naptár szinkronizáció google calendar-ral

Minden egyéb Symbian alkalmazásokkal foglalkozó témák, amik nem foglalkoznak a fentiekkel
tiborg
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009-06-24 szer. 00:55:52
Készüléktípus: e51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

naptár szinkronizáció google calendar-ral

Hozzászólás Szerző: tiborg »

helo

Ki mit ajánl erre? Eddig a goosync-et használtam, de az ingyenes változat is fizetős lett. Próbáltam amit a google ajánl exchange klienst, de a mobilon felvett eseményt nem rakja át a google calendar-ba, csak onnan szedi le őket.

http://code.google.com/p/gadjet/
klienssel az a baj, hogy nekem kell kiválasztani, h melyik eseménnyel mit akarok (nem látja az egyezést és minden le/fel tölt, ahelyett, hogy csak a különbséget korrigálná), plusz egyesével kell elfogadni mindent.

próbáltam ezt is: http://nokiaprogramok.hu/modules.php?na ... w&id=23029
de csak ha visszaállítom a dátumot akkor megy, pedig ez a legfrissebb, de ugye egy naptár programnál ez nem megoldás...

mit használtok? remélem van valami jó alternatíva, a goosync jó volt, de ingyenes kellene...

köszi
vamosip
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 14:49:11
Készüléktípus: Samsung Galaxy S III
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szombathely
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: naptár szinkronizáció google calendar-ral

Hozzászólás Szerző: vamosip »

tiborg írta:helo

Ki mit ajánl erre? Eddig a goosync-et használtam, de az ingyenes változat is fizetős lett. Próbáltam amit a google ajánl exchange klienst, de a mobilon felvett eseményt nem rakja át a google calendar-ba, csak onnan szedi le őket.
Szia!

Van olyan. hogy googasync, leírása alapján jó, de én még nem próbáltam. Fent van itt az oldalon is.

Amúgy én befizettem, a kb 2e Ft-ot a goosync-re, annyit nekem megért :)
Vehicular
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009-11-12 csüt. 17:48:20
Készüléktípus: Nokia N9
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: naptár szinkronizáció google calendar-ral

Hozzászólás Szerző: Vehicular »

vamosip írta:
tiborg írta:helo

Ki mit ajánl erre? Eddig a goosync-et használtam, de az ingyenes változat is fizetős lett. Próbáltam amit a google ajánl exchange klienst, de a mobilon felvett eseményt nem rakja át a google calendar-ba, csak onnan szedi le őket.
Szia!

Van olyan. hogy googasync, leírása alapján jó, de én még nem próbáltam. Fent van itt az oldalon is.

Amúgy én befizettem, a kb 2e Ft-ot a goosync-re, annyit nekem megért :)
Én is megvettem. Előbb-utóbb aztán a Google is megcsinálja a maga változatát....
Válasz küldése

Vissza: “Egyéb”