GDESK

Minden egyéb Symbian alkalmazásokkal foglalkozó témák, amik nem foglalkoznak a fentiekkel
Avatar
Barthezz2
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2010-03-14 vas. 10:45:41
Készüléktípus: 5530 XM White-Blue
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: GDESK

Hozzászólás Szerző: Barthezz2 »

Kicsivel több mint egy hónapos. Most épp nincs bekapcsolva egy ideje a GDesk, de így se nagyon megy többet. 1-1.5 nap, és etetni kell. Mondjuk használom rendesen, zene több óra, meg netezek is meg minden, de hát ezért is vettem, nem zsebnehezéknek :D
"Szerintem akkora esélyed van... minthogy a Hubble űrteleszkóppal felfedezik, hogy minden fekete lyuk közepén egy kis ember áll zseblámpával, és a biztosítékot keresi." by Sheldon <> http://instantbazinga.com/
kissbalazs
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009-03-21 szomb. 18:06:09
Készüléktípus: 6233
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: GDESK

Hozzászólás Szerző: kissbalazs »

Sziasztok egy kérdésem lenne leszedtem a 0.34-es Gdesk-et az 5800-ámra és nem tudom hogyan kell témát telepíteni elindítani eltudom de csak az a kékes háttér van meg az előugró menü mit tegyek hogy egy vista-s témát rá tudjak tenni valaki segítsen. Köszönöm.
Avatar
csiguszka
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010-01-01 pén. 19:38:35
Készüléktípus: Nokia 5800 Se X8
Tartózkodási hely: Budapest Xker.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: GDESK

Hozzászólás Szerző: csiguszka »

kissbalazs írta:Sziasztok egy kérdésem lenne leszedtem a 0.34-es Gdesk-et az 5800-ámra és nem tudom hogyan kell témát telepíteni elindítani eltudom de csak az a kékes háttér van meg az előugró menü mit tegyek hogy egy vista-s témát rá tudjak tenni valaki segítsen. Köszönöm.
Kinézet-asztal betöltése- kiválasztod a témát amit a memkari gyökerébe mentettél (vagy csinálhatsz neki 1 mappát is) mielött elmentenéd testre tudod szabni:D remélem segitettem :smartass:
kissbalazs
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009-03-21 szomb. 18:06:09
Készüléktípus: 6233
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: GDESK

Hozzászólás Szerző: kissbalazs »

.gdd témákat honnan tölthetek. köszi.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: GDESK

Hozzászólás Szerző: potter55 »

kissbalazs írta:.gdd témákat honnan tölthetek. köszi.
Pl innét az oldalról, írd be a kereső leírásába hogy gdesk és kiad egy párat.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
tomi937
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2010-03-01 hétf. 18:27:08
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Magyarország/kajárpéc
Has thanked: 28 times
Been thanked: 8 times

Re: GDESK

Hozzászólás Szerző: tomi937 »

Barthezz2 írta: Szerk: Na el is készültem, ha valakinek kell itt van: http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=33054
aksi jelző az nagyon tetszik 1ik ismerősöm telefonján láttam nagyon megtettszett, az nem lehetne valahogy átműteni v3-ra?
előre is köszi. :)
Avatar
Barthezz2
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2010-03-14 vas. 10:45:41
Készüléktípus: 5530 XM White-Blue
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: GDESK

Hozzászólás Szerző: Barthezz2 »

tomi937 írta:
Barthezz2 írta: Szerk: Na el is készültem, ha valakinek kell itt van: http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=33054
aksi jelző az nagyon tetszik 1ik ismerősöm telefonján láttam nagyon megtettszett, az nem lehetne valahogy átműteni v3-ra?
előre is köszi. :)
Hát csak úgy tudnád, ha csinálsz egy saját GDesk-es kinézetet, és az akksinak ezt állítanád be. Ugye ezt úgy lehet, hogy az infoview plugin-ból kiraksz egy akksit, és annak beállítod ennek az akksinak a "képét". Azt viszont sajnos nem tudom odaadni, mert egy HTC Diamond Gdesk témát alakítottam át, és abban már benne volt, így külön képként nincs meg az akksi..
Esetleg neten keress rá hátha megleled..
Vagy a nagy akksi kép kellene?
"Szerintem akkora esélyed van... minthogy a Hubble űrteleszkóppal felfedezik, hogy minden fekete lyuk közepén egy kis ember áll zseblámpával, és a biztosítékot keresi." by Sheldon <> http://instantbazinga.com/
Avatar
kat001
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 11:05:13
Készüléktípus: nokia N8
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time

Re: GDESK

Hozzászólás Szerző: kat001 »

üdv..
az aksival kínlódök, nem tudm kitenni.. elmulasztott hívások,üzenetek is jól jonnének, és az lenne a kérdésem, hogy tudok az oldalak között lapozni egy n95 telón, ami ugye nem érintős.. van valami ötlet? vagy csak menüből megoldott? köszi előre is:)
Avatar
tomi937
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2010-03-01 hétf. 18:27:08
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Magyarország/kajárpéc
Has thanked: 28 times
Been thanked: 8 times

Re: GDESK

Hozzászólás Szerző: tomi937 »

Barthezz2 írta:
tomi937 írta:
Barthezz2 írta: Szerk: Na el is készültem, ha valakinek kell itt van: http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=33054
aksi jelző az nagyon tetszik 1ik ismerősöm telefonján láttam nagyon megtettszett, az nem lehetne valahogy átműteni v3-ra?
előre is köszi. :)
Hát csak úgy tudnád, ha csinálsz egy saját GDesk-es kinézetet, és az akksinak ezt állítanád be. Ugye ezt úgy lehet, hogy az infoview plugin-ból kiraksz egy akksit, és annak beállítod ennek az akksinak a "képét". Azt viszont sajnos nem tudom odaadni, mert egy HTC Diamond Gdesk témát alakítottam át, és abban már benne volt, így külön képként nincs meg az akksi..
Esetleg neten keress rá hátha megleled..
Vagy a nagy akksi kép kellene?
Bocs hogy nem írtam csak nem valami jó mostanában a net.
Hát nem tudom hogy érted a nagyot annyit tudok mondani hogy álló főképernyőnél jobbra a naptárnál van, az a zöld. próbáltam megnyitni és atalakítani de kilép. :?
mind1 majd rákeresek. köszi.
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: GDESK

Hozzászólás Szerző: apaszka »

Felraktam ,de hogyan lehetne beállítani,hogy a telefon bekapcskor egyből betöltse nekem? A jbak taskman -t is felraktam,de nem sikerül beállítani! Az csak magát indítsa el automatán!
Válasz küldése

Vissza: “Egyéb”