Python

Csak a Symbian Python programhoz készült programok témái
Avatar
pepezino
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:38:45
Készüléktípus: Nokia N95
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Python

Hozzászólás Szerző: pepezino »

strust írta:A Python egy nagyon magas szintű programozási nyelv, melyet Guido van Rossum holland programozó hozott létre 1991-ben. A nyelv tervezési filozófiája az olvashatóságot és a programozói munka megkönnyítését helyezi előtérbe a futási sebességgel szemben.

A Python többféle programozási paradigmát is támogat (funkcionális, objektum-orientált és imperatív). Dinamikus típusokat és automatikus memóriakezelést használ, ilyen szempontból hasonlít a Tcl, Scheme, Perl és Ruby nyelvekhez, emellett szigorú típusrendszerrel.

Tehát Python nyelven írt programokat is tudunk futtatni telefonunkon :)

-Python-t érdemes telefon memóriába telepíteni (Python letöltése)
-Minden pythonos programot oda telepítsünk ahol a keretprogram van
-ha a MegaPyModulePack-ot nem tudjuk feltelepíteni, akkor az alkalmazáskezelőből törüljuk az accelerometer-t, és vagy xyzplugin-t :) MegaPyModulePack letöltése
Hogy a MegaPyModulePack-ot nem tudjuk telepíteni, ezalatt azt is lehet érteni, hogy frissítési hibát ír ki?
N95 v21.0.016 SanDisc SDHC 8Gb
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Python

Hozzászólás Szerző: potter55 »

pepezino írta:
Hogy a MegaPyModulePack-ot nem tudjuk telepíteni, ezalatt azt is lehet érteni, hogy frissítési hibát ír ki?
Igen az is az. Erre van két lehetőség amit el tudsz olvasni a GY.I.K-ban. Valahol a lap alján lesz a válasz a kérdésedre.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
liqquid
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 22:28:10
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 6 times
Kapcsolat:

Re: Python

Hozzászólás Szerző: liqquid »

Sikerült így mostmár, köszönöm szépen a segítséget!
Avatar
DAv7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2009-02-12 csüt. 17:54:43
Készüléktípus: GT-S5830
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Vác
Has thanked: 7 times
Been thanked: 90 times

Re: Python

Hozzászólás Szerző: DAv7 »

Üdv!

Lenne egy olyan gondom, hogy feltelepítettem a Python 1.45 keretprogramot, a ScriptShellt és a ModulePack-ot, mert egy pár alkalmazás előírta, hogy fent kell lennie(az n-esek:nDrill, nHammer, nSaw, nShatter és a magic level is.). Mindegyiket gond nélkül feltelepített, de nem indulnak el. Nem ír ki semmit. Próbáltam már letörölni az egészet, de ugy sem megy. Ha esetleg lenne valakinek ötlete és megosztaná, akkor nagyon megköszönném.

szerk.:
N82-m van, 20-as szoftverrel
Avatar
kissdani
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:00:58
Készüléktípus: Galaxy S2 + N82 + Nexus 5
Tartózkodási hely: Püspökszilágy
Has thanked: 18 times
Been thanked: 9 times

Re: Python

Hozzászólás Szerző: kissdani »

DAv7 írta:Üdv!

Lenne egy olyan gondom, hogy feltelepítettem a Python 1.45 keretprogramot, a ScriptShellt és a ModulePack-ot, mert egy pár alkalmazás előírta, hogy fent kell lennie(az n-esek:nDrill, nHammer, nSaw, nShatter és a magic level is.). Mindegyiket gond nélkül feltelepített, de nem indulnak el. Nem ír ki semmit. Próbáltam már letörölni az egészet, de ugy sem megy. Ha esetleg lenne valakinek ötlete és megosztaná, akkor nagyon megköszönném.

szerk.:
N82-m van, 20-as szoftverrel
üdv. Dávid! :D
próbáld meg a telefonmermóriába telepíteni! ;)
Nokia N82 Black |v35.0.002|
Samsung Galaxy S2 | XXLPS | Resurrection-remix_ics_V2.6.1_AOKP-B40-4.0.4| Siyah v3.4.1 |

Samsung Galaxy TAB 8.9
Nexus 7 Gen II. 2013
Nexus 5
Avatar
DAv7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2009-02-12 csüt. 17:54:43
Készüléktípus: GT-S5830
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Vác
Has thanked: 7 times
Been thanked: 90 times

Re: Python

Hozzászólás Szerző: DAv7 »

Rendben megpróbálom.
attkanet
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 09:50:35
Készüléktípus: Nokia N82 Black Edition
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Python

Hozzászólás Szerző: attkanet »

Sziasztok!

Miért van az, hogy a Niime megy Python 1.4.2-n de az új 1.9.2-n nem? Mindkét python elindul gond nélkül a telefonon.

Hali
Nokia N82 Black Edition V 20.0.062 (Hacked) + Nokia 8 Gb MU-43 microSDHC + Nokia CP-71 fekete vászon tok
revaron
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2009-02-06 pén. 17:33:18
Készüléktípus: Nokia E66
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Python

Hozzászólás Szerző: revaron »

Sziasztok!

Nokia E66-ra szeretnék egy pár alkalmazást telepíteni (AlartMe,Speedcam,pybattery,illetve elég sok hasznos ill.haszontalan alkalmazás található a http://www.symbian-freak.com oldalon amikhez kell a python).
Az alk.-ok sikeresen feltelepülnek a telóra ,de sajna egyik sem indul el.

Ezért gondolok arra , hogy a python programmal lehet valami gond.(Persze a tel.memóriába raktam)

Működnek egyáltalán a python keret programok(Python,-ScriptShell,és a megaPyModulePack) ezen a telefonon? Ha igen,akkor melyik verziót kell feltelepíteni az e66-ra? Már próbálkoztam többel is. :(
Sajna idáig még egy python alá írt programot sem tudtam elindítani :(


Előre is köszönöm!!
Avatar
maggi_1886
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:36
Készüléktípus: ZTE Blade Nokia N82
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Python

Hozzászólás Szerző: maggi_1886 »

nekem olyan problémám lenne hogy fel akarok rakni egy Python pakkot.de nem engedi mert frissítési hibát ír ki.pedig leszedtem az előzőt.és még azt sem engedi újra rakni ami fent volt rajta.és alkalmazás kezelőben semmit nem találok ami erre utal hogy fent lenne vmi.milyen mappából mit kell kitörölnöm hogy fel tudjam rakni :?2:
Samsung Galalxy SII vk.6.4 final
Nokia N82 Black 2Gb Micro Sd
Avatar
stunts666
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:44:14
Készüléktípus: HTC Desire 16Gb
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Python

Hozzászólás Szerző: stunts666 »

maggi_1886 írta:nekem olyan problémám lenne hogy fel akarok rakni egy Python pakkot.de nem engedi mert frissítési hibát ír ki.pedig leszedtem az előzőt.és még azt sem engedi újra rakni ami fent volt rajta.és alkalmazás kezelőben semmit nem találok ami erre utal hogy fent lenne vmi.milyen mappából mit kell kitörölnöm hogy fel tudjam rakni :?2:
Lehet hülyeséget mondok :D C:\Python mappa???
Válasz küldése

Vissza: “Python”