Mobil tv

Minden egyéb Symbian alkalmazásokkal foglalkozó témák, amik nem foglalkoznak a fentiekkel
peti666
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009-05-17 vas. 20:17:50
Készüléktípus: n95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mobil tv

Hozzászólás Szerző: peti666 »

Megvan valakinek a T-Mobile által kiadott, korábban az oldalukról letölthető (http://212.51.115.83/egyeni/szolgaltata ... ltes.shtml) TMHU_MobileTV program?
Ez kéne nekem!
Előre is kösz!

Név:
TMHU_MobileTV

Verzió
1.03(9)

Gyártó
Bluestreak
jenci75
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2009-05-16 szomb. 10:31:03
Készüléktípus: nokia n95 8gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Mobil tv

Hozzászólás Szerző: jenci75 »

Sziasztok!
Csatlakozom az elötem szólóhoz!Én is szeretném ezt a progit de seholsem találom! Remélem valakinek meg van! :taps4: :yeah:
bardjosh
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009-06-27 szomb. 08:31:21
Készüléktípus: i8910
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Mobil tv

Hozzászólás Szerző: bardjosh »

Helló Mindenki!

Én konkrétan most úgy jártam, hogy Témobil mobil TV-s előfizetésem van és mint kiderült az i8910 nem alkalmas mobil tv nézésére, hiába van benne RealPlayer. Az N82-m sem játsza le. Arra is azt írja, hogy a készülék nem alkalmas rá. Pedig ha beírom az m2 democsatornának az url-jét akkor simán megnyitja. A fizetős csatornák url-jét kéne még megpróbálnom - talán... Nekem az a sejtésem, hogy csak a Témobilnál vásárolt készülékekkel lehet tv-zni... Ami elég inkorrekt, mert erről sehol sem lehet olvasni, és pont ezért váltottam díjcsomagot.
Tud valaki okosat mondani? Köszi előre is, hátha...

Szép napot!
westeltamas
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 21:00:18
Készüléktípus: Nokia N95 8GB
Tartózkodási hely: USA vagy Debrecen
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Mobil tv

Hozzászólás Szerző: westeltamas »

Nekem alapból fennvan a telefonon, de semmit nem lehet vele kezdeni :D
• Mercedes Benz W202 C250 T TD
• Nokia N900 + Nokia N95 8GB v20.0.016 - A kegyetlen...
• Nokia.Ovi.Maps - aGPS
• Linksys WRT54GL
• 2 darab Logitech X-230 2.1
http://s60web.extra.hu
Regiee
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2009-06-20 szomb. 20:15:09
Készüléktípus: ZTE Skate
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Mobil tv

Hozzászólás Szerző: Regiee »

Úgyszint itt is, semmit nem tudok vele kezdeni:D
dredd79
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:37:54
Készüléktípus: N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Mobil tv

Hozzászólás Szerző: dredd79 »

Hy!

Valakinek nincs meg véletlenül a T-mobile által küldött mobil tv alkalmazás!
Szoftverfrissítés után ez ugye eltűnt! Hívtam a T mobilt és azt mondták, hogy már nem tudják elküldeni (már nem használják)!

üdv. dredd
Gothpaladinus
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 14:41:13
Készüléktípus: Nokia E51 200.34.36 hacked
Tartózkodási hely: Áltálaban Budapest-Belváros de van hogy máshol is
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Mobil tv

Hozzászólás Szerző: Gothpaladinus »

Helló!

Nekem a memóriakártyámon telepítve van a program vmi MachBlue nevű komponenssel együtt, csak maga a sisx nincs meg, illetve nem tom, mely fájlok szükségesek becsomagolásra (SmartSIS-re már gondoltam), de csak úgy szólnék, hogy akik Wi-Fin tolnák, azoknak kapcsolódási hibát adna ki, mert csak UMTS/HSDPA kapcsolaton műxik a program! Szal ha vki fel tudja sorolni esetleg, mely fájlok kellenek telepítve legyenek, akkor ha SmartSIS-be nem is, de 1 zip-be becsomagolnám a fileokat!
BVE 2.6 pályaépítő
http://gothpaladinus.blogspot.com

Nokia E51-1 200.34.36 T-Mobile + HelloCarbide + CapsOnOff
saintex
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2009-01-25 vas. 16:00:28
Készüléktípus: Xperia t
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Mobil tv

Hozzászólás Szerző: saintex »

bardjosh írta:Helló Mindenki!

Én konkrétan most úgy jártam, hogy Témobil mobil TV-s előfizetésem van és mint kiderült az i8910 nem alkalmas mobil tv nézésére, hiába van benne RealPlayer. Az N82-m sem játsza le. Arra is azt írja, hogy a készülék nem alkalmas rá. Pedig ha beírom az m2 democsatornának az url-jét akkor simán megnyitja. A fizetős csatornák url-jét kéne még megpróbálnom - talán... Nekem az a sejtésem, hogy csak a Témobilnál vásárolt készülékekkel lehet tv-zni... Ami elég inkorrekt, mert erről sehol sem lehet olvasni, és pont ezért váltottam díjcsomagot.
Tud valaki okosat mondani? Köszi előre is, hátha...

Szép napot!
Sokáig szenvedtem én is ezzel a problémával és a t-mobilnál azt mondták, hogy nem tőlük van a készülék így nem is fog működni. De az a bibi, hogy már működött rajta. Sok próbálkozás után a coreplayer letörlése megoldotta a problémát és újra rendesen működik a mobil tv.
Bdany
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:27
Készüléktípus: N95 6630 7650 770
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kapcsolat:

Re: Mobil tv

Hozzászólás Szerző: Bdany »

Elég fura, de nálam kettő T-mobile-os hozzáférési pont van a nettel kapcsolatban. Egyik a T-Mobile NET, a másik meg a T-Mobile Streaming NET. Vannak oldalak, amik csak az utóbbival működnek, és mint kitaláljátok vannak amik csak az előbbivel :) A két kapcsolat között nálam csak annyi a különbség, hogy egyiknél van proxy, a másiknál nincs. Pl ingyensms csak a T-Mobile NET nevűvel megy, videólejátszás (nem a mobiltvt próbáltam pont, mert nincsen előfizum rá) pedig csak a T-Mobile Streaming NET-el. Lehet ez a gond csak nálad is.
http://www.n95.hu Nokia N95-el és egyéb S60-as telefonokkal foglalkozó információs oldal :)
Fittipaldi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010-04-27 kedd 17:08:56
Készüléktípus: N E51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Mobil tv

Hozzászólás Szerző: Fittipaldi »

SPB TV progi nagyon szépen megy az E51-esemen, de nincs hang. Valakinek van tippje, hogy mi a gáz? Codec talán?
Válasz küldése

Vissza: “Egyéb”