Symbian - általában

Minden egyéb Symbian alkalmazásokkal foglalkozó témák, amik nem foglalkoznak a fentiekkel
pironkod
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009-10-27 kedd 21:50:20
Készüléktípus: 6650 fold
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Symbian - általában

Hozzászólás Szerző: pironkod »

köszönöm
soyanokia
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-04-13 kedd 11:10:16
Készüléktípus: nokia 6120c
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Symbian - általában

Hozzászólás Szerző: soyanokia »

Hello!

Olyan problémám van hogy nokia 6120 classic telefonomra már szinte semmilyen alkalmazást nem tudok telepíteni!Még azt sem amit régebben tudtam...Mindenre azt írja ki hogy sérült fájl!Régebben csináltam egy végleges signózást.Próbálkoztam megint de már nem tudom felrakni az X-plore-t és a hello carbidot sem ami hozzá kellene.Szoftvert tegnap frissítettem de most sem jobb.Van valakinek valami ötlete ?köszi
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Symbian - általában

Hozzászólás Szerző: Damir »

soyanokia írta:Hello!

Olyan problémám van hogy nokia 6120 classic telefonomra már szinte semmilyen alkalmazást nem tudok telepíteni!Még azt sem amit régebben tudtam...Mindenre azt írja ki hogy sérült fájl!Régebben csináltam egy végleges signózást.Próbálkoztam megint de már nem tudom felrakni az X-plore-t és a hello carbidot sem ami hozzá kellene.Szoftvert tegnap frissítettem de most sem jobb.Van valakinek valami ötlete ?köszi
Szia!

Helloox2 kell neked: http://www.smartnews.hu/2009/10/uj-hell ... zio-v2-03/
Így kell telepíteni: http://www.smartnews.hu/2009/02/helloox ... es-fp2-re/
G3GI
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010-04-14 szer. 15:45:47
Készüléktípus: Nokia N96
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Symbian - általában

Hozzászólás Szerző: G3GI »

Hali N96-om van leszedk hozzá giroszkopos alkalmazásokat feltelepitem és utana hiaba akarom elinditani nem indul el ez miert van ??? talan kellenek más programok is a telora amik tudjak futtatni ezeket az alkalmazásokat ???
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Symbian - általában

Hozzászólás Szerző: potter55 »

G3GI írta:Hali N96-om van leszedk hozzá giroszkopos alkalmazásokat feltelepitem és utana hiaba akarom elinditani nem indul el ez miert van ??? talan kellenek más programok is a telora amik tudjak futtatni ezeket az alkalmazásokat ???
Nincs odaírva a leíráshoz, hogy python kell hozzá? Ha igen akkor azt is telepítsd.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
G3GI
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010-04-14 szer. 15:45:47
Készüléktípus: Nokia N96
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Symbian - általában

Hozzászólás Szerző: G3GI »

feltorni siman mennek a telepitesek csak ahogy irtam nemelyik alkalmazas nem indul el:((( nade olvasom amit irtal!
G3GI
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010-04-14 szer. 15:45:47
Készüléktípus: Nokia N96
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Symbian - általában

Hozzászólás Szerző: G3GI »

csak siman 1 sis file van semmi mas teloba rompatchert bealitom felinstalalom és kesz enyi nincsen arra utalas hogy mikene meg hozza!! ilyenkor hogy tovabb ???
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Symbian - általában

Hozzászólás Szerző: potter55 »

G3GI írta:csak siman 1 sis file van semmi mas teloba rompatchert bealitom felinstalalom és kesz enyi nincsen arra utalas hogy mikene meg hozza!! ilyenkor hogy tovabb ???
Én azt írtam, hogy a program leírását nézd meg és olvasd el, hogy van-e odaírva, hogy kell hozzá python.
A kérdőjelest hsz.det én töröltem.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
volex
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2010-03-23 kedd 08:41:47
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Symbian - általában

Hozzászólás Szerző: volex »

Sziasztok! Van itt a letöltéseknél az LFile nevű program. Az van írva hogy csoportos install, és uninstall. A csoportos telepítést az valóban tudja, de hogy lehet vele csoportos uninstallt? Vagy bármilyen egyéb alkalmazás ami esetleg tudná?
Avatar
szabi113
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 02:02:46
Készüléktípus: Xperia Z2 + iPod Touch 2G
Has thanked: 89 times
Been thanked: 16 times
Kapcsolat:

Re: Symbian - általában

Hozzászólás Szerző: szabi113 »

volex írta:Sziasztok! Van itt a letöltéseknél az LFile nevű program. Az van írva hogy csoportos install, és uninstall. A csoportos telepítést az valóban tudja, de hogy lehet vele csoportos uninstallt? Vagy bármilyen egyéb alkalmazás ami esetleg tudná?
Csak hogy egyet említsek: http://www.symbian-freeware.com/downloa ... aller.html

De amúgy a letöltéseknél beírod a leírás mezőbe hogy uninstall, és máris találsz egy párat.
2002 óta (7650)Symbian fanatikus, de sajna lemaradtunk, így: Xperia Z2 (5.1.1), + 128GB µSD
Válasz küldése

Vissza: “Egyéb”