Galaxy on Fire 2

Csak a Java 3D-s játékok témái
lumper
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011-02-20 vas. 21:07:03
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Galaxy on Fire 2

Hozzászólás Szerző: lumper »

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Megakadtam a storyban. Ha egy bázisnál megnézem mi a story feladata, akkor semmi konkrétat nem ír csak maszlagot, ha pedig rányomok hogy check location, akkor elvezet a Buntta rendszerbe, de onnan tovább vezet lefele... Csakhogy ott már nincs több rendszer... Sajnos a párbeszédükre se figyeltem, csak arra emlékszem hogy azt akarja, hogy elmenjek egy féreglyukba lerakjak valami szondát, meg visszahozzam stb. de nem értem hova kéne mennem.

Előre is köszi a válaszokat
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Galaxy on Fire 2

Hozzászólás Szerző: potter55 »

lumper írta:Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Megakadtam a storyban. Ha egy bázisnál megnézem mi a story feladata, akkor semmi konkrétat nem ír csak maszlagot, ha pedig rányomok hogy check location, akkor elvezet a Buntta rendszerbe, de onnan tovább vezet lefele... Csakhogy ott már nincs több rendszer... Sajnos a párbeszédükre se figyeltem, csak arra emlékszem hogy azt akarja, hogy elmenjek egy féreglyukba lerakjak valami szondát, meg visszahozzam stb. de nem értem hova kéne mennem.

Előre is köszi a válaszokat
Ha jól emlékszek, akkor a Droid (vagy mi?) rendszerbe kell menned. Ahhoz kell egy hipertér hajtómű, amihez össze kell gyűjtetned a hozzávalókat és összerakni. Annak a bluesprint (ha jól emlékszek) már nem tudom, hogy hol tudod beszerezni. Már nagyon régen játszottam vele és vittem végig.
Vagy valahol van egy féreglyuk? Nem tudom már pontosan sajnos.

Én se tudok jól angolul, de nyomogattam órákig mire rájöttem mit kell csinálni. Valamikor én is megakadtam, de nem adtam fel. :)
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
lumper
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011-02-20 vas. 21:07:03
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Galaxy on Fire 2

Hozzászólás Szerző: lumper »

Köszi a választ, nekem az a ciki hogy jól tudok angolul, csak már kezdett elegem lenni, hogy annál a résznél semmi fontosat nem mondtak csak nyomták a maszlagot, ezért a végét lepörgettem olvasás nélkül. Azóta néztem képeket, meg videókat a játékról és én úgy láttam, hogy a Buntta rendszer alatt lévő naprendszerbe kell menni, csakhogy nekem nem megy lejjebb a térkép... máshogy meg még nem jöttem rá hogy hogy tudnám rávenni a hajót hogy odaugorjon, csak úgy hogy a térképen jelölöm ki...
Lehet igazából hogy valami nem stimmel a játékkal, bugos és azért nem tudom lejjebb vinni... de ki tudja.
Majd még keresek blueprintseket, hátha tényleg az kell hozzá.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Galaxy on Fire 2

Hozzászólás Szerző: potter55 »

lumper írta:Köszi a választ, nekem az a ciki hogy jól tudok angolul, csak már kezdett elegem lenni, hogy annál a résznél semmi fontosat nem mondtak csak nyomták a maszlagot, ezért a végét lepörgettem olvasás nélkül. Azóta néztem képeket, meg videókat a játékról és én úgy láttam, hogy a Buntta rendszer alatt lévő naprendszerbe kell menni, csakhogy nekem nem megy lejjebb a térkép... máshogy meg még nem jöttem rá hogy hogy tudnám rávenni a hajót hogy odaugorjon, csak úgy hogy a térképen jelölöm ki...
Lehet igazából hogy valami nem stimmel a játékkal, bugos és azért nem tudom lejjebb vinni... de ki tudja.
Majd még keresek blueprintseket, hátha tényleg az kell hozzá.
Az fog kelleni. Khador Drive-nek hívják és a Nepis-nél találod meg a blueprintjét. Majd kell hozzá Void kristály, amit pedig a Void rendszerben találsz meg, ott kell bányászni, ez a legjobb hozzá: Gunant's Drill , ezt pedig a Nehébru-nál találod meg. A Void rendszerbe majd egy féreglyukon tudsz bemenni, ezzel majd találkozol, amikor mondják. Ha az elkészültek, utána már tudsz ugrani bárhova.
Meg egy kér bolygónál kapsz új rendszereket is.

