Python

Csak a Symbian Python programhoz készült programok témái
Avatar
blion
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2009-12-23 szer. 12:41:26
Készüléktípus: nokia n82 6700c 6500c
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Python

Hozzászólás Szerző: blion »

zolee1293 írta:köszszépen meglesem :D

Szerk: Tanúsítvány hibát ír ki... :( vki nem tud egy olyat ami működik is? Am amit fölraktam az a PowerPython4All V3.1.0 , és ez elvileg egy pack, akk azt nem értem h mikor fölakarok vmit telepíteni mért írja ki h a Python runtime hiányzik...

http://www.smartnews.hu/2009/04/szignof ... it-nelkul/ ===> it leirja hogy honan szedjél szignó fájlokat
http://www.smartnews.hu/2009/11/szignoz ... ar-verzio/ ==> a progi amivel szignózhatsz
AZ ÉLETTEL AZ EMBER CSAK ÚGY VAN, SODRÓDIK MINT BACILUS A HUGYBAN DE EZ IS JOBB A SEMMINÉL.
Coresma1
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2009-04-22 szer. 18:20:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Python

Hozzászólás Szerző: Coresma1 »

sziasztok! segítsetek már 1 kicsit van egy n95-ös hekkelt Nokiám a legújabb asszem 35ös szoftverrel...
na és arra akarok kilyukadni hogy fel telepítem ezt a python-t névszerint: "Python_1.9.5.sis" és semmi indító ikont nem találok hozzá pedig telefon memóriába tettem, másik Python keretprogramot is feltettem már de nem láttam annak sem sehol indító ikonját (pedíg újra idnítottam a telót hátha úgy majd megjelenik de úgysem) ezt a pytransitions-t akarom kipróbálni de így nagyon nemfog menni:( segítsetek 1 kcsit hogy mi lehet a gond kösz!
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Python

Hozzászólás Szerző: ferret »

Coresma1 írta:sziasztok! segítsetek már 1 kicsit van egy n95-ös hekkelt Nokiám a legújabb asszem 35ös szoftverrel...
na és arra akarok kilyukadni hogy fel telepítem ezt a python-t névszerint: "Python_1.9.5.sis" és semmi indító ikont nem találok hozzá pedig telefon memóriába tettem, másik Python keretprogramot is feltettem már de nem láttam annak sem sehol indító ikonját (pedíg újra idnítottam a telót hátha úgy majd megjelenik de úgysem) ezt a pytransitions-t akarom kipróbálni de így nagyon nemfog menni:( segítsetek 1 kcsit hogy mi lehet a gond kösz!
Ahhoz, hogy menjen a pytransitions menjen, nem kell a pythonnak ikonjának lennie. A lényeg, hogy egy meghajtón legyenek.
Kép Kép
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Python

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

s60v5 -re nem tudjatok melyik az a python amit frissiteskent le lehetne szedni? vicces mert az ovi store-ban nincs, nokia oldalan nincs, ami meg itt fentvan Powerpython4All_v.3.1.0.zip arra azt mondja nem kompatibilis -jo ettol meg felmegy persze meg ugy tunik mukodik is, viszont boszme sok fajl van benne-, a pythonScriptShell_2.0_OS_9.3-9.4.zip meg nem tudom eleg-e mindenhez. igazabol FW-be akarom belerakni azert nem jo frissiteskent letolteni (t*kom fogja kibanyaszgatni mit hova rakott).
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
Coresma1
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2009-04-22 szer. 18:20:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Python

