Játékok telepítése

Minden egyéb Java játékok témái, amik nem foglalkoznak a fentiekkel
Avatar
bikemano
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 16:35:21
Készüléktípus: iPhone 3G
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Erdély
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Játékok telepítése

Hozzászólás Szerző: bikemano »

Hello!

Nekem a Clone_3D nevű java játék telepitésével lenne egy kis problémám.
Szoval az lenne a gondom, hogy elkezdem a telepitést, kiválasztom, hogy hová szeretném telepiteni és ezekután neki is kezd a telepitésnek, de amikor befejezödne küld egy ilyen hibaüzebetet: "Nem lehet telepiteni !"
Ja és persze a játék neve mellet felvan tüntetve, hogy Nokia N95 készülékre (én is ilyen készülékre probáltam telepiteni) http://nokiaprogramok.hu/modules.php?na ... w&id=30246
Szoval mi lehet a probléma ?
Esetleg, probálta ki valaki N95 nokiára feltelepiteni rajtam kivül és sikerrel is járt ?
:hmm2:
Nokia 3310 ► Nokia 3650 ► Nokia 3300 ► Sony Ericsson P800 ► Nokia N72 Black ► Nokia N73 ► Nokia N95 + Nokia 6600 ► Nokia N73 ► Apple iPhone 3G 8GB
Stormcorner
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-01-10 vas. 22:41:57
Készüléktípus: Nokia 5130 XpressMusic
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Játékok telepítése

Hozzászólás Szerző: Stormcorner »

Sziasztok!

Nekem olyan problémám lenne, hogy nagyjából 1megás játékokat elindítotok a telefonomon, de azt írja, hogy túl nagy a java alkalmazás mérete. Kicsivel nagyobb méretnél pedig még PC Suite-n sem bírom áthúzni telóra. Mit tudok ezzel csinálni, hogy elinduljon?
Pedig elvileg indulnia kéne a készülékemen.(5130 XpressMusic)
Avatar
maggi_1886
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:36
Készüléktípus: ZTE Blade Nokia N82
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Játékok telepítése

Hozzászólás Szerző: maggi_1886 »

magygab írta:Sziasztok a segítségeteket kérném!
Hogy tudok e75-ös telefonomra feltelepíteni játékokat, mik a lépések és hova kell másolnom a telefonba a telepítőt ? :blush: :sad:
vagy átküldöd Bluetooth-on, vagy adatkábellel felmásolod. a fájlkezelőben megkeresed és rákattintasz és telepíted :!:
Samsung Galalxy SII vk.6.4 final
Nokia N82 Black 2Gb Micro Sd
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Játékok telepítése

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Stormcorner írta:Sziasztok!

Nekem olyan problémám lenne, hogy nagyjából 1megás játékokat elindítotok a telefonomon, de azt írja, hogy túl nagy a java alkalmazás mérete. Kicsivel nagyobb méretnél pedig még PC Suite-n sem bírom áthúzni telóra. Mit tudok ezzel csinálni, hogy elinduljon?
Pedig elvileg indulnia kéne a készülékemen.(5130 XpressMusic)
Kivételesen igaza van a telónak, túl nagyok azok az alkalmazások, mondhatni egy s40-es készüléknek nem egészséges ekkorákat futtatni, de nem ez a lényeg, hanem az, hogy az s40-nél a mindenkori legnagyobb futtatható java fájl az max 1mega.
Gyakorlatilag meg bőven ez alatt kéne lennie, mert nálam az 1 mega körüli játék azt jelenti, hogy te nem a telódra valót töltöttél.
gabee
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:35:11
Készüléktípus: Samsung Sgh-D900i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Játékok telepítése

Hozzászólás Szerző: gabee »

Heló,SGH D900i telómra nem tok játékot telepíteni beírtam a JAVA invitáló kódot rámentem a hívra és azt írta ki h nem megengedett. mi a teendő??
Raptor26
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010-01-18 hétf. 21:44:26
Készüléktípus: Nokia N73
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Játékok telepítése

Hozzászólás Szerző: Raptor26 »

Sziasztok! Ha tudok segítsetek légyszi! A problémám a következő: Hogy kell feltelepíteni a Shadow warrior nevű játékot nokia n73-ra, hogy az el is induljon? hálás lennék, ha valaki leírná lépésről lépsre, hogy mit hova másoljak stb. Odáig jutok vele, hogy elindítom, a képernyőn kék csíkok vannak átlósan, majd utána Kiírja, hogy 3D REALMS, és ezután kilép:(.
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Játékok telepítése

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Raptor26 írta:Sziasztok! Ha tudok segítsetek légyszi! A problémám a következő: Hogy kell feltelepíteni a Shadow warrior nevű játékot nokia n73-ra, hogy az el is induljon? hálás lennék, ha valaki leírná lépésről lépsre, hogy mit hova másoljak stb. Odáig jutok vele, hogy elindítom, a képernyőn kék csíkok vannak átlósan, majd utána Kiírja, hogy 3D REALMS, és ezután kilép:(.
Könnyen lehet, hogy RAM probléma áll fenn. A játéknak minimum 16Mb szabad RAM kell. Nem tudom, melyik sis verzió van feltelepítve nálad, mindenesetre privátban küldtem egyet, állítólag kevésbé RAM zabáló.

Telepítés menete:
1. telepítsd a sis fájlt a memóriakártyára
2. a játék fájljait másold az E:/shadowwarrior mappába
3. teló újraindít és katt az ikonra

A billentyűzet kiosztást a játékban is beállíthatod vagy eleve tartalmazza a cfg fájl.
Raptor26
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010-01-18 hétf. 21:44:26
Készüléktípus: Nokia N73
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Játékok telepítése

Hozzászólás Szerző: Raptor26 »

Ez a verzió van meg, de sajnos kilép:( Azért köszönöm, hogy megpróbáltál segíteni. De majd még utánajárok én ennek a dolognak. Volt már nekem ilyen gondom a Duke Nukem-mel, aztán addig kerestem a neten, amíg nem találtam olyan verziót, ami elindult nekem is. De lehet, hogy a RAM-om kevés, teló újra indítása után, meg néhány process bezárása után olyan 18-20 MB.
kokenyj
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-02-28 vas. 12:26:13
Készüléktípus: Nokia E51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Játékok telepítése

Hozzászólás Szerző: kokenyj »

Nekem E51-em van és hiába töltök le symbianos cuccokat nem tudom feltelepíteni!!
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Játékok telepítése

Hozzászólás Szerző: potter55 »

kokenyj írta:Nekem E51-em van és hiába töltök le symbianos cuccokat nem tudom feltelepíteni!!
Mit ír ki a telefon telepítésnél?

Majd legközelebb az E51 topikba írj, mert itt OFF.
Ez a topik játékokról szól és java-s fórumban nem kéne symbianról beszélgetni.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Válasz küldése

Vissza: “Egyéb”