Programok törlése

Symbian rendszerű telefonok telepítés és eltávolításával kapcsolatos témák
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Programok törlése

Hozzászólás Szerző: Damir »

sztu80 írta:Sziasztok. nekem olyan kérdésem lenne, hogy le szeretném formázni a telót, mert tele van egy csomó szeméttel mert sokmindent feltettem kipróbálás képpen aztán ami nem tetszett leszedtem, de így is le van lassúlva 146 mb belső memóriából kb 35 mb szabad és a ramom sokszor 20 mb alatt van (apropó valami jó progit amivel tudnám a ramot felszabadítani tudnátok ajánlani?)ha leformázom megmarad rajta a hackelés vagy újra kell hackelni? Gondolom az összes progi ami a telóra van telepítve törlődik, és tiszta lappal kezdhetek? Köszi előre is.
Szia!
A formázással olyan lesz a telód, mintha most vennéd ki a dobozból, tehát minden törlődik, újra kell hackelni. Ha a memkarira vannak programok telepítve akkor azokat töröld le format előtt, vagy egyszerűen csak formázd le a memkarit. Értelem szerűen ami kell a memkariról fájl, azt mentsd el, majd formázás után mehet vissza.
Ajánlom, hogy tegyél fel egy taskman programot, a letöltések között találsz, azzal ki tudod lőni azokat a progikat amiket nem akarsz hogy fussanak.
Kaszás87
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-09-01 kedd 17:33:40
Készüléktípus: Nokia N82
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Programok törlése

Hozzászólás Szerző: Kaszás87 »

stunts666 írta:
Kaszás87 írta:Szevasztok!

Van egy nagy problémám: formáztam a telefont, és a memkarit, mert már hülyén olvasta be a zenéket. Szóval volt a telefonon gmail program, formáztam a telót, és a memkarit, és ezekután fel akartam telepíteni a gmail-es programot, telepités közben mondja, hogy a gmail program már fent van és kivánom-e felülirni :sly: , mondom persze, és amikor ki kell választanom, hogy hova telepítsem, kiválasztom a telefonmemóriát (vagy a memkarit) és egy 5 mp-re lefagy, és azt írja ki, hogy "nem lehet telepíteni" :x .Már próbáltam pyuninstallert, de nem segít.Remélem érthető a problémám, a segítséget előre is köszönöm!
3 gombos formázást próbáltad???
Azt nem, de mindjárt elkezdem.Miért mi a különbség?
Amúgy kössz szépen!

Sikerült!! Ezer köszönet!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kaszás87 2009-09-02 szer. 18:27:10-kor.
Avatar
sztu80
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2009-07-30 csüt. 23:39:38
Készüléktípus: Galaxy S4 4.2.2 BMGA
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bern
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times

Re: Programok törlése

Hozzászólás Szerző: sztu80 »

Ha már úgyis leformázom a telót(melyik módszert ajánljátok?)Abban esetleg tudnátok segíteni, hogy melyik az a legújabb szoft amit már lehet hackelni? Most 30.0.015 van rajta nincs különösebb gondom vele (max annyi, hogy nagyon idegesít hogy az aksi telítetségét jelző reggel pl. telit és rá két órára már egyből nulla és perceken belűl ki is kapcsol, és szinte alig használom ez idő alatt)csak kérdezném ajánlott-e lecserélni újabbra? köszi előre is.
Avatar
stunts666
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:44:14
Készüléktípus: HTC Desire 16Gb
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Programok törlése

Hozzászólás Szerző: stunts666 »

Kaszás87 írta:
stunts666 írta:
Kaszás87 írta:Szevasztok!

Van egy nagy problémám: formáztam a telefont, és a memkarit, mert már hülyén olvasta be a zenéket. Szóval volt a telefonon gmail program, formáztam a telót, és a memkarit, és ezekután fel akartam telepíteni a gmail-es programot, telepités közben mondja, hogy a gmail program már fent van és kivánom-e felülirni :sly: , mondom persze, és amikor ki kell választanom, hogy hova telepítsem, kiválasztom a telefonmemóriát (vagy a memkarit) és egy 5 mp-re lefagy, és azt írja ki, hogy "nem lehet telepíteni" :x .Már próbáltam pyuninstallert, de nem segít.Remélem érthető a problémám, a segítséget előre is köszönöm!
3 gombos formázást próbáltad???
Azt nem, de mindjárt elkezdem.Miért mi a különbség?
Amúgy kössz szépen!

