Programok telepítése

Symbian rendszerű telefonok telepítés és eltávolításával kapcsolatos témák
Avatar
Wahur
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011-09-30 pén. 17:11:49
Készüléktípus: N78
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Programok telepítése

Hozzászólás Szerző: Wahur »

Jó estét kívánok!

Problémám akadt az N78-as készülékemmel. Ma reggel észrevettem, hogy (a HelloOX2 és a ROMPatcher+ kivételével) semmiféle alkalmazást nem tud telepíteni, pedig eddig simán ment minden. Megkérdezi, hogy kívánom -e telepíteni a szoftvert, majd amikor a folytatást választom, rövid időre felvillan a kurzor, majd nem történik semmi. Adtam neki egy hard resetet, de ugyanaz a probléma. Már egy ideje nem volt hozzányúlva, azaz bevált szoftverekkel működtettem. Ezek között volt free és crackelt progi is.
Ha valakinek lenne ötlete, hogy mi okozhatja a galibát, az kérem, ossza meg velem

Köszi!

Üdv.
Avatar
Wahur
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011-09-30 pén. 17:11:49
Készüléktípus: N78
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Programok telepítése

Hozzászólás Szerző: Wahur »

Probléma megoldva! Az egyik, újonnan letöltött szoftver kavarhatott be. Leformáztam a memóriakártyát, ezután már rendesen működött mindegyik telepítés.
Üdv.
mr.toth
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012-01-30 hétf. 17:41:55
Készüléktípus: C500
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Programok telepítése

Hozzászólás Szerző: mr.toth »

Sziasztok!

C500-ra telepítettem az x-plore nevű programot és miután átállítottam a betűméretet a maximumra és kiléptem azóta nem lehet elindítani a programot. Letöröltem az alkalmazáskezelőben majd újratelepítettem de ennek ellenére továbbra sem reagál ha el akarom indítani. Lehetséges az, hogy programok eltávolítása után marad valamilyen bejegyzés vagy fájl a telón amit nem ír felül az újratelepítés? Ha igen akkor az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet teljesen letörölni egy programot a készülékről úgy mintha soha nem is lett volna rajta?
Nem szívesen hard resetelnék mert csomó idő mire újrarakok mindent, a fájlkezelőre pedig szükségem lenne.
Előre is köszi a válaszokat!
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Programok telepítése

Hozzászólás Szerző: potter55 »

mr.toth írta:Sziasztok!

C500-ra telepítettem az x-plore nevű programot és miután átállítottam a betűméretet a maximumra és kiléptem azóta nem lehet elindítani a programot. Letöröltem az alkalmazáskezelőben majd újratelepítettem de ennek ellenére továbbra sem reagál ha el akarom indítani. Lehetséges az, hogy programok eltávolítása után marad valamilyen bejegyzés vagy fájl a telón amit nem ír felül az újratelepítés? Ha igen akkor az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet teljesen letörölni egy programot a készülékről úgy mintha soha nem is lett volna rajta?
Nem szívesen hard resetelnék mert csomó idő mire újrarakok mindent, a fájlkezelőre pedig szükségem lenne.
Előre is köszi a válaszokat!
Másik verziót próbáltál belőle? Vagy másik fájlkezelőt?
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
mr.toth
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012-01-30 hétf. 17:41:55
Készüléktípus: C500
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Programok telepítése

Hozzászólás Szerző: mr.toth »

Megoldódott.
Egy újabb verziót feltelepítettem ami elindult és működött rendesen, ezután letöröltem és a régi verziót telepítettem vissza ami az előzőek hatására elindul és működik.
Köszöntem szépen a gyors segítséget!
Filipponee
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012-04-14 szomb. 19:35:34
Készüléktípus: nokia n97
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Programok telepítése

Hozzászólás Szerző: Filipponee »

sziasztok nekem lenne egy olyan problémám hogy lefrissítettem a szoftját az n97es minimnek és a frissités után nem találok a beállításokba magyar nyelvet ,ilyenkor mittudok csinálni???:S elöre is köszii
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Programok telepítése

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Filipponee írta:sziasztok nekem lenne egy olyan problémám hogy lefrissítettem a szoftját az n97es minimnek és a frissités után nem találok a beállításokba magyar nyelvet ,ilyenkor mittudok csinálni???:S elöre is köszii
Navifirm-mel product kód allapján megkeresed színnek megfelelőn és letöltöd és Phoenix-szel felrakod a magyar szoftvert.
Magyar független product kódok:
N97 mini RM-555
0585097: EMEA HUNGARY QW CB
0585126: EMEA HUNGARY QW Garnet
0592741: EMEA HUNGARY QW White
These users thanked the author potter55 for the post:
Filipponee (2012-04-15 vas. 17:53:21)
Rating: 2.63%
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Filipponee
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012-04-14 szomb. 19:35:34
Készüléktípus: nokia n97
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Programok telepítése

Hozzászólás Szerző: Filipponee »

köszi most töltöm ezt a phoenixet a firm már megvan , és az a lényeg miközbe ezt csinálom hogy csak haggyam usb-n a készüléket és a pc suite legyen zárva??
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Programok telepítése

Hozzászólás Szerző: laci64 »

Filipponee írta:köszi most töltöm ezt a phoenixet a firm már megvan , és az a lényeg miközbe ezt csinálom hogy csak haggyam usb-n a készüléket és a pc suite legyen zárva??
Igen.
These users thanked the author laci64 for the post:
Filipponee (2012-04-15 vas. 18:43:52)
Rating: 2.63%
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Filipponee
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012-04-14 szomb. 19:35:34
Készüléktípus: nokia n97
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Programok telepítése

Hozzászólás Szerző: Filipponee »

amit a navifirmel letöltök pipáljak ki mindent?? és hova kell azokat letölteni??:SSSS :$
Válasz küldése

Vissza: “Telepítés / eltávolítás”