Játékok

Minden egyéb Java játékok témái, amik nem foglalkoznak a fentiekkel
Athoss94
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009-11-11 szer. 16:55:04
Készüléktípus: Nokia C6-01
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Játékok

Hozzászólás Szerző: Athoss94 »

Sziasztok!

Karoshi van telefonra?
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Játékok

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Athoss94 írta:Sziasztok!

Karoshi van telefonra?
Nem tudok róla, hogy lenne.
csanad87
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009-11-22 vas. 17:02:25
Készüléktípus: n97
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Játékok

Hozzászólás Szerző: csanad87 »

sziasztok,

olyan gondom van N97-en,hogy a játék max csak a képernyő felében jelenik meg, a másik felében pedig egy virtuális billentyűzet van.
nem tudjátok hogy lehet eltüntetni a billentyűzetet a játékot pedig teljes képernyőn futtatni? köszi
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Játékok

Hozzászólás Szerző: potter55 »

csanad87 írta:sziasztok,

olyan gondom van N97-en,hogy a játék max csak a képernyő felében jelenik meg, a másik felében pedig egy virtuális billentyűzet van.
nem tudjátok hogy lehet eltüntetni a billentyűzetet a játékot pedig teljes képernyőn futtatni? köszi
Próbáld meg így: Beállítások-alkalmazáskezelő-telepített alkalmazások-rámész a progira-opciók-programcsomag beállítás,képernyőn megjelenő billentyűzet----ki.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
csanad87
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009-11-22 vas. 17:02:25
Készüléktípus: n97
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Játékok

Hozzászólás Szerző: csanad87 »

sikerült :) kösz szépen:)
Avatar
Metzgermeister
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2009-08-02 vas. 21:05:40
Készüléktípus: N95
Tartózkodási hely: Debrecen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Játékok

Hozzászólás Szerző: Metzgermeister »

Sziasztok!
Kérdésem a következő:Miért van az,hogy amikor bluetooth-on próbálunk játszani a haverokkal akkor nem minden játékkal sikerül. Most N73-am van,előtte 6210Navim volt,azelőtt pedig szintén N73. Azon ment minden játék bluetooth-on keresztül. A 6210 Navigator-nál szembesültem először azzal,hogy bizony itt le kell mondani a BT játékokról!Visszacseréltem a telefonomat N73-ra és reméltem,hogy minden a régi lesz,de egyáltalán nem lett az. Bizonyos szoftver verzióknál nem megy ez?Vagy hogy működik ez?Mi a megoldás. downgrade nem akadály,házilag is meg tudom csinálni!Jelenlegi szoft verzióm:4.0839.42.2.1
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Játékok

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Metzgermeister írta:Sziasztok!
Kérdésem a következő:Miért van az,hogy amikor bluetooth-on próbálunk játszani a haverokkal akkor nem minden játékkal sikerül. Most N73-am van,előtte 6210Navim volt,azelőtt pedig szintén N73. Azon ment minden játék bluetooth-on keresztül. A 6210 Navigator-nál szembesültem először azzal,hogy bizony itt le kell mondani a BT játékokról!Visszacseréltem a telefonomat N73-ra és reméltem,hogy minden a régi lesz,de egyáltalán nem lett az. Bizonyos szoftver verzióknál nem megy ez?Vagy hogy működik ez?Mi a megoldás. downgrade nem akadály,házilag is meg tudom csinálni!Jelenlegi szoft verzióm:4.0839.42.2.1
Ez jó kérdés. Nekem megy a bluetooth játék (poker) egy másik N73-sal.
De 6300-val is ki lett próbálva de azzal nem sikerült az én N73osamt hozzá csatlakoztatni.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: Játékok

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

Igen sajnos néha nem szeretnek párosodni :D Az okára még én sem jöttem rá :S
Kép
Kép
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Játékok

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Ez a bluetooth csatlakozásdi függ a játékok verzíóitól is. pl Potter55 esetében, ha a Gameloft Texas hold'em pokerét próbálgatta, ott az a helyzet, hogy s60-ra van x verzió, de csak 1 támogatja a bluetooth multit és ebből következik, hogy s40-re 1 ilyen verzió sincs. Mert s40-re egyébként sem jellemző, hogy 1 megás jávákat készítenének bluetooth csatlakozással.

Szóval sok múlik azon, hogy mely játék hanyadik verzióját próbálják futtatni, mert lehet, hogy hihetetlen, de van különbség java és java között. Tehát 2 N73 között ezt ajánlanám, mert a 6210 navi esetében sajna közbe szólhat a symbian eltérése is, vagyis 9.1 nem egyenlő a 9.3-mal, igyekezni kell a telóhoz való játékot letölteni, mert nem mindig az a célra vezető, ha egyazon játékot telepítünk minden egyes telóra.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Játékok

Hozzászólás Szerző: potter55 »

luciuscornelius írta:Ez a bluetooth csatlakozásdi függ a játékok verzíóitól is. pl Potter55 esetében, ha a Gameloft Texas hold'em pokerét próbálgatta, ott az a helyzet, hogy s60-ra van x verzió, de csak 1 támogatja a bluetooth multit és ebből következik, hogy s40-re 1 ilyen verzió sincs. Mert s40-re egyébként sem jellemző, hogy 1 megás jávákat készítenének bluetooth csatlakozással.

Szóval sok múlik azon, hogy mely játék hanyadik verzióját próbálják futtatni, mert lehet, hogy hihetetlen, de van különbség java és java között. Tehát 2 N73 között ezt ajánlanám, mert a 6210 navi esetében sajna közbe szólhat a symbian eltérése is, vagyis 9.1 nem egyenlő a 9.3-mal, igyekezni kell a telóhoz való játékot letölteni, mert nem mindig az a célra vezető, ha egyazon játékot telepítünk minden egyes telóra.
Igen azt próbálgattam és nagyon jól működik. :D
Ezt nem is tudtam hogy ettől függ a bluetooth-s multi játék, de megint okosabb lettem. Köszönöm.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Válasz küldése

Vissza: “Egyéb”