Scummvm

Csak a Symbian emulátor programokkal kapcsolatos témák
enn70
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 20:23:14
Készüléktípus: n958gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Scummvm

Hozzászólás Szerző: enn70 »

Hello ezt a témát azért nyitom hogy megtudjak többmindent erről az emulátorrol és hogy hogyan lehet használni mik a hibái és hogy honnan lehet leszedni hozzá játékokat. Nekem nokia n95 8gb om van de akármeik et teszem fel a kurzort nem lehet mozgatni csak a bal felső sarokban villog,ezt szeretném ha valaki meg tudná nekem oldani és van akinek fut akkor az ossza meg velunk hogy mit és hogyan kell csinálni előre is köszönöm. :wacko:
Avatar
keyzer_soze
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:34:14
Készüléktípus: Samsung i8510
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Scummvm

Hozzászólás Szerző: keyzer_soze »

Hasonló a problémám, csak Samsung i8510 telefonon. Én is várnék esetleg ötleteket. A külföldi fórumokat végigolvasva nem találkoztak ilyen problémával akik felrakták. Lehetséges, hogy a magyar nyelv ilyenbe bezavarna egy programban?
enn70
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 20:23:14
Készüléktípus: n958gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Scummvm

Hozzászólás Szerző: enn70 »

a kurzor problémát nekem az oldotta meg hogy a telfonmemoriába telepitettem a progit és jo.
Avatar
hangya-
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 14:39:03
Készüléktípus: ZTE Blade
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Scummvm

Hozzászólás Szerző: hangya- »

neharagudjatok de mire is jó ez a progi :?2: :?2: :?2: :weird:
ZTE Blade Sweet Dreams III remastered 8gb micro sdhc fat+ext
enn70
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 20:23:14
Készüléktípus: n958gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Scummvm

Hozzászólás Szerző: enn70 »

hello ugynevezett klikk point os játékok futtatására nagyon jol el lehet veluk játszani csak nehéz beszerezni őket.
Bdany
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:27
Készüléktípus: N95 6630 7650 770
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kapcsolat:

Re: Scummvm

Hozzászólás Szerző: Bdany »

http://www.scummvm.org/compatibility.php

Itt található meg a lista, hogy milyen játékok működnek vele. A downloadsban mindig felteszik a legfrissebb verziókat mindenféle oprendszerre, így symbianre is. Nekem N95-ön tökéletesen futott, bár most nincsen fent.

Játékokat pedig legkönnyebben torrenten lehet beszerezni. Bit Che nevű progival keressetek torrentet hozzá: http://www.convivea.com/down.php?id=2
http://www.n95.hu Nokia N95-el és egyéb S60-as telefonokkal foglalkozó információs oldal :)
Avatar
keyzer_soze
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:34:14
Készüléktípus: Samsung i8510
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Scummvm

Hozzászólás Szerző: keyzer_soze »

enn70 írta:a kurzor problémát nekem az oldotta meg hogy a telfonmemoriába telepitettem a progit és jo.
Sajnos az én telefonomon ez sem oldotta meg. Gondolom várjak egy újabb verzióra.
pinkmadafaka
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 20:14:21
Készüléktípus: Nokia E90 + E51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Scummvm

Hozzászólás Szerző: pinkmadafaka »

enn70 írta:Hello ezt a témát azért nyitom hogy megtudjak többmindent erről az emulátorrol és hogy hogyan lehet használni mik a hibái és hogy honnan lehet leszedni hozzá játékokat. Nekem nokia n95 8gb om van de akármeik et teszem fel a kurzort nem lehet mozgatni csak a bal felső sarokban villog,ezt szeretném ha valaki meg tudná nekem oldani és van akinek fut akkor az ossza meg velunk hogy mit és hogyan kell csinálni előre is köszönöm. :wacko:
Ez a gondom nekem is, pedig vérzik a szívem, hogy nem tolhatom a Monkey Island-et... :D
Nokia E90, E51

Sennheiser CX300, AKG K271
danikacsa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009-02-15 vas. 17:33:17
Készüléktípus: Nokia E50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Scummvm

Hozzászólás Szerző: danikacsa »

Sziasztok!!! Először nekem is ez volt a problémám hogy nem mozgott a kurzor (nekem pl egy nokia e50-em van , ami meg se közeliti a n95-ös vagy hasonlóakat, de ez is s60v3-as :cool2: ), na szóval én nekem ugy kezdett el működni hogy, először felraktam a scummvm emu 0.120 az verzióját a memókártyára, nem ment a kurzor, aztán meg letöröltem és felraktam a 0.11.1 es-t a memókártyára !!!NA MOST MÁR MENT A KURZOR!!!, aztán ezt is letöröltem és felraktam ismét az legujjabb verziót, továbbra is a memók.-ra, és továbbra is ment a kurzor!!! próbáljátok ki ti is igy!!! hátha! ja amugy meg 2-3 scummvm játékot, és több platformra emukat, a http://www.scummvm.org -on tudtok letölteni.és tök ingyenes. SOK SIKERT
danikacsa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009-02-15 vas. 17:33:17
Készüléktípus: Nokia E50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Scummvm

Hozzászólás Szerző: danikacsa »

Esetleg akit érdekelne megvan, hogy kell mozgatni a kurzort :
(Boccs, de lusta vagyok lefordítani :pislog: )

S60 and UIQ3 devices: (Control Key = Green Phone key, to activate/deactivate control mode in SDL)

* 1 = change Input Mode: Joystick | Keyboard | Cursor
* 2 = change Video Mode: Landscape | Portrait
* 3 = change Orientation Mode for Landscape: 90° Left | 90° Right
* 4 = Toggle between stretched and non-stretched modes
* 7 = Text/Multitap input
* 8 = Cursor input
* 9 = Joystick input
* Up/Down = Alter global volume when not in 1-1 VGA mode. Pan around in VGA 1-1 Mode

Esetleg megköszönném(a többiek nevében is), ha valaki lefordítaná a fenti dolgokat.
Sok sikert!!!

Innen jöttem rá: http://forums.scummvm.org/viewtopic.php?t=6390
Válasz küldése

Vissza: “Emulátorok”