Python

Csak a Symbian Python programhoz készült programok témái
minikahona
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009-02-21 szomb. 14:09:10
Készüléktípus: Nokia N80
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Python

Hozzászólás Szerző: minikahona »

Helló!! Lenne egy problémám a Python-al kapcsoplatba. Konkrétan az hogy nem működik. N80-am van feltelepítettem az 1.9.7-es runtime-ot ill az 1.9.7-es scripshell-t, de mikor el akarom indítani azt írja ki ho rakjam fel a runtime-ot, pedig már fenn van. Mindent a telefon memóriába raktam. Nem tudom mi lehet a gond. Egyáltalán működik ez a Python dolog az n80-akon? A válaszaitokat előre is köszi!! :D
Avatar
DAv7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2009-02-12 csüt. 17:54:43
Készüléktípus: GT-S5830
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Vác
Has thanked: 7 times
Been thanked: 90 times

Re: Python

Hozzászólás Szerző: DAv7 »

minikahona írta:Helló!! Lenne egy problémám a Python-al kapcsoplatba. Konkrétan az hogy nem működik. N80-am van feltelepítettem az 1.9.7-es runtime-ot ill az 1.9.7-es scripshell-t, de mikor el akarom indítani azt írja ki ho rakjam fel a runtime-ot, pedig már fenn van. Mindent a telefon memóriába raktam. Nem tudom mi lehet a gond. Egyáltalán működik ez a Python dolog az n80-akon? A válaszaitokat előre is köszi!! :D
Szia! Azt sajnos nem tudom megmondani, hogy működik-e a telefonodon, de lehet, hogy az megoldaja a gondodat, ha feltelepíted az 1.4.5-ös verziójú Pythont és ugyanezen verziójú Scriptshellt.
Avatar
maggi_1886
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:36
Készüléktípus: ZTE Blade Nokia N82
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Python

Hozzászólás Szerző: maggi_1886 »

cubicui és nuldel programhoz melyik python runtime verzió kell :?2: mert mostanában egyre jobban meggyűlik a bajom a pythonnal.most fent van az 1.4.5-ös és az 1.9.5-ös verzió.és vmi baj van. a ram program az elindul meg a codc program.amiket irtam azok nem... :idea: vmi ötlet :?2:
Samsung Galalxy SII vk.6.4 final
Nokia N82 Black 2Gb Micro Sd
nokiae668
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 19:11:47
Készüléktípus: Xiaomi mi 9 SE
Nem: Férfi
Has thanked: 183 times
Been thanked: 211 times

Re: Python

Hozzászólás Szerző: nokiae668 »

Sziasztok! valaki nem tudna egy gyors leírást adni a Python feltelepitéséről, hogy mukodjenek a pythonos programok?
2. Amik esetleg zavarják a pithont, azokat gyorsan felsorolnátok, (ha csak egy kettő) mert nem tudom mi az oka felteszem 1.9.7 runtime és scriptshell elindul
a progi de pl: pithonos progi nem pl: pyrotate, van egy 3d menü váltós stb.
még egy + a rotate me 2.10 miért nem megy E 66 on az van irva hogy megy de nekem csak ikonom van telepités után!?
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Python

Hozzászólás Szerző: moco »

nokiae668 írta:Sziasztok! valaki nem tudna egy gyors leírást adni a Python feltelepitéséről, hogy mukodjenek a pythonos programok?
2. Amik esetleg zavarják a pithont, azokat gyorsan felsorolnátok, (ha csak egy kettő) mert nem tudom mi az oka felteszem 1.9.7 runtime és scriptshell elindul
a progi de pl: pithonos progi nem pl: pyrotate, van egy 3d menü váltós stb.
még egy + a rotate me 2.10 miért nem megy E 66 on az van irva hogy megy de nekem csak ikonom van telepités után!?
a pythonnal az van, hogy nem minden progi támogatja a klf. python verziókat.
tehát. az egyik progi az 1.9.5-öst, a másik meg az 1.9.7-essel megy.
felteszed a pythont és vagy a teló memóriájába telepíted, vagy a memóriakártyára, de akkor az azt használó progikat is oda kell telepíteni.
ha a progik mellé oda van írva, hogy melyik pythonnal megy, akkor azt kell feltenni. sajna a más-más verziójú python nem fér meg egymás mellett. vagy ez a verza, vagy az.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Z 3
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2009-06-15 hétf. 14:34:19
Készüléktípus: nokia N95+8gb+duinoGPS
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Python

Hozzászólás Szerző: Z 3 »

potter55 írta:
maggi_1886 írta:sziasztok

fel akartam rakni a python 1.9.5-öt. az 1.4.5 volt fent.azt írta ki hogy frissítési hiba. gondoltam leszedem az alkalmazás kezelőben és úgy telepítem fel. és úgy sem sikerült.úgy is frissítési hibát irt ki :!: most nem tudom fel rakni. tudnátok segíteni hogy hogyan oldjam meg formázás nélkül :idea: :?2:
Én csak ezt találtam talán jó lesz, idézet a GY.I.K.-ból:
Ha a Megapymodulpack telepítéskor frissítési hibát ír ki
Ez azért van, mert előtte telepítettük az Accaleromter plugint.
Megoldások:
1, Eltávolítjuk az alkalmazáskezelőből az "RDAccaleromter" és az "axyz" nevű progikat.
2. Ha az 1-es pont után is frissítési hibaüzenetet kapunk vagy nincs az alkalmazáskezelőben a két program, akkor a megapymodulpack telepítésekor, amikor rákérdez, hogy mit tegyen fel, a fennt említett programok mellől kivesszük az x-et, hogy ne települjön.
nekem így se megy fel :censored: :sad:
Z 3
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2009-06-15 hétf. 14:34:19
Készüléktípus: nokia N95+8gb+duinoGPS
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Python

Hozzászólás Szerző: Z 3 »

Na fent van az 1.45
valami shelles cucc 1.97
runtime 1.97

a progik mennek de a megamodul packot nem tudom felrakni.Instalnál kipipálom hogy xyzt ne,meg az acc-ot se...és mégse megy fel :sad:
nokiae668
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 19:11:47
Készüléktípus: Xiaomi mi 9 SE
Nem: Férfi
Has thanked: 183 times
Been thanked: 211 times

Re: Python

Hozzászólás Szerző: nokiae668 »

sziasztok python v1.4.3 hol találok?
Z 3
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2009-06-15 hétf. 14:34:19
Készüléktípus: nokia N95+8gb+duinoGPS
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Python

Hozzászólás Szerző: Z 3 »

Megoldottam!

http://nokiaprogramok.hu/modules.php?na ... w&id=21141

csak ezt rakjátok fel,ez elintéz mindent ;)
Portugeza
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009-09-21 hétf. 15:41:33
Készüléktípus: e66
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Python

Hozzászólás Szerző: Portugeza »

Valaki tudna segíteni! E66 300.21.012-es szoftver és a pythonos light saber nem működik, nem indul el
Válasz küldése

Vissza: “Python”