Hozzászólás Szerző: Coresma1 »

ferret írta:
Coresma1 írta:sziasztok! segítsetek már 1 kicsit van egy n95-ös hekkelt Nokiám a legújabb asszem 35ös szoftverrel...
na és arra akarok kilyukadni hogy fel telepítem ezt a python-t névszerint: "Python_1.9.5.sis" és semmi indító ikont nem találok hozzá pedig telefon memóriába tettem, másik Python keretprogramot is feltettem már de nem láttam annak sem sehol indító ikonját (pedíg újra idnítottam a telót hátha úgy majd megjelenik de úgysem) ezt a pytransitions-t akarom kipróbálni de így nagyon nemfog menni:( segítsetek 1 kcsit hogy mi lehet a gond kösz!
Ahhoz, hogy menjen a pytransitions menjen, nem kell a pythonnak ikonjának lennie. A lényeg, hogy egy meghajtón legyenek.
köszi! igazából nekem kicsit bonyolult még ez a pythonos dolog de majd beletanulok, közben sikerült megoldani a dolgot! köszi a segítséget;)
Avatar
cellux
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 15:37:28
Készüléktípus: Nokia N82 + Galaxy Ace
Tartózkodási hely: Sándorfalva
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Python

Hozzászólás Szerző: cellux »

Heló valaki tudna segíteni? N82-m van, felrakom rá a pythont először a 2.0-ás runtimeot, aztán a scriptshellt, majd az extrapowermodulepackot. Mindegyxikbőla legújabbat. Felraknám a 3.8-as pytransitions-t ami fel is megy de nem indul el. ( a telómemóriára raktam fel mindent)Belelépnék a Python 2.0 nevezetű ikonba és azt írja hogy nincs fenn vvmeik összetevő python runtime vagy pips installer (pips-ből az 1.6 os van fenn) Valaki légyszi írja már le, hogy van fenn neki milyen verzójú python meg egy letöltő linket mellé köszi
Avatar
nbabb23
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2009-12-13 vas. 15:55:52
Készüléktípus: Note3
Tartózkodási hely: Sopron City
Has thanked: 11 times
Been thanked: 2 times

Re: Python

Hozzászólás Szerző: nbabb23 »

cellux írta:Heló valaki tudna segíteni? N82-m van, felrakom rá a pythont először a 2.0-ás runtimeot, aztán a scriptshellt, majd az extrapowermodulepackot. Mindegyxikbőla legújabbat. Felraknám a 3.8-as pytransitions-t ami fel is megy de nem indul el. ( a telómemóriára raktam fel mindent)Belelépnék a Python 2.0 nevezetű ikonba és azt írja hogy nincs fenn vvmeik összetevő python runtime vagy pips installer (pips-ből az 1.6 os van fenn) Valaki légyszi írja már le, hogy van fenn neki milyen verzójú python meg egy letöltő linket mellé köszi
Nekem 1.9.7es python van fenn. A letöltések között megtalálod! ;) Nem rakom fel ezeket a packokat meg scriptshelleket, csak simán feldobom ezt, aztán kész. Ettől legalább nem kavarodik meg a teló és müködnek is a Pythonos cuccok.
Avatar
cellux
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 15:37:28
Készüléktípus: Nokia N82 + Galaxy Ace
Tartózkodási hely: Sándorfalva
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Python

Hozzászólás Szerző: cellux »

akárhanyas phyton runtimet rakok fel, rossz . Nincs is az alkalmazásokban az ikonja... Nem bírom elindítani! Why?
Avatar
nbabb23
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2009-12-13 vas. 15:55:52
Készüléktípus: Note3
Tartózkodási hely: Sopron City
Has thanked: 11 times
Been thanked: 2 times

Re: Python

Hozzászólás Szerző: nbabb23 »

cellux írta:akárhanyas phyton runtimet rakok fel, rossz . Nincs is az alkalmazásokban az ikonja... Nem bírom elindítani! Why?
Nem is kell elinditani! Ez csak arra való, h azok az alkalm. amikhez kell python müködjön! De amugyis ha lenne ikonja, asszem vmilyen packnak van az is csak a tanusítványt irja ki vagy vmi betűket!
Avatar
cellux
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 15:37:28
Készüléktípus: Nokia N82 + Galaxy Ace
Tartózkodási hely: Sándorfalva
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Python

Hozzászólás Szerző: cellux »

Ja oks.. csak mikor a scriptshell elindítanám ezt írja: hiányzik vmeik a kettő közül: python runtime vagy pips library.
A pytransistionst ami nekem kellene pedig nem indul akárhányszor rákattintok az ikonjára
Válasz küldése

Vissza: “Python”