hozzászólás Szerző: wtomasz »

Üdv!

Az elején kezdem a sztorit, hogy érthető legyen. Vettem egy Nokia 700-as telót, amin gyárilag volt egy rakás olyan program, ami számomra felesleges. Szépen le is töröltem őket gond nélkül. Majd egy szép napon szoftveres problémák miatt teljesen újra kellett telepítenem a telefont. Ezt először simán Nokia Suite-al csináltam, ez nem oldotta meg a gondot. Úgyhogy fogtam magam, és Phoenix-el csináltam egy rendes újratelepítést. Ekkor ugye az összes gyári biz-basz visszakerül, azok a programok is, amiket egyszer már töröltem, még a telefon újkorában. Most szépen ismét elkezdtem ezeket letörölni, de van pár, amit nem enged. Ott vannak a feltelepített programok listájában, rájuk is lehet nyomni, hogy "eltávolít", de utána azonnal visszajön egy üzenet, miszerint "eltávolítás megszakítva"... :blink: Ismétlem, ezeket egyszer már le tudtam törölni, ezért aztán rohadtul nem értem, hogy most mi a tosz van. Próbáltam keresni uninstaller progikat, de egy olyat találtam csak, ami feltelepült szignózás meg hackelés nélkül, az meg nem látja a kérdéses alkalmazásokat. :evil:

Légyszi, ha tudok valami megoldást erre, osszátok meg velem mihamarabb.

Köszönet.

EDIT:

Közben megpróbáltam már mindent, meghackeltem a telefont, és kipróbáltam az összes uninstaller progit, amit csak találtam, de egyik sem tudja eltávolítani a kérdéses dolgokat. Vagy nem is látják, vagy uninstall közben hibaüzenetet adnak. Megpróbáltam Nokia Suite-al újratelepíteni a teljes szoftvert, de utána is ott virít az a pár sz*r, törölhetetlenül. Pedig amikor a telefon teljesen gyári szűz állapotban volt, akkor le lehetett törölni ezeket, és utána reset-el (*#7370#) se jöttek vissza, és Nokia Suite-os újratelepítéssel se. Azóta vannak újra fent a telón, amióta Phoenix-el csináltam egy újratelepítést, és azóta sehogy se lehet őket törölni... :evil: :evil:

Konkrétan a NatGeo, Orkut és NFC tutorial-ról van szó, különösen az utóbbi idegesít nagyon, mert totál feleslegesen foglal 15 megát a C meghajtóból... Légyszi segítsetek!! Hogy a jóistenbe lehet ezeket letakarítani a telefonról??
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Programok törlése

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

wtomasz írta:Üdv!
...Légyszi segítsetek!! Hogy a jóistenbe lehet ezeket letakarítani a telefonról??
Üdv

Próbáld ki a mobile cleanert. Lefuttatod majd utána tudod törölni a gyári progikat (1-2 kivételével)
MrAngelo írta:
...kiírja, hogy van 28 fölösleges mega de nem törli ki. :wacko:
Viszont a Resco és a Nokia Photo Browser thumbnail képeit kitörölte az E-ről. :(
Jól emlékeztem, hogy valami gebasz volt vele mikor az N82-n használtam.

SIKER! Sokadik tisztításra sikerült. A gyári programok törlése után a C-n 23-ból 67MB helyem lett!! :cool2:
Kösziii!
Az előnézeti képeket is újragenerálta mindkét képnéző 1 röpke óra alatt. :)
These users thanked the author MrAngelo for the post:
wtomasz (2012-04-12 csüt. 20:35:39)
Rating: 2.63%
Avatar
wtomasz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 18:46:54
Készüléktípus: Nokia 700
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Programok törlése

Hozzászólás Szerző: wtomasz »

MrAngelo írta:
wtomasz írta:Üdv!
...Légyszi segítsetek!! Hogy a jóistenbe lehet ezeket letakarítani a telefonról??
Üdv

Próbáld ki a mobile cleanert. Lefuttatod majd utána tudod törölni a gyári progikat (1-2 kivételével)
MrAngelo írta:
...kiírja, hogy van 28 fölösleges mega de nem törli ki. :wacko:
Viszont a Resco és a Nokia Photo Browser thumbnail képeit kitörölte az E-ről. :(
Jól emlékeztem, hogy valami gebasz volt vele mikor az N82-n használtam.

