Játékok telepítése

Minden egyéb Java játékok témái, amik nem foglalkoznak a fentiekkel
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Játékok telepítése

Hozzászólás Szerző: potter55 »

magygab írta:Sziasztok a segítségeteket kérném!
Hogy tudok e75-ös telefonomra feltelepíteni játékokat, mik a lépések és hova kell másolnom a telefonba a telepítőt ? :blush: :sad:
A fájlkezelőbe felmásolod vagy a 240x320-as java (.jar) játékot vagy az s60v3-as symbianos (.sis) játékot és rákattintasz a .jar vagy .sis fáljra és telepíted.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
magygab
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-12-10 csüt. 21:35:48
Készüléktípus: e75
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Játékok telepítése

Hozzászólás Szerző: magygab »

demagát a játékot hova rakjam fel a memo kártyára, meik mappába hogymeg találjam??
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Játékok telepítése

Hozzászólás Szerző: ferret »

magygab írta:demagát a játékot hova rakjam fel a memo kártyára, meik mappába hogymeg találjam??
Teljesen mindegy, hogy hova másolod a fájlt. A lényeg, hogy meg kell nyitni és elindul a telepítés. Nagyjából, mint PC-n az exe. Azt is megnyitod és telepíted és symbinél is ez a szitu. Utána amit fájlt(sis, sisx, vagy jar) le is törölheted.
Kép Kép
magygab
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-12-10 csüt. 21:35:48
Készüléktípus: e75
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Játékok telepítése

Hozzászólás Szerző: magygab »

de nem találom a telefonba hogy hova raktam
t.benedek92
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2009-07-25 szomb. 11:50:36
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 12 times
Been thanked: 12 times

Re: Játékok telepítése

Hozzászólás Szerző: t.benedek92 »

magygab írta:de nem találom a telefonba hogy hova raktam
x-plore kereséssel próbáld meg, vagy tedd rá mégegyszer a játékot a telódra és hagyd a fenébe az előzőt,az install fájlok nem foglalnak annyira vészesen sok helyet.
"Attól hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos,hogy a víz a hülye."
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Játékok telepítése

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Ha nem gigában mérhető a telefon belső memóriája, akkor a fájlok másolása ajánlott a memóriakártyára (mégpedig a telót a pc-hez csatlakoztatva adatátviteli avagy újabb telóknál tároló módban, mert ilyenkor a pc a memóriakártyát pendrive-ként kezeli és átlátható, hogy mit hova másolsz, miután végeztél ne felejtsd el a pc-ről lecsatlakoztatni, úgy mint egy pendrive-ot).
A memókártyán külön mappát is létrehozhatsz és belemásolhatod a kívánt fájlokat egy ilyen helyen tuti megtalálod.
Ha kész vagy a másolással, akkor rákattintás után meg fogja kérdezni, hogy hova telepítse és ajánlott a memóriakártyára.
pal
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009-12-16 szer. 20:59:01
Készüléktípus: NOKIA 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Játékok telepítése

Hozzászólás Szerző: pal »

heló!
Nkem oylan gondom lenne,h van pár sis/sisx es game amit felraknék a telómra fel is másolom meg fel is telepítem de utána hiába megyek rá a játékra az nem csinál semmit.mi leeht az oka?
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Játékok telepítése

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

pal írta:heló!
Nkem oylan gondom lenne,h van pár sis/sisx es game amit felraknék a telómra fel is másolom meg fel is telepítem de utána hiába megyek rá a játékra az nem csinál semmit.mi leeht az oka?
Az, hogy ezek nem 5800-ára valók, valószinűleg s60v3-ra való játékokat szereztél be, legközelebb s60v5-re vagy kimondottan 5800-ára valót tölts le.
Az tény, hogy nem sok symbian játékra számíthatsz, inkább a java játékok vannak többségben. Ez utóbbinál *.jar a kiterjesztés.
pal
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009-12-16 szer. 20:59:01
Készüléktípus: NOKIA 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Játékok telepítése

Hozzászólás Szerző: pal »

ő lenne az egyik szóban forgó game http: :censored:
+ van még az assasins creed 2 hd változata ami jar fájlban van és amikor elinditom azt írja nem támogatja a a displayt reseteljem a képernyőt.http: :censored:
előre is köszi
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Játékok telepítése

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

pal írta:ő lenne az egyik szóban forgó game http://
+ van még az assasins creed 2 hd változata ami jar fájlban van és amikor elinditom azt írja nem támogatja a a displayt reseteljem a képernyőt.http://
előre is köszi
muszáj volt törölni a linkeket, mert a Gameloft által készített játékokat tilos a fórumba belinkelni,
ami a játékokat illeti, a Ferrari gt evolution hd nem készült el 5800-ra, hd alatt a symbian verziót értjük, viszont lehet,h java verzio van rá, ezt nem tudom, utána kell nézni
az Assassin's Creed 2ből egyelőre nincs hd csak java van, ezt nekem is volt szerencsém kipróbálni egy 5800án és ugyanazt tapasztaltam amit te, szóva egyelőre nem tudom a megoldást, vagy beállítást kell állítani vagy másik verziót kell keresni
Válasz küldése

Vissza: “Egyéb”