Gmail címjegyzék

Minden egyéb Symbian alkalmazásokkal foglalkozó témák, amik nem foglalkoznak a fentiekkel
Avatar
lilalur
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010-05-19 szer. 16:41:45
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times

Gmail címjegyzék

Hozzászólás Szerző: lilalur »

Sziasztok. Kerestem a fórumon de nem találtam hasonló témát.

Mivel android mellett megvan még a régi 5800asom is és elég gyakran használom gondoltam ezt is felrakom a nagy vérkeringésre (értem ez alatt hogy szinkronizálom a többi kütyümmel) A kezdeti symbianos akadékoskodás után (amit a google alkalmazások felé mutat) sikeresen szinkronizáltam a címtáramat a naptáramat és az emailjeimet is. Minden szép volt és jó míg egy napon fel kellett volna hívnom egy fontos ügyben valakit, de az illetőt nem találtam a telefon címjegyzékében.

Szerencsére gépközelben voltam így a gmailból gyorsan lekérdezhettem. Ezután újra szinkronizáltam de az illetőt megint csak kihagyta. Nincs spéci ékezet a nevében vagy bármi ami miatt a program figyelmen kívül kellene hogy hagyja, mégis miért van az hogy pár nevet egyszerűen nem vesz át a címjegyzékemből. Semmi kedvem ennek az egy vacaknak minden nevet külön beírogatni, minden adatával.

Van valami megoldása ennek az anomáliának?
lilalur
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Gmail címjegyzék

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

lilalur írta:Sziasztok. Kerestem a fórumon de nem találtam hasonló témát.

Mivel android mellett megvan még a régi 5800asom is és elég gyakran használom gondoltam ezt is felrakom a nagy vérkeringésre (értem ez alatt hogy szinkronizálom a többi kütyümmel) A kezdeti symbianos akadékoskodás után (amit a google alkalmazások felé mutat) sikeresen szinkronizáltam a címtáramat a naptáramat és az emailjeimet is. Minden szép volt és jó míg egy napon fel kellett volna hívnom egy fontos ügyben valakit, de az illetőt nem találtam a telefon címjegyzékében.

Szerencsére gépközelben voltam így a gmailból gyorsan lekérdezhettem. Ezután újra szinkronizáltam de az illetőt megint csak kihagyta. Nincs spéci ékezet a nevében vagy bármi ami miatt a program figyelmen kívül kellene hogy hagyja, mégis miért van az hogy pár nevet egyszerűen nem vesz át a címjegyzékemből. Semmi kedvem ennek az egy vacaknak minden nevet külön beírogatni, minden adatával.

Van valami megoldása ennek az anomáliának?
Szia!
Az 5800-án van egy olyan lehetőség, hogy a névjegyeket át lehet másolni a memória kártyára.( Menü/névjegyzék/opciók megjelölés/összes/opciók/ névjegykártya másol/ másik memóriába.) Ilyenkor a másolat .vcf fájlokban készül. Ha ezeket a .vcf fájlokat másolod át az androidra, minden további nélkül kezelni fogja őket.
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Avatar
lilalur
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010-05-19 szer. 16:41:45
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times

Re: Gmail címjegyzék

Hozzászólás Szerző: lilalur »

Walaki01 írta:Szia!
Az 5800-án van egy olyan lehetőség, hogy a névjegyeket át lehet másolni a memória kártyára.( Menü/névjegyzék/opciók megjelölés/összes/opciók/ névjegykártya másol/ másik memóriába.) Ilyenkor a másolat .vcf fájlokban készül. Ha ezeket a .vcf fájlokat másolod át az androidra, minden további nélkül kezelni fogja őket.

Szia. A problémám nem az androiddal van. Ő rendesen szinkronizálja a névjegyzékem. A problémám a symbiannal van amelyik válogat a nevek között és pár számot nem hajlandó a telefonomra küldeni a google címjegyzékből. Hogy miért, annak nem tudom az okát. De köszönöm a választ :)
lilalur
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Gmail címjegyzék

Hozzászólás Szerző: moco »

Ha csak pár darabról van szó, akkor azt küld át blútyúkon szerintem.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Válasz küldése

Vissza: “Egyéb”