RotateMe

Minden egyéb Symbian alkalmazásokkal foglalkozó témák, amik nem foglalkoznak a fentiekkel
Avatar
bikemano
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 16:35:21
Készüléktípus: iPhone 3G
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Erdély
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: RotateMe

Hozzászólás Szerző: bikemano »

Hello!

Ez biztosan OFF! nak fog számittani de nem találtam mást ahová irhatnám, mivel láttam, hogy a RotateMe is girsós cucc ide irom a bajom (törölhetitek a HSZ-t csak kérlek PÜ ben vagy valahogyan segitsetek)
A Nokmote progival lenne bajom korábban müködött a beta 2 változat, és egyik naprol a másikra észrevettem, hogy ráklikkelek az ikonra és semmi nem történik, letöröltem ujra telepitettem (telefon memoriába) és semmi, már probáltam a beta1 és beta 3 is feltelepitteni és azzal is ugyan ez a helyzet, szoval mi lehet a gond, vagy arra is gondoltam hogy zavarja egy másik alkalmazás , de mi zavarhatja ?? :hmm2:
Válaszotokat elöre is kösz :D

Ja igen azt elfelejtettem irni, hogy az elsö telepités után csak 3 alkalmazást telepitettem a WaterBox-ot, az Spb TV-t és az Opera Mobile-t (sis), talán ezek közül zavarná valameik ?
Nokia 3310 ► Nokia 3650 ► Nokia 3300 ► Sony Ericsson P800 ► Nokia N72 Black ► Nokia N73 ► Nokia N95 + Nokia 6600 ► Nokia N73 ► Apple iPhone 3G 8GB
t.benedek92
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2009-07-25 szomb. 11:50:36
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 12 times
Been thanked: 12 times

Re: RotateMe

Hozzászólás Szerző: t.benedek92 »

bikemano írta:Hello!

Ez biztosan OFF! nak fog számittani de nem találtam mást ahová irhatnám, mivel láttam, hogy a RotateMe is girsós cucc ide irom a bajom (törölhetitek a HSZ-t csak kérlek PÜ ben vagy valahogyan segitsetek)
A Nokmote progival lenne bajom korábban müködött a beta 2 változat, és egyik naprol a másikra észrevettem, hogy ráklikkelek az ikonra és semmi nem történik, letöröltem ujra telepitettem (telefon memoriába) és semmi, már probáltam a beta1 és beta 3 is feltelepitteni és azzal is ugyan ez a helyzet, szoval mi lehet a gond, vagy arra is gondoltam hogy zavarja egy másik alkalmazás , de mi zavarhatja ?? :hmm2:
Válaszotokat elöre is kösz :D

Ja igen azt elfelejtettem irni, hogy az elsö telepités után csak 3 alkalmazást telepitettem a WaterBox-ot, az Spb TV-t és az Opera Mobile-t (sis), talán ezek közül zavarná valameik ?
Tedd fel az accelerometer plugint,lehet letörölted.Amúgy nem giroszkóp és nem is giroszenzor hanem gyorsulásmérő. ;)
"Attól hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos,hogy a víz a hülye."
Avatar
bikemano
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 16:35:21
Készüléktípus: iPhone 3G
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Erdély
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: RotateMe

Hozzászólás Szerző: bikemano »

t.benedek92 írta:
bikemano írta:Hello!

Ez biztosan OFF! nak fog számittani de nem találtam mást ahová irhatnám, mivel láttam, hogy a RotateMe is girsós cucc ide irom a bajom (törölhetitek a HSZ-t csak kérlek PÜ ben vagy valahogyan segitsetek)
A Nokmote progival lenne bajom korábban müködött a beta 2 változat, és egyik naprol a másikra észrevettem, hogy ráklikkelek az ikonra és semmi nem történik, letöröltem ujra telepitettem (telefon memoriába) és semmi, már probáltam a beta1 és beta 3 is feltelepitteni és azzal is ugyan ez a helyzet, szoval mi lehet a gond, vagy arra is gondoltam hogy zavarja egy másik alkalmazás , de mi zavarhatja ?? :hmm2:
Válaszotokat elöre is kösz :D

Ja igen azt elfelejtettem irni, hogy az elsö telepités után csak 3 alkalmazást telepitettem a WaterBox-ot, az Spb TV-t és az Opera Mobile-t (sis), talán ezek közül zavarná valameik ?
Tedd fel az accelerometer plugint,lehet letörölted.Amúgy nem giroszkóp és nem is giroszenzor hanem gyorsulásmérő. ;)
Valoban ez volt a baj KÖSZÖNÖM! :sokpattog: Király vagy :whaaa:
Nokia 3310 ► Nokia 3650 ► Nokia 3300 ► Sony Ericsson P800 ► Nokia N72 Black ► Nokia N73 ► Nokia N95 + Nokia 6600 ► Nokia N73 ► Apple iPhone 3G 8GB
paltoni
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010-07-21 szer. 11:21:11
Készüléktípus: Nokia N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: RotateMe

Hozzászólás Szerző: paltoni »

nemtudja valaki hogy N95 8gb-n ha balra fordítom akkor a billentyűzet kiosztás miért nem fordul a képernyővel?
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: RotateMe

Hozzászólás Szerző: rydair »

Hát mégis miért fordulna? :D Semilyen telónál sem fordul, csak az érintősöknél :D :)
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
paltoni
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010-07-21 szer. 11:21:11
Készüléktípus: Nokia N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: RotateMe

Hozzászólás Szerző: paltoni »

akkor az N86 omon és a régi fajta N95 ömön miért fordul el ? :) (a nyilakra gondolok )
Válasz küldése

Vissza: “Egyéb”