Letiltott számú hívás kiderítése.

Csak a Symbian hívásokat és SMS-eket kezelő programok témái
geeb21
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 17:26:49
Készüléktípus: nokia n70
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Letiltott számú hívás kiderítése.

Hozzászólás Szerző: geeb21 »

NEM KÍVÁNT HÍVÁSOK

Honnan és kitől?

KépKép
KépKép
Kép




'sziasztok tudnavalaki segíteni? Az lenne a problémám,hogy nem kívánatos hívásokat kapok természetesen letiltott számmal az illető még egy h-betüt sem képes kiejteni sokszor a baráti társaságomban csak csörget ez idegesítő is szokott lenni mivel egyszerre 5-6-szor is csörget percenként. Na a lényeg szeretnék egy programot ami vagy telefonra vagy pc-re azt lenne alkalmas és képes lenne visszafejteni a tettes telefonszmát és letiltsam utána.A letiltáshoz meg ez a Handy backlistet nem akarja telepíteni a nokia n70-em azt írja ki sérült filepedig pár verziót probáltam már. köszi előre a segítséget.
:) ;)'
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Letiltott számú hívás kiderítése.

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

Sajnos a számot nem tudod kideríteni otthon mert a hívó száma csak max a központig megy, pont ezért van ez az opció. Az egyetlen dolog ami megoldás lehet ha felhívod a szolgáltatód és elpanaszolod nekik, hogy zaklatnak. (kb 8 éve osztálytársam hasonló cipőben járt, neki segítettek)
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: Letiltott számú hívás kiderítése.

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

Hát nálunk az egész családot zaklatta valaki.... Naponta volt, hogy 10-20X csörgetett minket.... De mindenkit kivétel nélkül... Fateromat, anyámat, tesómat, engem.... És mentünk a szolgáltatóhoz, ott azt mondták, h menjünk rendőrséghez... Rendőrségen meg azt mondták, hogy így jártunk, míg nem sérteget minket telefonba addig nem tudnak mit tenni.... Vagyis tudnak de valami horribilis összegért cserébe a szolgáltató megnézni ki hívogat....
Kb fél évig zaklattak aztán megunták.... De néha (elég ritkán) mai napig is megcsörrent egy rejtett szám... És nem csak engem... Hanem akkor ismét mindenkit....
Kép
Kép
geeb21
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 17:26:49
Készüléktípus: nokia n70
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Letiltott számú hívás kiderítése.

Hozzászólás Szerző: geeb21 »

én is így jártam a szolgáltató közölte velem amit veled is de baszus nem igaz nem lehet valami programot csinálni vagy találni
tudom hogy vannak ilyen dolgok csak fel kellene kutatni de nem tudom hogy kezdjek hozzá. eddig minden programot be tudtam szerezni illetve össze tudtam szerkeszteni csak ez a telefon téren nekem a gyengém... :hmm2:
De ha véletlen találok valamit felrakom ide nektek is...igyekszem valami okosságot kiötleni... :stupid:
Avatar
plunk
Kiemelt 4. szint
Kiemelt 4. szint
Hozzászólások: 1345
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:55:32
Készüléktípus: Sony Z3c [Lollipop]
Tartózkodási hely: Tűzfal megett
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Letiltott számú hívás kiderítése.

Hozzászólás Szerző: plunk »

Bezzeg ha a szolgáltató tulaját zaklatnák.... Másnap tudná ki hívogatja.

Így sajnos a mi családunknak is számot kellett váltania. A szemét reggel 6kor vasárnap fél óráig csörgette a telót amíg fel nem vettük aztán hamar lenyomta. :stupid: Azóta szerencsére nem volt ilyen. (lekopogom) Azon nem tudok átlépni, hogy egy ember mit élvez ebben?
Kép :balra: :balra: Szignózási segédlet
Phoenix Internal Service Software 2009.17.0.38220 :king:
Otthon sose frissíts a jelenleginél kisebb szoftververzióra!
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: Letiltott számú hívás kiderítése.

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

Nekem nem várta meg míg felveszem... Csak 1-et csörrentett :D
Az volt a poén, amikkor néztük a Texasi láncfűrészest XD (nem valami nagy film szerintem) és vége lett, és akkor hívott rejtett szám... És fel tudtam venni... És ilyen röfögés, meg fura zajok voltak a telóba... De full hangosan XD Akkor kicsit megállt bennem az ütő XD
Kép
Kép
Bdany
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:27
Készüléktípus: N95 6630 7650 770
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kapcsolat:

Re: Letiltott számú hívás kiderítése.

Hozzászólás Szerző: Bdany »

Nekem nagypapám mobilját hivogatták 2szer is az utóbbi 1 hétben, de lehet hogy az csak valami baromság volt, mivel kérdezték milyen volt a a kirándulás nemtom hol, meg valami más tök nagy baromságot is :D

Egyszer rejtett számról, egyszer meg láthatóról, csak kitörölte. Nemtom lehet e köze ahhoz, hogy ellopták a telefonját még régebben, de a száma ugyanaz maradt.

strust: Chakushin Ari után lett volna vicces ha hívnak :D http://www.imdb.com/title/tt0366292/
http://www.n95.hu Nokia N95-el és egyéb S60-as telefonokkal foglalkozó információs oldal :)
ipok01
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009-01-21 szer. 10:13:42
Készüléktípus: nokia E65
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Letiltott számú hívás kiderítése.

Hozzászólás Szerző: ipok01 »

Helló!

Javaslom a Handy Blacklist -et.
Tudsz fehér listát készíteni, ami annyit tesz,h minden hivást eldob kivéve azokat, akiket engedélyeztél.
Nem tudom, h csoportot is be lehet É állítani, mert akkor nem kell ugye egyenként bepötyögni a neveket.
Avatar
sinkabence95
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 18:39:59
Készüléktípus: N82-Black 8GB 30.0.019v
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Letiltott számú hívás kiderítése.

Hozzászólás Szerző: sinkabence95 »

Nálunk anyámat hivoggaták! De amikor felvette,letették!
:wacko:
Nokia N82 8GB 'Sandisk'
liskatamas
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2011-03-05 szomb. 12:18:32
Készüléktípus: C6
Has thanked: 11 times
Been thanked: 0

Re: Letiltott számú hívás kiderítése.

Hozzászólás Szerző: liskatamas »

Sziasztok remélem még valaki olvasgat itt:D nekem az lenne a kérdésem(engem is valaki hívogat valószinü tudom is ki az) azt hogy lehetne megoldani hogy ha ilyen számmal hív akkor felvegye rögtön? had foggyon a pénze ha unja a fejét most olyat találtam ami elutasítja de ez csak fél siker:D
Válasz küldése

Vissza: “Hívás, SMS kezelők”