SIKER! Sokadik tisztításra sikerült. A gyári programok törlése után a C-n 23-ból 67MB helyem lett!! :cool2:
Kösziii!
Az előnézeti képeket is újragenerálta mindkét képnéző 1 röpke óra alatt. :)
Hali!

Kösz a tippet, de sajnos azóta leszedtem a telóról a hack-et, és most valamiért nem lehet újra hack-elni... A mobile cleaner-hez meg kéne... Mindegy, elvileg hamarosan jön az FP1, azt majd felrakom úgy, hogy előtte formázom, és akkor talán megoldódik a probléma.
vilmaboy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2010-01-04 hétf. 17:28:18
Készüléktípus: Nokia N 97 Mini
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Programok törlése

Hozzászólás Szerző: vilmaboy »

Hali!

Volna egy olyan gondom, hogy van a telómon /N97 mini/ egy facebook chat, ami egy jó régi telepítés. Azóta már többször frissítettem szoftvert, most pedig egy Farkas Laci féle főzött rom van fent. A gondom az, hogy tettem fel egy facebook chat pro-t is xy ideje (régen)... Ez utóbbi febnt is van a telepített programok listájában. Elődje sehol nem szerepel. 1 db ikonja van az alkalmazásokban és enyi... Hogy varázsoljam ezt le a telefonról???

A Chat pro nem hajlandó menni csak wifivel. 3g-n nem akar csatlakozni. ez normális lehet?
A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!
dlt
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012-05-23 szer. 23:15:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Programok törlése

Hozzászólás Szerző: dlt »

wtomasz írta:
MrAngelo írta:
wtomasz írta:Üdv!
...Légyszi segítsetek!! Hogy a jóistenbe lehet ezeket letakarítani a telefonról??
Üdv

Próbáld ki a mobile cleanert. Lefuttatod majd utána tudod törölni a gyári progikat (1-2 kivételével)
MrAngelo írta:
...kiírja, hogy van 28 fölösleges mega de nem törli ki. :wacko:
Viszont a Resco és a Nokia Photo Browser thumbnail képeit kitörölte az E-ről. :(
Jól emlékeztem, hogy valami gebasz volt vele mikor az N82-n használtam.

SIKER! Sokadik tisztításra sikerült. A gyári programok törlése után a C-n 23-ból 67MB helyem lett!! :cool2:
Kösziii!
Az előnézeti képeket is újragenerálta mindkét képnéző 1 röpke óra alatt. :)
Hali!

Kösz a tippet, de sajnos azóta leszedtem a telóról a hack-et, és most valamiért nem lehet újra hack-elni... A mobile cleaner-hez meg kéne... Mindegy, elvileg hamarosan jön az FP1, azt majd felrakom úgy, hogy előtte formázom, és akkor talán megoldódik a probléma.
Sziasztok!

Sikerült valahogy leszednetek a gyári szarokat? Én app uninstallal próbálkoztam, de semmi.
Köszi!
Nokia 700
titi8206
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012-05-28 hétf. 13:23:47
Készüléktípus: Nokia N97
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Programok törlése

Hozzászólás Szerző: titi8206 »

Sziasztok!

Van egy Nokia n97es telefonom. A "c" meghajtón már csak 15 mega szabad helyem van. Az utóbbi időben ha feltelepítek valamit, akkor már a hibáimból tanulva mindent az "e" memória egységre teszek. A kérdésem a következő.
Nem tudná nekem valaki megmondani, hogy melyek azok a programok amik egy alap n97-esen gyárilag rajta vannak? mert akkor a többi feleslegeset letörölném, így hátha kicsit több helye maradna a rendszernek :)
Köszönettel: Titi8206
meszka76
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012-08-29 szer. 14:41:06
Készüléktípus: nokia 5800
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Programok törlése

Hozzászólás Szerző: meszka76 »

Sziasztok
Valaki tudna nekem segíteni abban, hogyan tudok 5800 ban gps előzményeket törölni?
üdv meszka76
Válasz küldése

Vissza: “Telepítés / eltávolítás”