GDESK

Minden egyéb Symbian alkalmazásokkal foglalkozó témák, amik nem foglalkoznak a fentiekkel
ktmark
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2009-02-05 csüt. 16:16:05
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: GDESK

Hozzászólás Szerző: ktmark »

Sziasztok! Én még csak most próbálgatom a progit. Még nem egésszen tiszta...óra plugint (meg ha kell még más is hozzá?)honnan szerezhetek be? Előre is köszi a segítségeteket!
Avatar
axlfsi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 462
Csatlakozott: 2009-01-25 vas. 12:00:25
Készüléktípus: SGS
Tartózkodási hely: Vác
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times

Re: GDESK

Hozzászólás Szerző: axlfsi »

Barthezz2 írta: ...
Amúgy jelenleg ilyen landscape módban:

Kép

Normálban meg:

Kép
Hello,

Ez a landscape modban bemutatott "tema" nagyon bejon. Valahogy meg tudnad velunk is osztani, mit, hogy, merre, miert?

Koszonom!
Bezke 4.2 XXJVP KERNEL: TEGRAK build 24 -> OC: valtozo (1-1.2Ghz)
" ... Begbie didn't do drugs either. He just did people ... "
Avatar
Barthezz2
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2010-03-14 vas. 10:45:41
Készüléktípus: 5530 XM White-Blue
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: GDESK

Hozzászólás Szerző: Barthezz2 »

Hát, gondoltam majd ha végzek vele, akkor az egészet felrakom ide a letöltésekhez, csak egyenlőre ott akadtam meg, hogy nemtudom hogyan kell/lehet telefonkönyv contaktokat kitenni.. Esetleg ebben nem tud valaki segíteni?
"Szerintem akkora esélyed van... minthogy a Hubble űrteleszkóppal felfedezik, hogy minden fekete lyuk közepén egy kis ember áll zseblámpával, és a biztosítékot keresi." by Sheldon <> http://instantbazinga.com/
Avatar
tomi937
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2010-03-01 hétf. 18:27:08
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Magyarország/kajárpéc
Has thanked: 28 times
Been thanked: 8 times

Re: GDESK

Hozzászólás Szerző: tomi937 »

Barthezz2 írta:Hát, gondoltam majd ha végzek vele, akkor az egészet felrakom ide a letöltésekhez, csak egyenlőre ott akadtam meg, hogy nemtudom hogyan kell/lehet telefonkönyv contaktokat kitenni.. Esetleg ebben nem tud valaki segíteni?
én tudok azt hiszem v3-as telefonom van de szerintem ez már nem számít, szóval:menü > kinézet > hozzáad (egyéb)> GDesk Shortcuts. ekkor kirakja, rámész > Call contact bejön a névjegyzék és válogathatsz. :)
Avatar
tomi937
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2010-03-01 hétf. 18:27:08
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Magyarország/kajárpéc
Has thanked: 28 times
Been thanked: 8 times

Re: GDESK

Hozzászólás Szerző: tomi937 »

megpróbálok spb mobile shell kinézetet varázsolni v3-ra.. i900 omniáról csinálok screenshotokat photoshop-al átszerkesztem 1 kicsit és meglátjuk :D
a szélesség jó 240, a magasság nem de azon lehet összehúzni.
Avatar
Barthezz2
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2010-03-14 vas. 10:45:41
Készüléktípus: 5530 XM White-Blue
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: GDESK

Hozzászólás Szerző: Barthezz2 »

tomi937 írta:
Barthezz2 írta:Hát, gondoltam majd ha végzek vele, akkor az egészet felrakom ide a letöltésekhez, csak egyenlőre ott akadtam meg, hogy nemtudom hogyan kell/lehet telefonkönyv contaktokat kitenni.. Esetleg ebben nem tud valaki segíteni?
én tudok azt hiszem v3-as telefonom van de szerintem ez már nem számít, szóval:menü > kinézet > hozzáad (egyéb)> GDesk Shortcuts. ekkor kirakja, rámész > Call contact bejön a névjegyzék és válogathatsz. :)
Köszöntem :Notworty: Mindent próbáltam, csak erre nem gondoltam :lol:

Szerk: Na el is készültem, ha valakinek kell itt van: http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=33054
"Szerintem akkora esélyed van... minthogy a Hubble űrteleszkóppal felfedezik, hogy minden fekete lyuk közepén egy kis ember áll zseblámpával, és a biztosítékot keresi." by Sheldon <> http://instantbazinga.com/
Deathbell
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-03-24 szer. 22:18:00
Készüléktípus: Nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: GDESK

Hozzászólás Szerző: Deathbell »

Hali,

Lenne kérdésem régen használtam gdesket sony ericsonomhoz, de asszem minden indulásnál elkelett indítani esetleg mostaniak már bootnál átállítják kinézetett? Nokia 5800 am van most arra szeretnék valami jó kinézetett éredemes e mennyivel fogyaszt töbet?

Előre is kösszi a választ!
roli166
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2010-03-24 szer. 23:16:25
Készüléktípus: HTC Desire HD
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: GDESK

Hozzászólás Szerző: roli166 »

sokkal többet fogyaszt
HTC Desire HD
Avatar
Barthezz2
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2010-03-14 vas. 10:45:41
Készüléktípus: 5530 XM White-Blue
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: GDESK

Hozzászólás Szerző: Barthezz2 »

roli166 írta:sokkal többet fogyaszt
Hát nemtudom, az én 5530 se vele se nélküle nem megy nagyon többet 1 napnál, szóval én égbekiáltó különbséget nem vettem észre, sőt, szinte semmit. Reggel le a töltőről, este meg vissza rá, és kész :D
"Szerintem akkora esélyed van... minthogy a Hubble űrteleszkóppal felfedezik, hogy minden fekete lyuk közepén egy kis ember áll zseblámpával, és a biztosítékot keresi." by Sheldon <> http://instantbazinga.com/
roli166
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2010-03-24 szer. 23:16:25
Készüléktípus: HTC Desire HD
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: GDESK

Hozzászólás Szerző: roli166 »

hehe :D

de új még a telód nem?

nekem nagyon szívja az akksit, ha megy akkor 1nap, ha nem akkor 3-4-5 (attól függ h nyomkodom)
HTC Desire HD
Válasz küldése

Vissza: “Egyéb”