Én ezt a verziót használom.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
lumper
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011-02-20 vas. 21:07:03
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Galaxy on Fire 2

Hozzászólás Szerző: lumper »

Nekem ugyanez a verzió van meg (1.0.3) . Most akkor majd nekiállok megkeresni a Khador Drive-ot meg szerválok majd valahonnan Void kristályt.
Köszi a segítséget, majd megírom hogy sikerült-e vagy sem :D

Szerk.: Most találtam egy képet, ahol Bunttától lefelé van még egy rendszer, a Pescal Inartu... engem pont oda vezetne a térkép, de nem tudom lejjebb görgetni hogy kijelöljem... lehet mégis valami a játékkal hibádzik...
Itt a kép http://i32.tinypic.com/demkig.jpg
eSTe™
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011-02-20 vas. 10:39:32
Készüléktípus: C6-00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Galaxy on Fire 2

Hozzászólás Szerző: eSTe™ »

az lenne a kérdésem hogy lehet ezt a játétok jól játszani olyan telon ( C6-00 ) ami nem támogatja a multi touch ot ?
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Galaxy on Fire 2

Hozzászólás Szerző: potter55 »

lumper írta:Nekem ugyanez a verzió van meg (1.0.3) . Most akkor majd nekiállok megkeresni a Khador Drive-ot meg szerválok majd valahonnan Void kristályt.
Köszi a segítséget, majd megírom hogy sikerült-e vagy sem :D

Szerk.: Most találtam egy képet, ahol Bunttától lefelé van még egy rendszer, a Pescal Inartu... engem pont oda vezetne a térkép, de nem tudom lejjebb görgetni hogy kijelöljem... lehet mégis valami a játékkal hibádzik...
Itt a kép http://i32.tinypic.com/demkig.jpg
Azt is meg kell keresmi. Az egyik bolygónál kapod meg azt az új rendszert. Sajnos azt már nem tudom, hogy hol.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Galaxy on Fire 2

Hozzászólás Szerző: potter55 »

eSTe™ írta:az lenne a kérdésem hogy lehet ezt a játétok jól játszani olyan telon ( C6-00 ) ami nem támogatja a multi touch ot ?
Az nem érdekes, mert s60v3-ra írt játék, ahol ennek nincs jelentősége.
Elvileg elindul C6-on is, de lehet kell hozzá virtuális billentyűzet.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
eSTe™
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011-02-20 vas. 10:39:32
Készüléktípus: C6-00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Galaxy on Fire 2

Hozzászólás Szerző: eSTe™ »

potter55 írta:
eSTe™ írta:az lenne a kérdésem hogy lehet ezt a játétok jól játszani olyan telon ( C6-00 ) ami nem támogatja a multi touch ot ?
Az nem érdekes, mert s60v3-ra írt játék, ahol ennek nincs jelentősége.
Elvileg elindul C6-on is, de lehet kell hozzá virtuális billentyűzet.



nah leszedtem innen :
http://www.brothersoft.com/mobile/galax ... 57845.html

kiválasztottam hogy C6-00 ra, átmásoltam a telóra a 2 fáljt, feltelepítettem ,viszont picit fura, ugyanis úgy van megcsinálva hogy elvan vállasztva a képernyő ,egyik fele a játék, a másik az irányítő gombok, pedig néztem róla youtube videót ott pedig a játékképernyőn van a mozgató gombok, csak így viszont kb alig lehet látni a játékot , options be van vmi lehetőség erre ? mert így nem vmi jó
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Galaxy on Fire 2

Hozzászólás Szerző: potter55 »

eSTe™ írta: nah leszedtem innen :
http://www.brothersoft.com/mobile/galax ... 57845.html

kiválasztottam hogy C6-00 ra, átmásoltam a telóra a 2 fáljt, feltelepítettem ,viszont picit fura, ugyanis úgy van megcsinálva hogy elvan vállasztva a képernyő ,egyik fele a játék, a másik az irányítő gombok, pedig néztem róla youtube videót ott pedig a játékképernyőn van a mozgató gombok, csak így viszont kb alig lehet látni a játékot , options be van vmi lehetőség erre ? mert így nem vmi jó
A symbian-os verzióról láttad a videót. De az meg nem fut c6-on.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “3D-s játékok”