GDESK

Minden egyéb Symbian alkalmazásokkal foglalkozó témák, amik nem foglalkoznak a fentiekkel
wing
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-09-11 pén. 09:35:32
Készüléktípus: 5800 xpress music
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: GDESK

Hozzászólás Szerző: wing »

Sziasztok! Egy hónapja használom a gdesk progit, szeretem, csak a nemfogadott hívást nem jelzi ki, nem tudom hogy be lehet e állítani. Amúgy 5800 desktopot használom ami volt a letőltésben. Köszi előre is.
Tomeroni
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009-12-21 hétf. 10:05:40
Készüléktípus: 5800 Xpress Music
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: GDESK

Hozzászólás Szerző: Tomeroni »

pár napja próbálgatom ezt a programot, nekem tetszik, csak egy kicsit nehezen kezelhető meg kár hogy gépen nem lehet mert akkor kezelhetőségével nem lenne gond,
nálam nem tölti be a témákat pedig mindent úgy csináltam ahogy mondtátok, lehet hogy nem ugyanaz a verzió mint amivel készítették??
de elkezdtem egy sajátot csinálni, jó lenne hogyha lenne tárcsázó benne, meg a hívások, üzenetek kijelzése, meg láttam az 5530-as témában a zenelejátszót, jó lenne hogyha megmondanátok azt hogy lehet megcsinálni, meg az alap 5800-ás felületet behozni mert akkor nekem az elég is lenne, amíg nem jön meg az új firmware, amiben állítólag ez benne van,
próbálgattam még az akku és térerő ikonokat is de azokat sem tölti be :sad:
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: GDESK

Hozzászólás Szerző: moco »

ilyenkor mindig el kell olvasni a topik első két oldalát. itt a leírás hozzá
GDeskManual.Magyar.17.zip
(7.71 KiB) Letöltve 253 alkalommal.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Tomeroni
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009-12-21 hétf. 10:05:40
Készüléktípus: 5800 Xpress Music
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: GDESK

Hozzászólás Szerző: Tomeroni »

elolvastam az topic összes oldalát és ezt a leírást is, és rájöttem miért nem töltött be nekem semmit, nekem nem a V0.33g volt fent hanem a V0.33d, mostmár betölt mindent, most már csak a zenelejátszóra és az átlátszó ablakokra keresek megoldást, úgy szeretném megcsinálni mint az Omniás témában hogyha a fülre kattintunk akkor feljön egy sáv, annak a hátterét hogy kéne?
gapeace
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009-11-22 vas. 19:18:13
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: GDESK

Hozzászólás Szerző: gapeace »

Hello. valaki tudna segíteni. Elolvastam az összes leírást, de nem tudom a skineket betölteni. feltelepítettem az összes sis es dolgot amit letöltöttem és 0.33g a verzió száma a Gdesk nek. Ha elforgatom a tel. akkor történik valami. Akkor mintha beolvasná a skin t. De ha álló helyzetben van akkor csak a kék háttér marad.
gapeace
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009-11-22 vas. 19:18:13
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: GDESK

Hozzászólás Szerző: gapeace »

Ha valaki tudja hogy hogyan lehet felugró menüt csinálni, ami fokozatosan jön elő, és nem oldal hivatkozás, azt nagyon megköszönném.
rkn90
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2010-01-16 szomb. 21:34:49
Készüléktípus: Nokia N97 mini
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: GDESK

Hozzászólás Szerző: rkn90 »

Sziasztok!
Az első oldalon moco által beírt link (ahol elvileg a plugin-ok lennének) ki lett szűrve, és csak annyit ír, hogy Tiltott fájlmegosztó!/600873765.html .
Nem tudná valaki úgy belinkelni, hogy működjön?
Előre is köszi!
roli166
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2010-03-24 szer. 23:16:25
Készüléktípus: HTC Desire HD
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: GDESK

Hozzászólás Szerző: roli166 »

Sziasztok! Láttam gDesk alá egy Maemo kezelőfelületet de az Istenért sem találok rá csak témaként. :S Ebben kérném a segítségeteket. :)

Kód: Egész kijelölése

http://www.youtube.com/watch?v=HjkwUnOwofI
HTC Desire HD
Avatar
csiguszka
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010-01-01 pén. 19:38:35
Készüléktípus: Nokia 5800 Se X8
Tartózkodási hely: Budapest Xker.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: GDESK

Hozzászólás Szerző: csiguszka »

sziasztok:D lenne 1 problémám: feltelepitettem a progit idesk5800 ggd-t betom tölteni de a htc diamondnál csak a kék háttér jelenik meg :? help plizz :pislog:
Avatar
Barthezz2
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2010-03-14 vas. 10:45:41
Készüléktípus: 5530 XM White-Blue
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: GDESK

Hozzászólás Szerző: Barthezz2 »

Sziasztok!

Tegnap óta próbálgatom ezt a progit, és a már elkészített desk-eket igyekszem testre szabni. Nagyjából megy is a dolog, de pár kérdésem lenne..
A HTC Touch Diamond témáját módosítgattam picit, viszont arra még nem sikerült rájönnöm, hogy a lenyíló start menüben miként tudom módosítani az ott lévő dolgokat?
A másik, hogy hogy lehet azzal kezdeni valamit, hogy kijelezze a a nem fogadott hívást, és az üzeneteket?

Amúgy jelenleg ilyen landscape módban:

Kép

Normálban meg:

Kép
"Szerintem akkora esélyed van... minthogy a Hubble űrteleszkóppal felfedezik, hogy minden fekete lyuk közepén egy kis ember áll zseblámpával, és a biztosítékot keresi." by Sheldon <> http://instantbazinga.com/
Válasz küldése

Vissza: “Egyéb”