EA Mobile NEED FOR SPEED HOT PURSUIT

Csak a Java 3D-s játékok témái
Avatar
laci0303
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2009-08-04 kedd 15:45:31
Készüléktípus: Nokia N95 8GB
Tartózkodási hely: Baja, Magyarország
Has thanked: 0
Been thanked: 0

EA Mobile NEED FOR SPEED HOT PURSUIT

Hozzászólás Szerző: laci0303 »

Kép

                                                        Kép

Néhány nappal/héttel a EA és a Criterion új Hot pursuit részének PC illetve konzol változata előtt, váratlanul megjelent mobil változatban is. A játékot s60v3 s60v5 és iphone tulajdonosok 3D-ben is élvezhetik. Ha eddig netán valaki várt egy újabb HD játékot rég elfeledett symbian rendszerére, jelentem, megérkezett!

1. Rész: Kezdeti stádium :jobbra:

Mivel a játék s60v3 és v5 tulajdonosok számára egyelőre kizárólag cseh és orosz nyelven létezik, gondoltam nyújtok némi segítséget azzal, hogy leírom, mi mit jelent a menüben, amely a leglényegesebb ahhoz, hogy játszani tudjunk

A játék rögtön a JAZYK, azaz NYELV kérdéssel indít, itt válasszuk a CESTINA (azaz Cseh) nyelvet. A következő kérdés, a ZVUK, tehát HANG, ezzel belátásunk szerint cselekedjünk.
A menü fentről lefelé a következő:

QUICK RACE (Gyors verseny) (RYCHLY ZÁVOD)
HOT PURSUIT (Ez felel meg a karrier módnak)
TROPHIES (Trófeák - csehül OCENENÍ)
OPCIÓK (Moznosti)
HELP (Pomoc)
O HRE (A játék) - nem tudom mit takarhat pontosan
EXIT (Fontos gomb a játék kezelésének szempontjából ;) ) (csehül: UKONCIT)


Az opciókon belül a következőket választhatjuk:

VIBRÁCIÓ (vibrace), Sebességmérő beállítása (RYCH JEDNOTRY) (ajánlott KM/H), Jármű jelölése ( :?2: )(csehül: Znaceni vozu)
Az igen nem gombok csehül:
ZAP=ON
VYP=OFF

2. Rész: Gyors verseny :auto:

Aki már feltelepítette a telefonjára ezt a játékot, tételezzük fel, türelmetlenül várja, mikor versenyezhet végre egy jót. Ezért kezdem a Quick Race ponttal a játék ízekre szedését.
E menüpont alatt mindjárt tehetünk egy kört újdonsült játékunkban. Egyszerű mobilos versenyzős játékhoz méltóan 4 körös verseny egyetlen választható autóval, egy BMW-vel, a többi autó ZAMCENC (azaz zárva-closed-) felirat alatt egyelőre.
A pályák mind különböznek egymástól, ezen a ponton talán még jobban is hasonlít a klasszikus Hot Pursuitra :tongue2:
A verseny a Hot Pursuitok általános szabályai szerint zajlanak: nyerd meg a versenyt, miközben rendőrök és a közúti forgalom is az utadban lesz, na meg persze a versenyző kollégák.
Verseny közben előhozhatjuk a Quickrace menüt, ami a következő, fentről lefelé (cseh megfelelőjét most kihagyom)

Verseny folytatása
Verseny újraindítása
Opciók
Segítség
Vissza a menübe


A rendőrök és a versenyzők kiütéséért külön pont jár, valamint minden egyes helyezés megszerzéséért is. A forgalom lassít, sőt meg is állít, a rendőrök barikádokat helyeznek az útra (meg saját magukat).
Ennyi lenne a quickrace tárgyalása, hamarosan folytatom az Irányítás, Karrier, Grafika, Hang, valamint az összegzés pontokkal.
Akit érdekel a játék, ne :offtopic: -oljon, inkább írjon privát üzenetet!
Nemsokára folytatjuk...
:bye1:
Hello
Philips Genie--->Nokia3330--->Nokia5210--->Sony Ericsson t610-->Sony Ericsson k700i-->Motorola V3 (hatalmas balfogás)--->Nokia 6680---> Nokia N958GB
a mobiltelefon történelmem : )
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: EA Mobile NEED FOR SPEED HOT PURSUIT

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Ez egy jó java jaték, amely symbian (HD) változatban valószínűleg jobban néznek ki, de s60v3-ra reménytelen egy ilyen verzió eljövetele.
Avatar
laci0303
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2009-08-04 kedd 15:45:31
Készüléktípus: Nokia N95 8GB
Tartózkodási hely: Baja, Magyarország
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: EA Mobile NEED FOR SPEED HOT PURSUIT

Hozzászólás Szerző: laci0303 »

Én most tesztelem N95 8 gigán, szerintem legalább olyan jól, (vagy majdnem jobban) néz ki mint az Asphalt 1,2,3,4 (ami ugye szimbis), meg merem kockáztatni az autók kidolgozása jobb. Nemsokára teszek be screeneket amiket én csináltam, meg persze leírom a játék többi részét is, nézd majd meg : ) :cool3:
Hello
Philips Genie--->Nokia3330--->Nokia5210--->Sony Ericsson t610-->Sony Ericsson k700i-->Motorola V3 (hatalmas balfogás)--->Nokia 6680---> Nokia N958GB
a mobiltelefon történelmem : )
Avatar
laci0303
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2009-08-04 kedd 15:45:31
Készüléktípus: Nokia N95 8GB
Tartózkodási hely: Baja, Magyarország
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: EA Mobile NEED FOR SPEED HOT PURSUIT

Hozzászólás Szerző: laci0303 »

Képeim a játékból:

KépKépKép
KépKépKép
Hello
Philips Genie--->Nokia3330--->Nokia5210--->Sony Ericsson t610-->Sony Ericsson k700i-->Motorola V3 (hatalmas balfogás)--->Nokia 6680---> Nokia N958GB
a mobiltelefon történelmem : )
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: EA Mobile NEED FOR SPEED HOT PURSUIT

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

A a képek alapján a kocsi lehet olyan jó, mint némely korábbi symbain játékban, de a környezet az tagadhatatlanul java és silányabb egy symbianhoz képest. Bár a mai korban a több száz megás 'mobil' játékok idejében minden java játék silánynak tűnhet :D
Válasz küldése

Vissza: “3D-s játékok”