IRRemote programok

Minden egyéb Symbian alkalmazásokkal foglalkozó témák, amik nem foglalkoznak a fentiekkel
bmw12086
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010-02-25 csüt. 03:10:16
Készüléktípus: Nokia n95 8gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: IRRemote programok

Hozzászólás Szerző: bmw12086 »

Sziasztok!Nekem szerencsém volt,elsőre ment minden!Viszont a hozzá való adatbázisból egy kódot sem sikerült aktiválni a fájlkezelővel!Ha valakinek igen legyen szíves segítsen!Előlre is köszi!
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: IRRemote programok

Hozzászólás Szerző: potter55 »

bmw12086 írta:Sziasztok!Nekem szerencsém volt,elsőre ment minden!Viszont a hozzá való adatbázisból egy kódot sem sikerült aktiválni a fájlkezelővel!Ha valakinek igen legyen szíves segítsen!Előlre is köszi!
Nekem nem kellett a fájlkezelővel aktiválni, nekem a programban már benne volt amikor felmásoltam a kódokat hozzá.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
bmw12086
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010-02-25 csüt. 03:10:16
Készüléktípus: Nokia n95 8gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: IRRemote programok

Hozzászólás Szerző: bmw12086 »

Én az E meghajtón csináltam egy irRemote mappát és oda raktam az adatbázist.Vagy a C-re kellett volna?
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: IRRemote programok

Hozzászólás Szerző: potter55 »

bmw12086 írta:Én az E meghajtón csináltam egy irRemote mappát és oda raktam az adatbázist.Vagy a C-re kellett volna?
Nekem is az E-n van irremote néven.
Nem tudom mi lehet a probléma.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Sylo007
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010-01-30 szomb. 17:13:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: IRRemote programok

Hozzászólás Szerző: Sylo007 »

Hello minden kedves nokiát kedvelő bajtársamnak :)
Tehát a következő lenne az én hatalmas nagy kérdésem aki megmondja a jó választ kap egy puszit :P
Adott egy nokia E51 feltelepitettem az 1.03 ast de nem raktam fel a mellé csatolt 2 fájlt (igaz az van a readme-jébe irva hogy mind a 3 fájlt telepiteni kell, és én ennek ellenére csak maga a programot telepitettem fel mert müködik igy is a program. Igaz hogy 10 nap trial de nem foglalkozok vele egyenlőre legalább müködjön elősszöris ez a cél...
Vagy mégsem?
a gondom az hogy bár a program elindul wifin frissitettem is a távirányitó listát, de a tv-t az istenért sem akarja megmozditani mármint a csatornákat legalábbis Pedig az összes variációt kiprobáltam amit orion on belül találtam ugyanis ilyen márka a TV és az összes methood ot is kiprobáltam.! Ilyenkor mi a teendő várom a gyors korrekt pontos válaszokat köszönöm szépen előre is minden kedves emberkének :)
UI: Telefonom nem hackelt és azért nem raktam fel a másik két fájlt (egyenlőre legalábbis) mert még nincsenek szignózva de most igényeltem meg hozzá a cer fájlokat szóval a dolog folyamatban... addig is mondjatok valami okosat, hátha ne mez a baja hogy nincs felrakva ez a két fájl
konkrétan ezekről van szó amik nem kerültek fel.
1. DRM.Common.Solutions.v3.11.Crack_hun_unsigned.sis
2. irRemote_hun_ unsigned.sisx
Sylo007
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010-01-30 szomb. 17:13:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: IRRemote programok

Hozzászólás Szerző: Sylo007 »

Megjöttek a CER és a KEY fájlok, szignóztam a programot, de nem megy azóta már megprobáltam az 1.04 et is feltelepiteni és az sem megy
az 1.03 nál ezt irja ki amikor a DRM.COMON - t akarom telepiteni, hogy a szükséges alkalmazás hozzáférés nincs megadva.
az 1.04 es telepitésénél meg egyszerüen azt hogy nem jó a tanusitvány pedig szignózva van! Szerintetek mi a probléma? Help pls nagyon nagyon fontos lenne ez a dolog nekem köszi előre is!
UI: Online tanusitvány kezelés kivan kapcsolva és telepités mind re van állitva szóval ezzel sincs baj tehát várom a megoldásokat tisztelettel :ehes:
Telefonon a soft 400 as.
Avatar
plunk
Kiemelt 4. szint
Kiemelt 4. szint
Hozzászólások: 1345
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:55:32
Készüléktípus: Sony Z3c [Lollipop]
Tartózkodási hely: Tűzfal megett
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: IRRemote programok

Hozzászólás Szerző: plunk »

Előszöris csak annyit tudok mondani, hogy pontosan azonosítsd be a TV-d típusszámát vagy a távirányítóét. Ugyanis mindegyiknek van egy száma, hiába ugyanaz a típus nem fog más kódú távirányítóval működni az irányítás, max 1-2 gomb. Az oldalon van egy 1000 darabos adatbázis onnan is tudsz szemezgetni, én itt találtam meg a jót. A DRM tudtommal mindenképp kell hozzá. A nem jó tanúsítvány "Tanúsítványhibát" jelent?
Kép :balra: :balra: Szignózási segédlet
Phoenix Internal Service Software 2009.17.0.38220 :king:
Otthon sose frissíts a jelenleginél kisebb szoftververzióra!
Avatar
tomi937
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2010-03-01 hétf. 18:27:08
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Magyarország/kajárpéc
Has thanked: 28 times
Been thanked: 8 times

Re: IRRemote programok

Hozzászólás Szerző: tomi937 »

plunk írta:Előszöris csak annyit tudok mondani, hogy pontosan azonosítsd be a TV-d típusszámát vagy a távirányítóét. Ugyanis mindegyiknek van egy száma, hiába ugyanaz a típus nem fog más kódú távirányítóval működni az irányítás, max 1-2 gomb. Az oldalon van egy 1000 darabos adatbázis onnan is tudsz szemezgetni, én itt találtam meg a jót. A DRM tudtommal mindenképp kell hozzá. A nem jó tanúsítvány "Tanúsítványhibát" jelent?
nekem sem viszi az oriont, de a samsungot sem itthon viszont panasonic van ehhez meg akármilyen panasonic távirányítót állítok be mind1ikkel működik.
74krizsa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010-08-04 szer. 00:47:49
Készüléktípus: nokia n97 mini
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: IRRemote programok

Hozzászólás Szerző: 74krizsa »

Sziasztok!

Mit jelent az hogy szignózott meg, nem szignózott és mit kell ezekkel a programokkal ilyenkor tenni, hogy fusson?
Bocs, ha nem ide kellett volna írnok!
Köszi a segítséget!
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: IRRemote programok

Hozzászólás Szerző: potter55 »

74krizsa írta:Sziasztok!

Mit jelent az hogy szignózott meg, nem szignózott és mit kell ezekkel a programokkal ilyenkor tenni, hogy fusson?
Bocs, ha nem ide kellett volna írnok!
Köszi a segítséget!
Ha szignózott, akkor csak fel kell telepíteni. De így is kiír valamit a telepítéskor akkor itt olvasgass.
Ha nem szignózott, akkor az aláírásomban van a segítség hozzá.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Válasz küldése

Vissza: “Egyéb”