Sikerült!! Ezer köszönet!
A 3 gombos formázás mélyebb mint a kódos.
Avatar
Harkat
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009-11-01 vas. 19:12:26
Készüléktípus: Nokia 5800 XpressMusic Red
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Programok törlése

Hozzászólás Szerző: Harkat »

hali

nem tudok idetartozik-e, de nem találtam jobb helyet ahova lehetne irni..
szóval lenne olyan gondom, hogy van egy 5800-ám s kitöröltem zenelejátszóból pár számot, akkor zenetárba előadok ott maradnak ,s nem lehet sehogy kiszedni..
nem tudja valaki hogy lehetne kiszedni az ott maradt előadókat?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Programok törlése

Hozzászólás Szerző: Damir »

Harkat írta:hali

nem tudok idetartozik-e, de nem találtam jobb helyet ahova lehetne irni..
szóval lenne olyan gondom, hogy van egy 5800-ám s kitöröltem zenelejátszóból pár számot, akkor zenetárba előadok ott maradnak ,s nem lehet sehogy kiszedni..
nem tudja valaki hogy lehetne kiszedni az ott maradt előadókat?
Szia!
Frissítetted a zenetárat? Akkor elvileg el kell, hogy tűnjenek.
Avatar
Harkat
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009-11-01 vas. 19:12:26
Készüléktípus: Nokia 5800 XpressMusic Red
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Programok törlése

Hozzászólás Szerző: Harkat »

Damir88 írta:
Szia!
Frissítetted a zenetárat? Akkor elvileg el kell, hogy tűnjenek.
frissitettem nem egyszer,de nem tünnek el...
ha meg törölni akarom előadót, akkor azt irja, hogy a fájl sérült.... pedig nincs benne 1 fájl se...



megoldottam, tárgytalan, azért köszönöm helpet ^^
Avatar
matt1234
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009-02-19 csüt. 17:31:24
Készüléktípus: 6210 navigator
Tartózkodási hely: Lehet hogy veled szemben
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Programok törlése

Hozzászólás Szerző: matt1234 »

Sziasztok mindenkinek.
Es kellemes unnepeket
Kicsit osszezavarodtam es szeretnem ha valaki segitene rendet tenni.
Tobb mint egy eve gyilkolom a 6210-es navigatoromar,(a segitsegetekkel :taps1: ) es meg mindig rendelkezem 84 MB memoriaval a C meghajton.
Ez tok jo ,,,DE a felesegemnek vettem egy 6730-ast ami ugyan azokkal a kondiciokkal rendelkezik mint az enyem teljesen uj es csak 21 MB memoria maradt rajta
128 MB belso memoriaval rendelkezik mind a ketto. Mitol van ez a kulonbseg :bolond2: vagy lehet hogy informacio hianyos vagyok?
Koszonom a segitseget :bye1:
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Programok törlése

Hozzászólás Szerző: Damir »

matt1234 írta:Sziasztok mindenkinek.
Es kellemes unnepeket
Kicsit osszezavarodtam es szeretnem ha valaki segitene rendet tenni.
Tobb mint egy eve gyilkolom a 6210-es navigatoromar,(a segitsegetekkel :taps1: ) es meg mindig rendelkezem 84 MB memoriaval a C meghajton.
Ez tok jo ,,,DE a felesegemnek vettem egy 6730-ast ami ugyan azokkal a kondiciokkal rendelkezik mint az enyem teljesen uj es csak 21 MB memoria maradt rajta
128 MB belso memoriaval rendelkezik mind a ketto. Mitol van ez a kulonbseg :bolond2: vagy lehet hogy informacio hianyos vagyok?
Koszonom a segitseget :bye1:
Szia!
Újonnan vetted vagy használtan? Telepítettetek rá programokat? :hmm2:
Avatar
matt1234
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009-02-19 csüt. 17:31:24
Készüléktípus: 6210 navigator
Tartózkodási hely: Lehet hogy veled szemben
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Programok törlése

Hozzászólás Szerző: matt1234 »

Szia Damir.
Abszolut uj a telefon. Ratelepitettem a Garmint 2MB a szotarba magyar nyelv 550 Kb. es ennyi.
Ami rajta van az minden gyari telepites es beallitas. Ja meg van rajta 4 fenykep.
Valamont az is furcsa a telefonnal hogy nem olyan gyors mint az enyem. A galeria megnyitasanal is varni kell.
Koszike a segitseget :Notworty:
Válasz küldése

Vissza: “Telepítés / eltávolítás”