Opera Mini

Minden Java hálozat és internet kezelő alkalmazás témája
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Opera Mini

Hozzászólás Szerző: Damir »

Most én kérnék segítséget....

Pár napja meghalt az Opera Mini, egyszerűen nem kapcsolódott hálózathoz. Leszedtem, újra feltettem, a hiba még mindig megvan... Ha az alk. kezelőben beállítom, hogy melyik csatlakozással csatlakozzon, akkor minden rendben működik. Viszont így macerás, mivel váltogatni kell mindig. Eddig ilyet nem kellett, megcsinálta magától :roll:
Basslovers
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2009-02-12 csüt. 17:53:14
Készüléktípus: Nokia Lumia 620 + Nokia E7
Has thanked: 22 times
Been thanked: 2 times

Re: Opera Mini

Hozzászólás Szerző: Basslovers »

Én is csatlakoznék Damir hibájához, annyi különbséggel, hogy én ma telepítettem a Mini-t. Sajnos, ha nem csatlakoztatom manuálisan a telefont az elérhető és már ismert hálózatra, akkor a böngésző meg se, nyikkan. Sajnos a beállításokban nem találtam megfelelő opciót, ahol orvosolni tudtam volna ezt.

Kérlek segítsetek!
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Opera Mini

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

Nekem működik a 4 és az 5 is. Sajnos fogalmam nincs mi lehet a gond nálatok. :confused2:
Basslovers
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2009-02-12 csüt. 17:53:14
Készüléktípus: Nokia Lumia 620 + Nokia E7
Has thanked: 22 times
Been thanked: 2 times

Re: Opera Mini

Hozzászólás Szerző: Basslovers »

Ha jól értem, minden beállítás nélkül, automatikusan kéne csatlakoznia az elérhető, már ismert hálózatra? Nincs valahol beállítási opció?
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Opera Mini

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

Basslovers írta:Ha jól értem, minden beállítás nélkül, automatikusan kéne csatlakoznia az elérhető, már ismert hálózatra? Nincs valahol beállítási opció?
Nem. Amikor csatlakozik, akkor kérdezi a hozzáférési pontot és ott kell lennie a listában a már beállított wlan hálózatnak is. (egyébként gyakran megesik, hogy nincs ott az épp elérhető hálózat. Ekkor wlan keresése)
Az alk. kezelőben van néhány opció de szerintem nem arra gondoltál. :hmm2:
Basslovers
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2009-02-12 csüt. 17:53:14
Készüléktípus: Nokia Lumia 620 + Nokia E7
Has thanked: 22 times
Been thanked: 2 times

Re: Opera Mini

Hozzászólás Szerző: Basslovers »

MrAngelo írta:Nem. Amikor csatlakozik, akkor kérdezi a hozzáférési pontot és ott kell lennie a listában a már beállított wlan hálózatnak is. (egyébként gyakran megesik, hogy nincs ott az épp elérhető hálózat. Ekkor wlan keresése)
Az alk. kezelőben van néhány opció de szerintem nem arra gondoltál. :hmm2:
Nekem nem akar csatlakozni, vagyis nem is kérdezi a hozzáférésit... :confused2: Gondolom felugró ablaknak kéne lennie, de semmi ilyesmi nincs.
Valóban nem az alk. kezelőre, hanem a program beállítások menüpontjára gondoltam.

Köszi a választ! Most gondolkodom progi törlésén, pedig nagyon tetszik! :hmm2:
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Opera Mini

Hozzászólás Szerző: Damir »

Basslovers írta:
MrAngelo írta:Nem. Amikor csatlakozik, akkor kérdezi a hozzáférési pontot és ott kell lennie a listában a már beállított wlan hálózatnak is. (egyébként gyakran megesik, hogy nincs ott az épp elérhető hálózat. Ekkor wlan keresése)
Az alk. kezelőben van néhány opció de szerintem nem arra gondoltál. :hmm2:
Nekem nem akar csatlakozni, vagyis nem is kérdezi a hozzáférésit... :confused2: Gondolom felugró ablaknak kéne lennie, de semmi ilyesmi nincs.
Valóban nem az alk. kezelőre, hanem a program beállítások menüpontjára gondoltam.

Köszi a választ! Most gondolkodom progi törlésén, pedig nagyon tetszik! :hmm2:
Hagytam pihenni,tegnap óta tökéletesen megy az alap beállításokkal :D
Nem tudom mi lehetett a gondja....
Basslovers
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2009-02-12 csüt. 17:53:14
Készüléktípus: Nokia Lumia 620 + Nokia E7
Has thanked: 22 times
Been thanked: 2 times

Re: Opera Mini

Hozzászólás Szerző: Basslovers »

Nálam mindegyik Opera Mini szar! Nem kérdezi, hogy hova csatlakozzon! Töltöttem le innen, az eredeti oldalról pc-re, onnan telóra, de volt, hogy egyenesen telóra töltöttem. Mindig ugyanaz a hiba! :duhos2:

Feltettem a Mobile 10-est, az tökéletesen megy, csatlakozik meg minden, viszont rendkívül sok RAM-ot eszik. 25-30MB-ot simán használ. Ez azért gáz, mert ha megy mellette a SPB Mobile Shell, akkor kb. 6-7MB marad, amivel meg lefagy a teló(vagyis a reakcióideje lecsökken 1 percre). :cry2:

Valaki valamelyik problémámra tud megoldást?

Előre is köszi!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Opera Mini

Hozzászólás Szerző: Damir »

Basslovers írta:Nálam mindegyik Opera Mini szar! Nem kérdezi, hogy hova csatlakozzon! Töltöttem le innen, az eredeti oldalról pc-re, onnan telóra, de volt, hogy egyenesen telóra töltöttem. Mindig ugyanaz a hiba! :duhos2:

Feltettem a Mobile 10-est, az tökéletesen megy, csatlakozik meg minden, viszont rendkívül sok RAM-ot eszik. 25-30MB-ot simán használ. Ez azért gáz, mert ha megy mellette a SPB Mobile Shell, akkor kb. 6-7MB marad, amivel meg lefagy a teló(vagyis a reakcióideje lecsökken 1 percre). :cry2:

Valaki valamelyik problémámra tud megoldást?

Előre is köszi!
Leírom nekem hogyan sikerült...

Beállítottam egy fix pontot (T-s mobilnetet), 2 napig használtam, aztán átkapcsoltam és azóta tökéletesen válogat.
Az m.opera.com-ról töltöttem le a telefonnal.
Blade96
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-08-24 kedd 09:21:00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Opera Mini

Hozzászólás Szerző: Blade96 »

Én ezt használom!

Szerintem nagyon király!!

Ajánlom mindenkinek
Válasz küldése

Vissza: “Hálózat, internet kezelők”