Alkalmazást keresek...

Minden egyéb Symbian alkalmazásokkal foglalkozó témák, amik nem foglalkoznak a fentiekkel
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Alkalmazást keresek...

Hozzászólás Szerző: potter55 »

draco31 írta: Lejárt tanusitvány hibaüzenettel dobál telepítéskor, és ezért nem is telepíti.
Állítsd vissza a telefon dátumát 1 évvel. Ha akkor is kiírja akkor még állíts rajta. Ha sikerült felrakni visszaállíthatod.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
krysn95
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2010-01-03 vas. 12:30:56
Készüléktípus: SII I9100
Has thanked: 7 times
Been thanked: 0

Re: Alkalmazást keresek...

Hozzászólás Szerző: krysn95 »

Szaisztok!

Tud valaki oylan alkalamzás létezéséről, amivel telljesn mértékben áttudom venni egy másik androidos készülékem írányítását? (tehát pl 2 telefonomat egyként is tudom használni)

Olyasmire gondolok, mint a távoli asztal kapcsolat, csak úgy hogy midnen mozdulat ugyanúgy müködjön mint az eredeti készüléken.

Remélem érthető..

A teamviwer nem lenne rosz, de az pc re van így a telefon kezdőképernyőjére is egeret tesz sé elég nehézkesen kezeli..

köszönöm!
draco31
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2012-10-02 kedd 11:04:25
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Alkalmazást keresek...

Hozzászólás Szerző: draco31 »

potter55 írta:
draco31 írta: Lejárt tanusitvány hibaüzenettel dobál telepítéskor, és ezért nem is telepíti.
Állítsd vissza a telefon dátumát 1 évvel. Ha akkor is kiírja akkor még állíts rajta. Ha sikerült felrakni visszaállíthatod.
2006 lett a nyerő év, viszont kódot kér indulás után a program, beírtam azt hogy 1234, gondoltam hátha. Így most már inditásnál csak annyir ir, hogy rossz volt a kód, telepítsem újra és próbáljam meg ismét a kódot.
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Alkalmazást keresek...

Hozzászólás Szerző: ferret »

draco31 írta:Hello!

N73-ra keresek zseblámpa alkalmazást, amivel állandóan világítana a vaku. Létezik ilyen?
Most próbáltam ki N73-on. Vakut és kijelzőt is használhatjuk. Tökéletesen működik, de szignózni kell, vagy a telót hackelni: http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=14310
Kép Kép
draco31
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2012-10-02 kedd 11:04:25
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Alkalmazást keresek...

Hozzászólás Szerző: draco31 »

ferret írta:
draco31 írta:Hello!

N73-ra keresek zseblámpa alkalmazást, amivel állandóan világítana a vaku. Létezik ilyen?
Most próbáltam ki N73-on. Vakut és kijelzőt is használhatjuk. Tökéletesen működik, de szignózni kell, vagy a telót hackelni: http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=14310

Ennyi macer egy zseblámpa progi miatt. Ezért nem volt nekem sosem symbianom, és nem is lessz a későbbiekben sem!!!! Maradok az androidnál.
Köszönöm a segitségeket!!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Alkalmazást keresek...

Hozzászólás Szerző: Damir »

draco31 írta:
ferret írta:
draco31 írta:Hello!

N73-ra keresek zseblámpa alkalmazást, amivel állandóan világítana a vaku. Létezik ilyen?
Most próbáltam ki N73-on. Vakut és kijelzőt is használhatjuk. Tökéletesen működik, de szignózni kell, vagy a telót hackelni: http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=14310

Ennyi macer egy zseblámpa progi miatt. Ezért nem volt nekem sosem symbianom, és nem is lessz a későbbiekben sem!!!! Maradok az androidnál.
Köszönöm a segitségeket!!
Belenéztél az Áruházba? Szerintem van ingyenes program....
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Alkalmazást keresek...

Hozzászólás Szerző: potter55 »

draco31 írta: 2006 lett a nyerő év, viszont kódot kér indulás után a program, beírtam azt hogy 1234, gondoltam hátha. Így most már inditásnál csak annyir ir, hogy rossz volt a kód, telepítsem újra és próbáljam meg ismét a kódot.
A letöltéseknél nincs is már fent az NTorch Lite program, csak a pro változata, gondolom azzal próbálkoztál. Én a lite-ot már régen felraktam a telefonomra és akkor semmi gond nem volt vele.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
draco31
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2012-10-02 kedd 11:04:25
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Alkalmazást keresek...

Hozzászólás Szerző: draco31 »

potter55 írta:
draco31 írta: 2006 lett a nyerő év, viszont kódot kér indulás után a program, beírtam azt hogy 1234, gondoltam hátha. Így most már inditásnál csak annyir ir, hogy rossz volt a kód, telepítsem újra és próbáljam meg ismét a kódot.
A letöltéseknél nincs is már fent az NTorch Lite program, csak a pro változata, gondolom azzal próbálkoztál. Én a lite-ot már régen felraktam a telefonomra és akkor semmi gond nem volt vele.
Nem a letöltésektől töltöttem le, mert oda nem enged be ezzel a regisztrációmmal. Az email címemet sem engedi ott használni.
A szignózást próbáltam, az 1-es módszert, de hiba van a Nortonnál, azt írja, hogy le van járva, így semmit nem tudok csinálni vele. A dátumot hiába állítom át.

Az áruházban nem néztem, nincs kártya a készülékben.

Szerk.
Közben megtaláltam hozzá a kódot, működik, de alig ad valamennyi fényt. Fókuszáláskor sokkal nagyobb fényerővel dolgozik.
Avatar
skyrush7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 645
Csatlakozott: 2012-05-07 hétf. 19:20:26
Készüléktípus: Nokia Lumia 620 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 60 times
Been thanked: 88 times
Kapcsolat:

Re: Alkalmazást keresek...

Hozzászólás Szerző: skyrush7 »

Sziasztok, hát nem teljesen a témához kapcsolódó lenne a kérdésem, de jobbat nem találtam.

m.facebook.com-on az Üzenetek oldalon már felül van egy link, hogy próbáljam ki a Chat-et, és töltsem le. Letöltöm a jad fájlt, a telepítő leszedi az appot és telepíti. Mire a végére ér az állapotjelző csík, megfagy és eltűnik mindenféle üzenet nélkül, ikont se rak ki.
Nokia 5230

ezt csak nálam csinálja?
Kép
Avatar
Thomas
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2010-01-01 pén. 21:34:05
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 30 times
Been thanked: 5 times

Re: Alkalmazást keresek...

Hozzászólás Szerző: Thomas »

Helló! Tud valaki időjárás progit, amelyik wifin keresztül is frissít, és nem kell állandó net hozzá!??? :Notworty:
Válasz küldése

Vissza: “Egyéb”