Játékok

Minden egyéb Java játékok témái, amik nem foglalkoznak a fentiekkel
Avatar
Metzgermeister
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2009-08-02 vas. 21:05:40
Készüléktípus: N95
Tartózkodási hely: Debrecen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Játékok

Hozzászólás Szerző: Metzgermeister »

luciuscornelius írta:Ez a bluetooth csatlakozásdi függ a játékok verzíóitól is. pl Potter55 esetében, ha a Gameloft Texas hold'em pokerét próbálgatta, ott az a helyzet, hogy s60-ra van x verzió, de csak 1 támogatja a bluetooth multit és ebből következik, hogy s40-re 1 ilyen verzió sincs. Mert s40-re egyébként sem jellemző, hogy 1 megás jávákat készítenének bluetooth csatlakozással.

Szóval sok múlik azon, hogy mely játék hanyadik verzióját próbálják futtatni, mert lehet, hogy hihetetlen, de van különbség java és java között. Tehát 2 N73 között ezt ajánlanám, mert a 6210 navi esetében sajna közbe szólhat a symbian eltérése is, vagyis 9.1 nem egyenlő a 9.3-mal, igyekezni kell a telóhoz való játékot letölteni, mert nem mindig az a célra vezető, ha egyazon játékot telepítünk minden egyes telóra.
Na én is okosabb lettem,viszont itt most az az érdekes,hogy korábban ugyanazt a verziót tettem ár az N73-ra,és k800i-val simán játszottunk,most meg nem megy:S
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Játékok

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Azt nem írtam, hogy nem fordulhat elő az, hogy ugyanazon verzió jól fut 2 teljesen különböző telón (és sok esetben nincs is lehetőség a másik telóhoz való verziót kipróbálni), de ettől függetlenül még áll az logikus tény, hogy ha van a telóra való verzió, akkor azt kell kipróbálni, mert erre van a legtöbb esély, hogy jól fusson (vagyis SE-ra kerüljön SE verzió, N73-ra meg N73 verzió), ha nincs valamelyikre való verza vagy nem válik be, akkor ez van, a fejlesztők valamit elszurtak.

és akkor lehet próbálgatni, hogy melyik verzió működik, de ez már távol áll attól, amit fent leírtam. :D

Egyébként ez a Sony Ericsson dolog sem lepett meg, hiszen elég sok esetben lehetett arról hallani, hogy jobban futtatják a java játékokat, mint a Nokiák. Ez is a különbözőség számlájára írható és benne van a pakliban, hogy nem jön létre stabil bluetooth kapcsolat.

Mert ha megkérdeznénk egy fejlesztőt, aki részt vett pl. a Texas hold'em poker megírásában és feldobnánk egy kérdést, hogy az N95 miért nem csatlakozik a SE-hoz és fordítva, azt mondaná, hogy hasonló Nokiával próbálkozzunk, mert így írták meg, a többi dolog az ügyeskedés és szerencse kategória, még akkor is, ha tudjuk, hogy mindkét oldalon ugyanarról a java játékról van szó, vagyis elvileg mennie kéne, nem is kicsit, nagyon :D
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Játékok

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Ma is játszottunk azzal a játékkal :D (órán nem kellett semmit csinálni csak csöndben maradni :D ).
És két N73 között elsőre nem indult el a játék, csak akkor ha kiléptünk és ki be kapcsoltuk a bluetooth-t és utána a játék megtalálta és utána kb 4 parit le is játszottunk. :D De ez a póker játék nagyon jó, akkor hatan is lehet vele játszani. :D
Valamikor meg akkor találta meg a kapcsolatot, hogy közelebb hoztuk a két telefont, és egyből megtalálta, de szerintem ez véletlen, vagy nem? :D
Utána kipróbáltuk hogy először én a Host-ra megyek á után ő pedig a Join-ra, mert eddig csak ahogy jött úgy volt, de legközelebb is így fogjuk, mert így mintha hamarabb lett kapcsolat, de lehet ez is életlen, vagy nem? :D
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Játékok

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Az igazán jó hír, hogy egyszerre többen is lehet bluetooth-on keresztül játszani, mondjuk a pókernek így van igazán értelme.
Végül is hányan próbáltátok ki egyszerre(max)? Mindenkinek sikerült stabilan csatlakozni? Gondolom az x emberből nem mindenki szaladgál N73-mal.
HOSTnak valakinél mindig lennie kell, a többiek meg JOINolnak. Elvileg mindegy, hogy ki a host, de a gyakorlatban valóban előfordul, hogy egy bizonyos telón a legstabilabb.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Játékok

Hozzászólás Szerző: potter55 »

luciuscornelius írta:Az igazán jó hír, hogy egyszerre többen is lehet bluetooth-on keresztül játszani, mondjuk a pókernek így van igazán értelme.
Végül is hányan próbáltátok ki egyszerre(max)? Mindenkinek sikerült stabilan csatlakozni? Gondolom az x emberből nem mindenki szaladgál N73-mal.
HOSTnak valakinél mindig lennie kell, a többiek meg JOINolnak. Elvileg mindegy, hogy ki a host, de a gyakorlatban valóban előfordul, hogy egy bizonyos telón a legstabilabb.
Jaj azt nem írtam oda hogy csak ketten próbáltuk ki :oops: és még van kettő plusz symbianos telefon majd holnap talán rá tudom őket venni hogy kipróbáljuk, de az nem biztos, hogy ők is megengedik majd holnap elválik.
De a telepítő rajta van a telefonon, vagyis ilyen akadálya nincs. :D
Korábban próbálkoztunk egy 6300-val de azzal nem jött össze a dolog (de jó lett volna mert abból több van mint symbianosból :D ).
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Játékok

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Snake it 3D

Kép

video
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Játékok

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

WORMS

Kép
KépKépKép
Avatar
bikemano
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 16:35:21
Készüléktípus: iPhone 3G
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Erdély
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Játékok

Hozzászólás Szerző: bikemano »

luciuscornelius írta:WORMS

Kép
KépKépKép
:lol: Ez nem is rossz :D
Nokia 3310 ► Nokia 3650 ► Nokia 3300 ► Sony Ericsson P800 ► Nokia N72 Black ► Nokia N73 ► Nokia N95 + Nokia 6600 ► Nokia N73 ► Apple iPhone 3G 8GB
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Játékok

Hozzászólás Szerző: potter55 »

A Worms mindig jó, szerintem. :D
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Játékok

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Vampire Origins

iPhone gamma

video
Válasz küldése

Vissza: “Egyéb”